Nathan en Nikita genoten van Stallandse kermis: ‘Hoe gekker, hoe beter’
SINT-ANNALAND - Nathan, Nikita, Roxanne en Zoë hebben net een rondje gelopen op de kermis. Ze zijn nog heerlijk aan het nagenieten onder het genot van een suikerspin. Nathan en Nikita vertellen over hun kermis bezoek.
“We zijn in de Heartbreaker en de botsauto’s geweest. We hebben ook lekkere dingen gehaald bij de kraampjes. Het allerleukste van vanavond was de Heartbreaker.” De Heartbreaker is een grote bank die horizontaal ronddraait. “Wij hebben eendjes gevangen” vult Zoë aan. Vol trots haalt ze haar gewonnen prijsjes uit de tas. Ze laat een unicorn waterspuit en een unicorn ei zien. Het is haar favoriete dier, dezelfde als op haar shirt! Nikita vertelt dat ze ook wel eens naar de kermis in Bruinisse gaat. “Het is een grote kermis.” Er is daar een hele leuke attractie, Nikita omschrijft het als ‘iets heel langs dat heel hard ronddraait en dan gaat hij over de kop. Een soort katapult die heel lang ronddraait’.
Hoe gekker, hoe beter
Volgens Nikita en Nathan mogen dit soort attracties ook wel naar de kermis van Sint-Annaland komen. Een beetje actie vinden ze wel leuk. Een achtbaan mag van Nikita ook wel en het liefst een die over de kop gaat. “Hoe gekker, hoe beter” vult Leoniek (mama van Nathan en Zoë) aan. Volgens Leoniek mag er ook nog een reuzenrad komen op de kermis van Sint-Annaland. Nathan, Nikita, Roxanne en Zoë eten nog lekker hun suikerspin op en gaan weer naar huis.
Meer uit Tholen
THOLEN- Op de Nieuwe Postweg zijn vrijdagavond twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Meerdere hulpdiensten gingen met spoed ter plaatse. Medisch personeel van de ambulancedienst controleerde de betrokkenen op verwondingen maar vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig. Het ongeval ontstond vermoedelijk door een keeractie van één van de bestuurders.
1 uur geledenZEELAND - Gemiddeld is 45 procent van de vacatures moeilijk vervulbaar, blijkt uit een recent onderzoek van UWV onder 3.550 werkgevers. Volgens werkgevers komt dit vooral doordat sollicitanten niet altijd beschikken over de juiste vaardigheden, kennis of werkervaring. Ruim de helft van de werkgevers (52 procent) neemt daarom vaker mensen aan die nog opgeleid moeten worden.
2 uur geledenTHOLEN - Veel ouderen op Tholen zijn actief bezig met hun gezondheid, maar er is nog ruimte voor verbetering. Dat blijkt uit onderzoek van de gemeente Tholen in samenwerking met SportZeeland, waaraan ruim 600 senioren deelnamen.
22 uur geledenTHOLEN - Het enige stembureau in de gemeente waar de toegankelijkheid extra aandacht verdient, is in 't Ouwe Raed'uus in Poortvliet. Dat antwoordt het college op schriftelijke vragen van Aron Beurkens (SGP) in aanloop naar de verkiezingen op 18 maart. Andere stembureaus zijn wel goed toegankelijk.
1 dag geledenTHOLEN - Op 2 maart heeft Carbid Stichting Tholen twee cheques uitgereikt aan De Zonnebloem en Tholen Sterk. Met de donaties ondersteunt de stichting opnieuw twee lokale initiatieven met een sociaal-maatschappelijk karakter.
1 dag geledenTHOLEN - Internationale Vrouwendag wordt aanstaande zaterdag op Tholen gevierd met een aanvullend programma. Naast het hijsen van de vlag wordt er een kijkje genomen in het atelier van Monique van den Hout en vindt er een lunch plaats.
2 dagen geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 28 februari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 16 in de Derde Klasse en speelronde 14 in de Vierde en Vijfde Klasse.
2 dagen geleden