Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nationale Voorleesdagen bij Zo Kinderopvang bijzonder geopend

Nationale Voorleesdagen bij Zo Kinderopvang bijzonder geopend

THOLEN - Elk jaar vieren we in Nederland de Nationale Voorleesdagen. Je kunt niet vroeg genoeg beginnen met voorlezen. Daarom zijn De Nationale Voorleesdagen opgericht, speciaal voor alle kinderen van 0 tot 4 jaar. 

Voorlezen is gezellig, prikkelt de fantasie en draagt bij aan de taalontwikkeling. Voorlezen heeft positieve effecten op de emotionele, cognitieve maar ook de sociale ontwikkeling van een kind. En hoe eerder je met voorlezen begint hoe groter die voordelen! Wist je bijvoorbeeld dat: kinderen die regelmatig voorgelezen worden, ontwikkelen een grotere woordenschat en hebben al snel een betere tekstbegrip dan kinderen die niet of nauwelijks worden voorgelezen? 

Elke dag lezen de pedagogisch medewerkers van ze Zo Kinderopvang de kinderen voor, maar op een nationale voorleesdag mochten ze twee speciale gasten verwelkomen. Op woensdag 25 januari zijn de Nationale Voorleesdagen bij Zo op Brede School Tholen geopend door Wethouder Peter Hoek en Lenie van Dijke. Zij kwamen voorlezen tijdens het voorleesontbijt van de Vliegers en Steppers KDV.

Meer uit Tholen

Thoolse lezersfoto van de week: ‘Rit met oude trekkers in Oud-Vossemeer’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Lia Suurlant die de spotlight mocht vangen.

13 minuten geleden
Historische Ambachtenroute maakt ambachtelijk verleden van Tholen zichtbaar

THOLEN- In het Praathuisje werd maandag 1 juni de Historische Ambachtenroute gelanceerd. Met de Historische Ambachtenroute wordt het ambachtelijk verleden van Tholen weer zichtbaar in etalages en op locaties in de binnenstad. Wethouder Moerland gaf samen met initiatiefnemer Paul Deurloo een toelichting bij het startpunt van de route. 

17 uur geleden
De Haven- en Vestingdagen Tholen: Dit moet je weten over de zaterdag

THOLEN - Waar kan ik parkeren? Hoe werkt het met consumptiemunten? En waar vind ik een toilet? Het zijn vragen die bezoekers van de Haven- en Vestingdagen Tholen zich zomaar af kunnen vragen. Gelukkig heeft Stichting Tholen Sterk aan vrijwel alles gedacht. Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste praktische informatie.

1 dag geleden
Honderden leerlingen van basisscholen duiken vandaag in middeleeuws Tholen

THOLEN - Op vrijdag 5 juni krijgen ruim 680 leerlingen uit de gemeente Tholen een bijzondere les buiten het klaslokaal. Tijdens de Haven- en Vestingdagen duiken zij in de geschiedenis van Tholen-stad. De educatieve dag laat kinderen uit groep 7 en 8 de middeleeuwen op een interactieve manier beleven.

2 dagen geleden
Van veilingzaal naar digitaal: Alvantho opent veilingseizoen met eerste online verkoop

SINT-ANNALAND - Het was even wennen donderdagmorgen bij de opening van het veilingseizoen bij Alvantho. De kopers zaten niet met hun handen aan de knoppen, maar met laptop en headset klaar. De enige aardappelveiling van Nederland is namelijk overgestapt op digitaal veilen. Dat gebeurt in samenwerking met Veiling Zaltbommel, dat haar klok- en veilingsysteem beschikbaar stelt aan de veiling van Sint-Annaland. Volgens directeur Anton Geluk is het digitaal veilen een succes te noemen.

2 dagen geleden
De Spetter kan eerder open en ontvangt volgende week de eerste zwemmers

THOLEN - Na een onverwachte vertraging door schade aan het tegelwerk is er eindelijk goed nieuws voor bezoekers van zwembad De Spetter. Het zwembad gaat namelijk eerder open dan werd gedacht en kan volgende week woensdag 10 juni de eerste zwemmers verwelkomen.

2 dagen geleden
Naar de Havendagen Tholen? Let op: A4 bij Bergen op Zoom vier dagen dicht

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Weggebruikers moeten dit weekend rekening houden met extra reistijd op de A4. Rijkswaterstaat sluit de snelweg richting Bergen op Zoom tussen knooppunt Sabina en Bergen op Zoom-Noord vier dagen af vanwege groot onderhoud. Hierdoor moeten de Brabantse bezoekers aan de Haven- en Vestingdagen Tholen een stukje omrijden.

3 dagen geleden