Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC speelt tegen Excelsior voor de zevende keer op rij gelijk

NEC speelt tegen Excelsior voor de zevende keer op rij gelijk

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft voor de zevende keer op rij gelijkgespeeld in de Eredivisie. In de eigen Goffert werd het ditmaal 1-1 tegen Excelsior.

De Belg Landry Dimata zette NEC na een uur op voorsprong. Hij kopte raak na een afgemeten voorzet van Oussama Tannane. Voor Dimata was het zijn eerste doelpunt in de Eredivisie. Opvallend genoeg werd Dimata vlak voor zijn goal nog uitgejouwd door het Nijmeegse publiek.

Het leek het winnende doelpunt te zijn, maar de Griekse invaller Lazaros Lamprou maakte in de 89e minuut gelijk door raak te schieten via de binnenkant van de paal.

Doelpunt afgekeurd

In de eerste helft leek NEC al op voorsprong te komen via de Deen Magnus Mattsson, maar zijn doelpunt werd afgekeurd omdat er eerder in de aanval hands was gemaakt, zo bleek via de VAR.

De afgelopen weken speelde NEC ook gelijk tegen achtereenvolgens FC Groningen, AZ, sc Heerenveen, Fortuna Sittard, FC Utrecht en Feyenoord. Telkens werd het 1-1 of 0-0. NEC is pas de vierde club ooit in de Eredivisie met een serie van zeven gelijke spelen op rij. In 1982 was Sparta de laatste club met zoveel achtereenvolgende remises.

NEC heeft dit seizoen pas één keer gewonnen. Alleen de uitwedstrijd tegen FC Volendam leverde een overwinning op (1-4).

Meer uit Voetbal

Atalanta ontslaat coach Juric na slechte reeks in Serie A

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft trainer Ivan Juric ontslagen. De Kroaat verving in juni Gian Piero Gasperini, die Atalanta verruilde voor AS Roma.

2 uur geleden
Bondscoach Koeman noemt stoppen na WK 'mogelijkheid'

ZEIST (ANP) - De kans bestaat dat Ronald Koeman na het WK van volgend jaar stopt als bondscoach van het Nederlands elftal. "Dat is een mogelijkheid. Daar denk ik zo af en toe wel eens over na", zei hij maandag op een persconferentie in Zeist, waar hij zijn selectie toelichtte voor de laatste twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Litouwen.

3 uur geleden
NAC wijst voorstel schorsing van drie duels voor Holtby af

BREDA (ANP) - NAC gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van drie wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk, voor Lewis Holtby. Dat meldt de club uit Breda op de eigen website. De rode kaart van ploeggenoot Fredrik Oldrup Jensen is geseponeerd.

4 uur geleden
Real Madrid-keeper Courtois kampt met spierblessure

MADRID (ANP/Belga) - Keeper Thibaut Courtois van Real Madrid heeft een spierblessure opgelopen in zijn rechterbeen. Dat maakte de koploper van Spanje maandag bekend. De club geeft niet aan hoelang de Belgische international aan de kant staat.

6 uur geleden
Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen duels

RABAT (ANP) - Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen twee wedstrijden. Dat hebben de FIFA en de internationale spelersvakbonden besproken tijdens een bijeenkomst in de Marokkaanse hoofdstad Rabat. Het is nog niet duidelijk wanneer de regel van kracht wordt.

8 uur geleden
Lewandowski leidt Barcelona langs Celta, rood voor De Jong

VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.

21 uur geleden
Internazionale koploper in Serie A na zege op Lazio

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.

22 uur geleden