Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC schakelt Almere City FC uit en mag blijven dromen

NEC schakelt Almere City FC uit en mag blijven dromen

ALMERE (ANP) - NEC mag blijven dromen over een terugkeer in de Eredivisie. De club uit Nijmegen liet zich in de eerste ronde van de play-offs om promotie/degradatie niet verrassen door Almere City FC. De ploeg van trainer Rogier Meijer won het duel in Flevoland met 4-0 en speelt donderdag in de halve finales thuis tegen Roda JC. De Limburgse formatie versloeg De Graafschap in Doetinchem met 3-2.

Almere City FC begon sterk aan de wedstrijd. In de 7e minuut opende aanvaller Thomas Verheydt de score, maar zijn treffer werd afgekeurd wegens hands bij ploeggenoot Ryan Koolwijk. Kort daarna voorkwam NEC-doelman Mattijs Branderhorst een doelpunt van Daniel Breedijk.

Halverwege de eerste helft mocht NEC-middenvelder Jordy Bruijn aanleggen van 11 meter na een overtreding van Tim Receveur. Doelman Michael Woud redde fraai.

Na ruim een half uur opende Jonathan Okita alsnog de score voor NEC. De snelle Duitser profiteerde van een fout bij Steve Tunga (0-1). Vlak voor de rust kreeg NEC opnieuw een strafschop na een overtreding van Verheydt op Rens van Eijden. Bruijn maakte deze keer geen fout van 11 meter: 0-2.

Ook na de rust miste Almere City FC scorend vermogen. NEC daarentegen wist zich wel raad met de kansen. Javier Vet en opnieuw Okita zorgden voor een royale Nijmeegse zege: 0-4.

Meer uit Voetbal

Ajax-verdediger Tomiyasu haakt geblesseerd af bij Japan

TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.

3 uur geleden
Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

13 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

14 uur geleden
Trainer De Jong trots na 'speciale' promotie met Cambuur

EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."

14 uur geleden
SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

15 uur geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

16 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

16 uur geleden