Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC wint in leeg stadion van FC Groningen

NEC wint in leeg stadion van FC Groningen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft voor lege tribunes in het Goffert-stadion met 3-0 gewonnen van FC Groningen. Tientallen supporters volgden de wedstrijd op schermen die buiten het stadion waren opgesteld. Ze juichten de spelers toe van achter de hekken in de open hoeken van De Goffert.

Twee weken geleden verloren de Nijmegenaren in eigen stadion de Gelderse derby tegen Vitesse, die werd ontsierd door supportersrellen. Na afloop zakte het onderste deel van het uitvak in elkaar, onder druk van de hossende Vitesse-supporters. De Goffert werd daarop voor onbepaalde tijd gesloten voor publiek, tot onderzoek onder meer heeft uitgewezen hoe de betonnen tribune kon instorten. NEC zocht tevergeefs naar een alternatieve locatie om de thuiswedstrijden af te werken en besloot de duels met FC Groningen en sc Heerenveen dan maar in een leeg stadion af te werken.

Door de hekken en op de tv-schermen zagen de NEC-fans hoe de ploeg van trainer Rogier Meijer goed speelde tegen Groningen. Doelman Peter Leeuwenburgh hield de bezoekers in de eerste helft lang overeind, maar hij moest in de extra tijd alsnog een doelpunt incasseren. Mo El Hankouri speelde vanaf de helft van NEC terug op Leeuwenburgh, die onder druk van Ali Akman de bal miste. Akman kon de bal daardoor zo in het lege doel schuiven.

Groningen kreeg aan het begin van de tweede helft wat kansen op de gelijkmaker, maar het doelpunt viel aan de andere kant. Jonathan Okita stuitte in eerste instantie op Leeuwenburgh, maar in de rebound was het wel raak via Elayis Tavsan. Okita scoorde in de blessuretijd ook nog.

Meer uit Voetbal

Trainer García ziet Ajax terecht van FC Twente verliezen

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."

8 uur geleden
Trainer Van den Brom wil Europees voetbal halen met FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."

8 uur geleden
Berghuis: Ajax verdient het zo ook niet

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."

8 uur geleden
FC Barcelona klopt tiental Atlético en loopt uit op Real Madrid

MADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid vergroot tot 7 punten dankzij een zege bij Atlético Madrid. De Catalanen speelden de gehele tweede helft met een man meer na een rode kaart voor Nicolás González, maar de winnende treffer van Robert Lewandowski viel pas in de 87e minuut: 1-2.

9 uur geleden
Ajax verliest van FC Twente en zakt naar vijfde plaats

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verliest de tweede plaats van de Eredivisie steeds verder uit het oog. De club ging onderuit in de thuiswedstrijd tegen FC Twente (1-2) en zakte naar de vijfde plaats. Bart van Rooij maakte in de 79e minuut op een fraaie manier het winnende doelpunt. Ramiz Zerrouki schoot FC Twente in de achttiende minuut op voorsprong en Wout Weghorst maakte in de 32e minuut gelijk.

9 uur geleden
NEC houdt zicht op plek twee dankzij zege op Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - NEC blijft dankzij een overwinning bij Excelsior (0-2) zicht houden op plek twee in de Eredivisie. Bij de ploeg van trainer Dick Schreuder stond aanvoerder Tjaronn Chery, die voor Suriname uitkwam en verwikkeld raakte in de zogenoemde paspoortaffaire, aan de aftrap.

9 uur geleden
AZ wint moeiteloos van Fortuna in aanloop naar duel met Shakhtar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in aanloop naar het Conference League-duel tegen Shakhtar Donetsk met 2-0 gewonnen van Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Leeroy Echteld maakte beide goals in de eerste helft. In de tweede helft keerde aanvoerder Jordy Clasie terug op het veld na een maandenlange afwezigheid vanwege een enkelblessure.

9 uur geleden