Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC speelt tegen Excelsior voor de zevende keer op rij gelijk

NEC speelt tegen Excelsior voor de zevende keer op rij gelijk

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft voor de zevende keer op rij gelijkgespeeld in de Eredivisie. In de eigen Goffert werd het ditmaal 1-1 tegen Excelsior.

De Belg Landry Dimata zette NEC na een uur op voorsprong. Hij kopte raak na een afgemeten voorzet van Oussama Tannane. Voor Dimata was het zijn eerste doelpunt in de Eredivisie. Opvallend genoeg werd Dimata vlak voor zijn goal nog uitgejouwd door het Nijmeegse publiek.

Het leek het winnende doelpunt te zijn, maar de Griekse invaller Lazaros Lamprou maakte in de 89e minuut gelijk door raak te schieten via de binnenkant van de paal.

Doelpunt afgekeurd

In de eerste helft leek NEC al op voorsprong te komen via de Deen Magnus Mattsson, maar zijn doelpunt werd afgekeurd omdat er eerder in de aanval hands was gemaakt, zo bleek via de VAR.

De afgelopen weken speelde NEC ook gelijk tegen achtereenvolgens FC Groningen, AZ, sc Heerenveen, Fortuna Sittard, FC Utrecht en Feyenoord. Telkens werd het 1-1 of 0-0. NEC is pas de vierde club ooit in de Eredivisie met een serie van zeven gelijke spelen op rij. In 1982 was Sparta de laatste club met zoveel achtereenvolgende remises.

NEC heeft dit seizoen pas één keer gewonnen. Alleen de uitwedstrijd tegen FC Volendam leverde een overwinning op (1-4).

Meer uit Voetbal

Colombia na 0-0 tegen Portugal eerste in groep, Congo ook door

MIAMI GARDENS (ANP) - Colombia gaat als eerste van groep K naar de laatste 32 van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Néstor Lorenzo speelde in de nacht van zaterdag op zondag in Miami Gardens voor tienduizenden eigen fans met 0-0 gelijk tegen Portugal. De Democratische Republiek Congo verraste door zich na een 3-1-zege op Oezbekistan als derde van de groep te plaatsen voor de zestiende finales.

2 uur geleden
Schotse bondscoach Clarke stapt op na uitschakeling op WK

MIAMI GARDENS (ANP) - De Schotse bondscoach Steve Clarke stapt na de uitschakeling op het WK voetbal op. De Schotten hadden de afgelopen dagen nog even de hoop om als één van de beste nummers 3 door te gaan, maar ze werden ingehaald door andere landen. Schotland eindigde in een groep met Brazilië, Marokko en Haïti met 3 punten op de derde plaats.

2 uur geleden
Engeland winnaar WK-groep L, Kroatië en Ghana ook bij laatste 32

EAST RUTHERFORD (ANP) - Engeland is als eerste van groep L door naar de zestiende finales op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Thomas Tuchel won in East Rutherford in de nacht van zaterdag op zondag met 2-0 van Panama. Jude Bellingham en Harry Kane scoorden.

4 uur geleden
Iran wacht in spanning af of WK voetbal 'verdiend vervolg' krijgt

TIJUANA (ANP) - Het nationale elftal van Iran is in het Mexicaanse Tijuana in afwachting van het vervolg voor het land op het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Amir Ghalenoei eindigde met 3 punten als derde in groep G. Iran plaatst zich mogelijk als een van de beste acht nummers 3 voor de laatste 32, maar is daarbij afhankelijk van de resultaten in de andere groepen. "Wij verdienen het meer dan ieder ander team. Voor de mensen in Iran", zei international Ramin Rezaeian na afloop van het 1-1-gelijkspel tegen Egypte in de nacht van vrijdag op zaterdag in Seattle.

8 uur geleden
Braziliaanse scheidsrechter fluit WK-duel Nederland-Marokko

GUADALUPE (ANP) - De Braziliaanse scheidsrechter Wilton Sampaio heeft in de Nederlandse nacht van maandag op dinsdag de leiding over de WK-wedstrijd tussen het Nederlands elftal en Marokko. Het duel in de zestiende finales vindt plaats in het Monterrey Stadium in het Mexicaanse Guadalupe.

9 uur geleden
Iran dankt op WK voetbal ook Seattle in brief voor gastvrijheid

SEATTLE (ANP/AFP) - De Iraanse voetballers hebben op het WK na de laatste groepswedstrijd tegen Egypte (1-1) opnieuw een brief achtergelaten in de kleedkamer, waarin ze speelstad Seattle bedanken "voor de gastvrijheid". De ploeg deed dat eerder ook na de tweede groepswedstrijd tegen België (0-0) in Los Angeles op dezelfde wijze.

12 uur geleden
Aanvaller Weghorst verruilt Ajax voor FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst verruilt Ajax voor FC Twente. De Eredivisieclub uit Enschede heeft met de 33-jarige spits een akkoord bereikt voor twee jaar. De aanvaller had een aflopend contract in Amsterdam.

19 uur geleden