Napoli raakt koppositie kwijt na verlies tegen Atalanta
NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de Italiaanse Serie A op eigen veld verloren van Atalanta, 2-3. De club raakte daardoor de koppositie kwijt aan AC Milan, dat nu 2 punten meer heeft. Inter staat derde, op 1 punt van de stadgenoot.
Al in de openingsfase zette Ruslan Malinovski de bezoekende partij op voorsprong. Vlak voor rust maakte Piotr Zielinski gelijk. Meteen na de hervatting kwam Napoli door Dries Mertens op voorsprong.
Daarna zette Atalanta aan voor een offensief. Dat leidde in de 66e minuut tot de 2-2. Merih Demiral schoot oog in oog met doelman David Ospina hard en hoog raak. Na opnieuw een fraai uitgespeelde aanval zorgde Remo Freuler zelfs voor de voorsprong voor de gasten, 2-3.
Marten de Roon stond in de basis bij Atalanta. Hans Hateboer viel meteen na rust in. Teun Koopmeiners bleef op de bank.
AC Milan had eerder op de dag gewonnen van Salernitana, 2-0. Inter won bij AS Roma, 0-3.
Meer uit Voetbal
AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
35 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
37 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
1 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
1 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Nigeria heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Afrika Cup. In Marrakesh versloegen de Super Eagles het Algerije van Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa met 2-0.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ryan Flamingo heeft zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Excelsior een basisplaats. De centrale verdediger vervangt aanvoerder Jerdy Schouten, die in het laatste competitieduel voor de winterstop met FC Utrecht een rode kaart kreeg en geschorst is.
3 uur geleden