Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC haalt opnieuw Griekse speler van PAOK Saloniki

NEC haalt opnieuw Griekse speler van PAOK Saloniki

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft verdediger Lefteris Lyratzis aangetrokken. De 24-jarige Griek komt op huurbasis over van PAOK Saloniki. Hij is de tweede Griekse speler bij NEC na Argyris Darelas, die vorige maand eveneens overkwam van de club uit Thessaloniki.

"Met Lefteris hebben we de gewenste speler voor de rechtsbackpositie binnen", zei technisch directeur Carlos Aalbers op de site van NEC. "Hij heeft een goede leeftijd, ervaring op het hoogste niveau van Griekenland en is direct inzetbaar."

"Daarnaast kent hij Argyris Darelas goed, waardoor zij zich aan elkaar kunnen optrekken. We zijn blij dat we met Lefteris de positie rechtsachter weer dubbel bezetten en zodoende de concurrentie vergroten", aldus Aalbers.

Lyratzis doorliep de jeugdopleiding van PAOK Saloniki en speelde 64 wedstrijden voor het eerste elftal. De afgelopen seizoenen werd hij verhuurd aan Volos NPS en Asteras Tripoli.

Meer uit Voetbal

Feyenoord legt Spaanse spits Nacho Ferri vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de Spaanse spits Nacho Ferri vastgelegd. De 21-jarige speler komt over van de Belgische club KVC Westerlo en heeft zijn handtekening gezet onder een contract tot medio 2030.

1 uur geleden
Ajax neemt Braziliaanse linksback Henrique over van AS Monaco

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met de Braziliaanse linksback Caio Henrique. Hij komt over van de Franse club AS Monaco. De Amsterdamse club meldt in een persbericht dat de 28-jarige speler een contract heeft getekend van vier jaar, tot medio 2030.

1 uur geleden
Oranje landt in de nacht van woensdag op donderdag op Schiphol

GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal vliegt woensdag rond 09.00 uur plaatselijke tijd van Kansas City terug naar Nederland. De verwachting is dat de ploeg donderdag rond 01.30 uur op Schiphol landt.

2 uur geleden
Oranje weet al acht duels op rij de nul niet te houden

GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal wist in de wedstrijd tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal opnieuw de nul niet te houden. Issa Diop maakte in de blessuretijd van de tweede helft gelijk (1-1), waarna Marokko de strafschoppen beter nam.

2 uur geleden
Sibum neemt plek Afellay in als assistent-coach van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Bas Sibum neemt de plek over van Ibrahim Afellay als assistent-coach van trainer Peter Bosz bij PSV. Dat laat de landskampioen uit Eindhoven weten. De 43-jarige oud-prof was eerder werkzaam bij FC Emmen, Roda JC en Heracles Almelo. Vorig jaar oktober werd hij ontslagen als hoofdtrainer van Heracles Almelo. Sibum tekent een contract voor twee jaar.

2 uur geleden
Aanvoerder Hakimi roemt 'mentale kracht' Marokko

GUADALUPE (ANP/AFP) - Aanvoerder Achraf Hakimi roemde de mentale kracht van Marokko nadat zijn ploeg na strafschoppen het Nederlands elftal had uitgeschakeld in de zestiende finales van het WK voetbal.

3 uur geleden
Wieffer, Geertruida en twee keepers bleven tijdens WK op de bank

GUADALUPE (ANP) - Vier van de 26 internationals die bondscoach Ronald Koeman meenam naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kwamen geen minuut in actie. Naast verdedigers Lutsharel Geertruida en Mats Wieffer bleven ook de twee reservedoelmannen Robin Roefs en Mark Flekken de vier duels op de reservebank.

3 uur geleden