Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC houdt zicht op Eredivisie na winst op Roda JC

NIJMEGEN (ANP) - NEC staat in de finale van de play-offs om promotie naar de Eredivisie. De formatie van trainer Rogier Meijer won donderdag voor 1500 fans in de eigen Goffert in een aardig duel van het tegenvallende Roda JC Kerkrade, 3-0. NEC had eerder in de toegift van het voetbalseizoen Almere City FC al verslagen.

Met een indrukwekkend schot uit een verre van gemakkelijke hoek opende Bart van Rooij al na 5 minuten de score. Hij deed dat na een pass van Jordy Bruijn. Bruijn had ook een groot aandeel in de 2-0, in de extra tijd van de eerste helft. Zijn vrije trap kwam via de paal en doelman Jan Hoekstra voor de voeten van Rangelo Janga, die van dichtbij raak schoot.

Na een uur zorgde Jonathan Okita voor de definitieve beslissing in Nijmeegs voordeel. De Duitse aanvaller profiteerde van ver, en waarschijnlijk onnodig, uitkomen van Hoekstra. Hij kreeg de bal na koppen van Janga, die daarmee een verre uittrap van zijn keeper Mattijs Branderhorst verlengde.

Afgezien van een tweetal pogingen van Erik Falkenburg, onschadelijk gemaakt door Branderhorst, konden de Limburgers weinig terugdoen.

NEC speelt zondag in de finale tegen de winnaar van de ontmoeting Emmen - NAC, die later donderdagavond wordt gespeeld.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

8 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

13 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden