Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Napoli raakt koppositie kwijt na verlies tegen Atalanta

Napoli raakt koppositie kwijt na verlies tegen Atalanta

NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de Italiaanse Serie A op eigen veld verloren van Atalanta, 2-3. De club raakte daardoor de koppositie kwijt aan AC Milan, dat nu 2 punten meer heeft. Inter staat derde, op 1 punt van de stadgenoot.

Al in de openingsfase zette Ruslan Malinovski de bezoekende partij op voorsprong. Vlak voor rust maakte Piotr Zielinski gelijk. Meteen na de hervatting kwam Napoli door Dries Mertens op voorsprong.

Daarna zette Atalanta aan voor een offensief. Dat leidde in de 66e minuut tot de 2-2. Merih Demiral schoot oog in oog met doelman David Ospina hard en hoog raak. Na opnieuw een fraai uitgespeelde aanval zorgde Remo Freuler zelfs voor de voorsprong voor de gasten, 2-3.

Marten de Roon stond in de basis bij Atalanta. Hans Hateboer viel meteen na rust in. Teun Koopmeiners bleef op de bank.

AC Milan had eerder op de dag gewonnen van Salernitana, 2-0. Inter won bij AS Roma, 0-3.

Meer uit Voetbal

Iraanse voetbalploeg stelt dat VS hun land niet kan weren van WK

TEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".

3 minuten geleden
FC Utrecht maanden zonder geblesseerde aanvaller Rodríguez

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.

1 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

15 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

15 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 dag geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

1 dag geleden