Nationale Voorleesdagen bij Zo Kinderopvang bijzonder geopend
THOLEN - Elk jaar vieren we in Nederland de Nationale Voorleesdagen. Je kunt niet vroeg genoeg beginnen met voorlezen. Daarom zijn De Nationale Voorleesdagen opgericht, speciaal voor alle kinderen van 0 tot 4 jaar.
Voorlezen is gezellig, prikkelt de fantasie en draagt bij aan de taalontwikkeling. Voorlezen heeft positieve effecten op de emotionele, cognitieve maar ook de sociale ontwikkeling van een kind. En hoe eerder je met voorlezen begint hoe groter die voordelen! Wist je bijvoorbeeld dat: kinderen die regelmatig voorgelezen worden, ontwikkelen een grotere woordenschat en hebben al snel een betere tekstbegrip dan kinderen die niet of nauwelijks worden voorgelezen?
Elke dag lezen de pedagogisch medewerkers van ze Zo Kinderopvang de kinderen voor, maar op een nationale voorleesdag mochten ze twee speciale gasten verwelkomen. Op woensdag 25 januari zijn de Nationale Voorleesdagen bij Zo op Brede School Tholen geopend door Wethouder Peter Hoek en Lenie van Dijke. Zij kwamen voorlezen tijdens het voorleesontbijt van de Vliegers en Steppers KDV.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Het ronkende motorgeluid en de zwarte rookwolken trokken in combinatie met de voorjaarszon afgelopen weekend duizenden mensen naar het terrein aan de Klavervelden. Van standaard landbouwtractoren die enkele uren daarvoor nog op het land hun werkzaamheden aan het uitvoeren waren, tot machines die zijn afgesteld met de precisie van een Formule 1-motor. Jong en oud konden twee dagen genieten van bestuurders die probeerden de duizenden pk's van hun machines voor de sleepwagen naar een full pull te slepen. Het jaarlijks terugkerende evenement trekt zo'n 1500 bezoekers per dag.
17 uur geledenADVERTORIAL - Goede oogzorg is essentieel voor kwaliteit van leven. In de regio West-Brabant kunnen inwoners nu terecht bij Xpert Clinics, waar persoonlijke aandacht en specialistische zorg centraal staan. Met vestigingen in onder andere Etten-Leur en Bergen op Zoom is hoogwaardige oogzorg dichterbij dan ooit.
1 dag geledenZEELAND - Bijna 4 op de 10 werkgevers verwachten dat er in hun organisatie de komende vijf jaar werknemers met pensioen gaan. Binnen de overheid en de industrie ligt dit aandeel veel hoger. Werkgevers in deze sectoren verwachten ook vaker dat dit gevolgen heeft voor hun bedrijfsvoering. In sectoren zoals de handel en de specialistische zakelijke dienstverlening verwachten werkgevers dit juist minder vaak. Dit blijkt uit een landelijk onderzoek van UWV onder 3.550 werkgevers. In Zeeland is het aandeel werknemers van 60 jaar of ouder 11 procent, iets hoger dan het landelijke gemiddelde van 10 procent.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Fleur Verloo van The Foodystore.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geledenSTAVENISSE - Stavenisse maakt zich op voor een gezellige en feestelijke Koningsdag op maandag 27 april. In het dorp wordt een gevarieerd programma georganiseerd voor alle leeftijden, met activiteiten in de ochtend en middag.
3 dagen geledenSINT-PHILIPSLAND - Het oranjecomité van Sint Philipsland heeft weer een gevarieerd programma samengesteld voor Koningsdag.
3 dagen geleden