Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC gaat bekijken of stadion ADO Den Haag een serieuze optie is

NEC gaat bekijken of stadion ADO Den Haag een serieuze optie is

NIJMEGEN (ANP) - NEC gaat onderzoeken of het afwerken van de komende thuiswedstrijden in Den Haag een serieuze optie is. ADO Den Haag heeft aangeboden het Haagse Cars Jeans Stadion te gebruiken, zo bevestigen beide clubs. Vorige maand stortte een deel van de tribunes van het stadion van NEC in. Deze week werd duidelijk dat De Goffert sowieso tot 2022 gesloten blijft voor publiek.

"We hebben vooralsnog geen officiële gesprekken gevoerd met ADO en hebben enkel via via gehoord dat ze ervoor open zouden staan. Het zou heel mooi zijn van ADO als zij deze optie bieden, ze hebben het ook al eerder gedaan met AZ dus die ervaring kan een voordeel zijn", meldt woordvoerder Nick van der Cammen van NEC.

"Daarentegen hebben we ook nog met de lokale driehoek te maken en ligt Den Haag niet naast de deur. Daarom moeten we in overleg met onze supporters en businessclubleden. We gaan de komende week of weken de wensen en behoeften verder in kaart brengen en kijken welke opties we hebben."

Toen bleek dat NEC voorlopig geen fans zou kunnen verwelkomen in De Goffert, besloot ADO contact te leggen met NEC. "Dat is ons vorige keer goed bevallen met AZ. Mocht er interesse zijn vanuit NEC, dan moet er nog toestemming gegeven worden vanuit de lokale driehoek, voordat we om tafel gaan", aldus ADO-woordvoerder Tim Oosterheert. "Maar zover is het nog niet."

ADO besloot het stadion in 2019 enkele maanden beschikbaar te stellen aan AZ. Bij de Alkmaarse club stortte een deel van het dak van het stadion in.

Meer uit Voetbal

Oranje begint uitwedstrijd tegen Servië met Veerman en Meerdink

BELGRADO (ANP) - Het Nederlands elftal begint de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League zondag met Joey Veerman en Mexx Meerdink in het basiselftal. Veerman neemt op het middenveld de plaats in van Quinten Timber en wordt daarmee beloond voor zijn goede invalbeurt van donderdag in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland (1-1).

56 minuten geleden
Spits Isak verlaat Zweeds voetbalelftal met lichte blessure

STOCKHOLM (ANP/RTR) - Het Zweedse nationale voetbalelftal moet het de komende Nations League-wedstrijden zonder Alexander Isak stellen. De 27-jarige spits van Liverpool moet het trainingskamp van zijn land met een lichte blessure verlaten, meldt de Zweedse bond.

1 uur geleden
Vrouwen FC Twente verstevigen koppositie na ruime zege bij AZ

WIJDEWORMER (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben een eenvoudige overwinning geboekt op bezoek bij AZ. De ploeg van trainer Corina Dekker won met 5-0 en verstevigde daarmee de koppositie in de Vrouwen Eredivisie.

3 uur geleden
Ierse verdediger Dunne reservekeeper voor duel tegen Israël

DEBRECEN (ANP) - De Ierse verdediger Jimmy Dunne is aangewezen als een van de twee reservekeepers voor de Nations League-wedstrijd van zijn land zondagavond tegen Israël. Dat blijkt uit de wedstrijdselectie die de UEFA heeft vrijgegeven, nadat de Ierse doelman Gavin Bazunu besloot niet te spelen. Hij ontbreekt in de selectie.

7 uur geleden
Bondscoach Xavi laat Frimpong tegen Servië buiten selectie

BELGRADO (ANP) - Oranje-international Jeremie Frimpong komt zondag niet in actie in de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League. Bondscoach Xavi Hernández heeft besloten de rechtsback van Liverpool, die ook als rechtsbuiten kan spelen, in Belgrado op de tribune te zetten. Dat blijkt uit de wedstrijdselectie die de UEFA heeft vrijgegeven.

10 uur geleden
Wereldkampioen Spanje begint Nations League met zege op Engeland

LONDEN (ANP) - Wereldkampioen Spanje is de Nations League begonnen met een overwinning op Engeland. In het Londense Wembley was de ploeg van bondscoach Luis de la Fuente in een vermakelijke wedstrijd met 3-2 te sterk voor de nummer 3 van het afgelopen WK. De Spanjaarden maakten na rust een 2-1-achterstand goed.

18 uur geleden
Xavi heeft tegen Servië beschikking over alle 24 internationals

BELGRADO (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández heeft zondag in de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League de beschikking over al zijn 24 geselecteerde spelers. Ook verdediger Jurriën Timber, die onlangs terugkeerde na een liesblessure, is inzetbaar. Dat zei de Spaanse trainer zaterdag in Belgrado.

20 uur geleden