Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC wint in leeg stadion van FC Groningen

NEC wint in leeg stadion van FC Groningen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft voor lege tribunes in het Goffert-stadion met 3-0 gewonnen van FC Groningen. Tientallen supporters volgden de wedstrijd op schermen die buiten het stadion waren opgesteld. Ze juichten de spelers toe van achter de hekken in de open hoeken van De Goffert.

Twee weken geleden verloren de Nijmegenaren in eigen stadion de Gelderse derby tegen Vitesse, die werd ontsierd door supportersrellen. Na afloop zakte het onderste deel van het uitvak in elkaar, onder druk van de hossende Vitesse-supporters. De Goffert werd daarop voor onbepaalde tijd gesloten voor publiek, tot onderzoek onder meer heeft uitgewezen hoe de betonnen tribune kon instorten. NEC zocht tevergeefs naar een alternatieve locatie om de thuiswedstrijden af te werken en besloot de duels met FC Groningen en sc Heerenveen dan maar in een leeg stadion af te werken.

Door de hekken en op de tv-schermen zagen de NEC-fans hoe de ploeg van trainer Rogier Meijer goed speelde tegen Groningen. Doelman Peter Leeuwenburgh hield de bezoekers in de eerste helft lang overeind, maar hij moest in de extra tijd alsnog een doelpunt incasseren. Mo El Hankouri speelde vanaf de helft van NEC terug op Leeuwenburgh, die onder druk van Ali Akman de bal miste. Akman kon de bal daardoor zo in het lege doel schuiven.

Groningen kreeg aan het begin van de tweede helft wat kansen op de gelijkmaker, maar het doelpunt viel aan de andere kant. Jonathan Okita stuitte in eerste instantie op Leeuwenburgh, maar in de rebound was het wel raak via Elayis Tavsan. Okita scoorde in de blessuretijd ook nog.

Meer uit Voetbal

NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

4 uur geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

6 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabiƫ.

7 uur geleden
Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

9 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

9 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

11 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

14 uur geleden