Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC neemt 20-jarige Griek Darelas over van PAOK Saloniki

NEC neemt 20-jarige Griek Darelas over van PAOK Saloniki

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Argyris Darelas. De 20-jarige Griek komt over van PAOK Saloniki en ondertekent bij de Nijmegenaren een contract voor twee seizoenen met een optie voor nog eens twee jaar.

Darelas, die op het middenveld en in de aanval kan spelen, is Grieks jeugdinternational. Bij PAOK voetbalde hij in het tweede elftal, waarin hij afgelopen seizoen in 29 wedstrijden negen keer scoorde en acht assists gaf.

"Met Argyris hebben we een gewenste versterking aan de selectie toe kunnen voegen. Hij is een aanvallend ingestelde speler met goede voorwaarden en veel potentie. Hij geeft ons opties, omdat hij op meerdere posities inzetbaar is", reageert Carlos Aalbers, technisch directeur van NEC, via de club.

Meer uit Voetbal

Telstar neemt afstand van Volendam door zege op Heracles

VELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.

19 minuten geleden
Feyenoord zeker van tweede plaats en Champions League-voetbal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is zeker van de tweede plaats in de Eredivisie, wat betekent dat de club komend seizoen aan mag treden in de competitiefase van de Champions League. De Rotterdammers speelden in De Kuip met 1-1 gelijk tegen AZ. Door een nederlaag van NEC in Groningen is de ploeg van trainer Robin van Persie zeker van plek 2.

20 minuten geleden
NEC verliest bij FC Groningen in strijd om Europese tickets

GRONINGEN (ANP) - NEC heeft in de strijd om de plekken die recht geven op Europees voetbal met 2-1 verloren bij FC Groningen. Door de uitnederlaag zakt de ploeg uit Nijmegen naar de vierde plaats. Met nog een speelronde te gaan heeft NEC 56 punten, 2 minder dan FC Twente, 1 meer dan Ajax. De vierde plek geeft aan het eind van het seizoen recht op de voorrondes van de Europa League.

21 minuten geleden
Fortuna wint in eigen huis van PEC Zwolle

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft in eigen huis met 3-2 gewonnen van PEC Zwolle. Voor de ploeg uit Sittard is het de eerste thuiszege sinds 20 februari. Door de overwinning staat Fortuna nu elfde in de Eredivisie.

22 minuten geleden
FC Twente stijgt naar derde plek na ruime zege op Sparta

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is gestegen naar de derde plaats in de Eredivisie na een 4-0-overwinning op Sparta Rotterdam. Met nog één speelronde te gaan heeft Twente 58 punten, 2 punten meer dan nummer 4 NEC en 3 meer dan Ajax, dat vijfde staat. De derde plaats geeft aan het eind van het seizoen recht op een plek in de voorrondes van de Champions League.

23 minuten geleden
Perisic leidt PSV met twee doelpunten langs Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - PSV heeft in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles gewonnen. De landskampioen uit Eindhoven won op bezoek in Deventer met 4-1.

27 minuten geleden
Ajax verliest van FC Utrecht en zakt naar vijfde plaats

AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet er ernstig rekening mee houden dat het aan de play-offs voor een plek in de Conference League moet deelnemen. De club verloor de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (1-2) en zakte naar de vijfde positie van de ranglijst.

42 minuten geleden