Narsingh: door mij heeft Twente niet van Feyenoord gewonnen
ENSCHEDE (ANP) - Luciano Narsingh voelt zich schuldig aan het gelijkspel van FC Twente tegen Feyenoord (2-2). "Ik denk dat we door mij niet hebben gewonnen", zei hij.
Narsingh, door Feyenoord verhuurd aan FC Twente, miste in de tweede helft bij een voorsprong van 2-1 tweemaal voor open doel. "Die ballen moeten er gewoon in", zei hij bij ESPN. "Dan zit de wedstrijd op slot. Dan winnen we."
Narsingh was extra gemotiveerd om tegen Feyenoord te spelen. "Ik heb daar niet veel kansen gehad. Ik wilde mezelf graag laten zien", zei de aanvaller die een aandeel had in de 1-0 van Danilo en de 2-0 van Tyronne Ebuehi. "Ik ben zeker dreigend geweest", zei Narsingh. "Maar ik had het ook voor ons moeten afmaken."
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
4 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
7 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
8 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.
13 uur geleden