Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC schakelt Almere City FC uit en mag blijven dromen

NEC schakelt Almere City FC uit en mag blijven dromen

ALMERE (ANP) - NEC mag blijven dromen over een terugkeer in de Eredivisie. De club uit Nijmegen liet zich in de eerste ronde van de play-offs om promotie/degradatie niet verrassen door Almere City FC. De ploeg van trainer Rogier Meijer won het duel in Flevoland met 4-0 en speelt donderdag in de halve finales thuis tegen Roda JC. De Limburgse formatie versloeg De Graafschap in Doetinchem met 3-2.

Almere City FC begon sterk aan de wedstrijd. In de 7e minuut opende aanvaller Thomas Verheydt de score, maar zijn treffer werd afgekeurd wegens hands bij ploeggenoot Ryan Koolwijk. Kort daarna voorkwam NEC-doelman Mattijs Branderhorst een doelpunt van Daniel Breedijk.

Halverwege de eerste helft mocht NEC-middenvelder Jordy Bruijn aanleggen van 11 meter na een overtreding van Tim Receveur. Doelman Michael Woud redde fraai.

Na ruim een half uur opende Jonathan Okita alsnog de score voor NEC. De snelle Duitser profiteerde van een fout bij Steve Tunga (0-1). Vlak voor de rust kreeg NEC opnieuw een strafschop na een overtreding van Verheydt op Rens van Eijden. Bruijn maakte deze keer geen fout van 11 meter: 0-2.

Ook na de rust miste Almere City FC scorend vermogen. NEC daarentegen wist zich wel raad met de kansen. Javier Vet en opnieuw Okita zorgden voor een royale Nijmeegse zege: 0-4.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

6 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

6 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

7 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

10 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

10 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

13 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

13 uur geleden