Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nationale Voorleesdagen bij Zo Kinderopvang bijzonder geopend

Nationale Voorleesdagen bij Zo Kinderopvang bijzonder geopend

THOLEN - Elk jaar vieren we in Nederland de Nationale Voorleesdagen. Je kunt niet vroeg genoeg beginnen met voorlezen. Daarom zijn De Nationale Voorleesdagen opgericht, speciaal voor alle kinderen van 0 tot 4 jaar. 

Voorlezen is gezellig, prikkelt de fantasie en draagt bij aan de taalontwikkeling. Voorlezen heeft positieve effecten op de emotionele, cognitieve maar ook de sociale ontwikkeling van een kind. En hoe eerder je met voorlezen begint hoe groter die voordelen! Wist je bijvoorbeeld dat: kinderen die regelmatig voorgelezen worden, ontwikkelen een grotere woordenschat en hebben al snel een betere tekstbegrip dan kinderen die niet of nauwelijks worden voorgelezen? 

Elke dag lezen de pedagogisch medewerkers van ze Zo Kinderopvang de kinderen voor, maar op een nationale voorleesdag mochten ze twee speciale gasten verwelkomen. Op woensdag 25 januari zijn de Nationale Voorleesdagen bij Zo op Brede School Tholen geopend door Wethouder Peter Hoek en Lenie van Dijke. Zij kwamen voorlezen tijdens het voorleesontbijt van de Vliegers en Steppers KDV.

Meer uit Tholen

14e Snerttocht biedt vier wandelroutes door Smerdiekse polders en dijken

SINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 6 december organiseert wandelsportvereniging Oosterscheldestappers voor de 14e keer de Snerttocht. Er zijn vier afstanden waaruit gekozen kan worden, namelijk 6, 10, 15 en 25 kilometer.

2 uur geleden
Tholense Boys speelt wéér gelijk, SC Stavenisse maakt comeback bijna compleet [SPEELRONDE 9]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 22 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 9.

9 uur geleden
Tholen zet in op inclusieve speeltuinen: ‘Geen kind mag zich buitengesloten voelen’

THOLEN - De gemeente Tholen gaat de komende jaren zoveel mogelijk speelplekken aanpassen zodat kinderen met en zonder beperking samen kunnen spelen. Er zijn al veel stappen gezet, maar er valt ook nog volop te leren. Wethouder Corniel van Leeuwen licht toe wat er de komende tijd te wachten staat.

1 dag geleden
Twan jeugdkampioen bij tentoonstelling Vogelvreugd met kleurgrasparkiet

SINT-ANNALAND - Afgelopen vrijdag en zaterdag heeft vogelvereniging Vogelvreugd haar bijzondere tentoonstelling gehouden in de Wellevaete te Sint-Annaland. Ruim veertig vogelliefhebbers uit Zeeland, West-Brabant en Zuid-Holland hadden gezamenlijk zeshonderd vogels ingeschreven.

1 dag geleden
Aan de keukentafel met Daniëlle en Stefanie: ‘We wilden het juist menselijker maken’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Daniëlle de Bie en Stefanie Verdaasdonk van BlijGebit.

2 dagen geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Het oude stoomgemaal bij de Schelphoek’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

2 dagen geleden
Ineke Schippers naar voren geschoven als lijsttrekker Algemeen Belang Tholen

THOLEN - Ineke Schippers is de nieuwe lijsttrekker van Algemeen Belang Tholen voor de gemeenteraadsverkiezingen in maart volgend jaar. Fractievoorzitter Han van 't Hof neemt een stapje terug naar plek twee op de kieslijst.

3 dagen geleden