Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlandse tennissers verliezen laatste groepsduel van Kroatië

Nederlandse tennissers verliezen laatste groepsduel van Kroatië

SPLIT (ANP) - Nederland heeft de derde wedstrijd in de groepsfase van de Daviscup Finals verloren van Kroatië. Na de zege van Botic van de Zandschulp op Duje Ajdukovic en de nederlaag van Tallon Griekspoor tegen Borna Gojo, bezorgden Mate Pavic en Ajdukovic het gastland in Split alsnog de overwinning met een zege op Matwé Middelkoop en Wesley Koolhof: 3-6 6-4 10-8.

Middelkoop en Koolhof wonnen de eerste set in de dubbel met 6-3, maar zagen Pavic en Ajdukovic terugkomen met de 6-4-winst in de tweede set. De afsluitende matchtiebreak wonnen de Kroaten met 10-8.

Nederland wist zich vrijdag al verzekerd van een plaats in de kwartfinales, waarmee het eindtoernooi eind november in Málaga begint. Onder leiding van teamcaptain Paul Haarhuis versloeg Oranje eerst Finland waarna de ploeg tegen de Verenigde Staten voor een regelrechte stunt zorgde. Van de Zandschulp was toen te sterk voor Tommy Paul, terwijl Griekspoor Frances Tiafoe, de nummer 11 van de wereld, versloeg. Na de nederlaag van Kroatië tegen Finland was Nederland zeker van een plaats bij de beste twee in de poule.

Meer uit Sport

Oklahoma City Thunder trekt stand in NBA-finale weer gelijk

INDIANAPOLIS (ANP) - De basketballers van Oklahoma City Thunder hebben de vierde wedstrijd in de NBA-finale gewonnen. In het Gainbridge Fieldhouse in Indianapolis won de ploeg van Indiana Pacers met 111-104. De stand in de best-of-sevenserie in de NBA-finale is na vier wedstrijden 2-2.

24 minuten geleden
Golfer DeChambeau uitgeschakeld op US Open

OAKMONT (ANP/RTR) - Titelverdediger Bryson DeChambeau uit de Verenigde Staten is na twee dagen klaar op de US Open in Oakmont. De Amerikaanse golfer was in 2020 en 2024 de beste. Ook Phil Mickelson, die zes keer tweede werd, komt niet meer in actie op de Oakmont Country Club in Pennsylvania.

30 minuten geleden
Verstappen positief over eerste trainingsdag in Canada

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen kijkt positief terug op de eerste trainingsdag van de Grote Prijs van Canada. De wereldkampioen in de Red Bull reed de eerste tijd in de eerste training en de negende tijd in de tweede sessie. "Over het geheel genomen was het een positieve dag voor ons", zei Verstappen via het team.

1 uur geleden
Verstappen snelst in eerste vrije training Grote Prijs van Canada

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen heeft tijdens de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Canada in de Formule 1 de beste tijd neergezet. De Nederlandse wereldkampioen van Red Bull noteerde op het Circuit Gilles Villeneuve 1.13,193. Alexander Albon en Carlos Sainz, beiden uitkomend voor Williams, kwamen tot de tweede en derde tijd.

7 uur geleden
Verstappen snelst in eerste vrije training Grote Prijs van Canada

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen heeft tijdens de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Canada in de Formule 1 de beste tijd neergezet. De Nederlandse wereldkampioen van Red Bull noteerde op het Circuit Gilles Villeneuve 1.13,193. Alexander Albon en Carlos Sainz, beiden uitkomend voor Williams, kwamen tot de tweede en derde tijd.

13 uur geleden
Steenbergen plaatst zich bij NK ook op 100 meter rugslag voor WK

AMERSFOORT (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft bij de Nederlandse kampioenschappen in Amersfoort de titel gewonnen op de 100 meter rugslag. De 25-jarige Friezin kwam in de Amerena tot een tijd van 58,96 seconden. Daarmee voldeed ze ruim aan de limiet voor deelname aan de WK van volgende maand in Singapore. Steenbergen won een dag eerder ook al de 100 meter vrije slag en ook op dat nummer verzekerde ze zich van een WK-ticket.

14 uur geleden
Medvedev uitgeschakeld in kwartfinale van toernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is uitgeschakeld op het grastoernooi van Rosmalen. De als eerste geplaatste Rus verloor in de kwartfinale van Reilly Opelka: 7-6 (5) 7-6 (5). De Amerikaan was in de eerste ronde verantwoordelijk voor de uitschakeling van de Nederlander Jesper de Jong.

16 uur geleden