Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC wint in leeg stadion van FC Groningen

NEC wint in leeg stadion van FC Groningen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft voor lege tribunes in het Goffert-stadion met 3-0 gewonnen van FC Groningen. Tientallen supporters volgden de wedstrijd op schermen die buiten het stadion waren opgesteld. Ze juichten de spelers toe van achter de hekken in de open hoeken van De Goffert.

Twee weken geleden verloren de Nijmegenaren in eigen stadion de Gelderse derby tegen Vitesse, die werd ontsierd door supportersrellen. Na afloop zakte het onderste deel van het uitvak in elkaar, onder druk van de hossende Vitesse-supporters. De Goffert werd daarop voor onbepaalde tijd gesloten voor publiek, tot onderzoek onder meer heeft uitgewezen hoe de betonnen tribune kon instorten. NEC zocht tevergeefs naar een alternatieve locatie om de thuiswedstrijden af te werken en besloot de duels met FC Groningen en sc Heerenveen dan maar in een leeg stadion af te werken.

Door de hekken en op de tv-schermen zagen de NEC-fans hoe de ploeg van trainer Rogier Meijer goed speelde tegen Groningen. Doelman Peter Leeuwenburgh hield de bezoekers in de eerste helft lang overeind, maar hij moest in de extra tijd alsnog een doelpunt incasseren. Mo El Hankouri speelde vanaf de helft van NEC terug op Leeuwenburgh, die onder druk van Ali Akman de bal miste. Akman kon de bal daardoor zo in het lege doel schuiven.

Groningen kreeg aan het begin van de tweede helft wat kansen op de gelijkmaker, maar het doelpunt viel aan de andere kant. Jonathan Okita stuitte in eerste instantie op Leeuwenburgh, maar in de rebound was het wel raak via Elayis Tavsan. Okita scoorde in de blessuretijd ook nog.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

2 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

4 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

6 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

7 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

9 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

14 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

14 uur geleden