Napoli raakt koppositie kwijt na verlies tegen Atalanta
NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de Italiaanse Serie A op eigen veld verloren van Atalanta, 2-3. De club raakte daardoor de koppositie kwijt aan AC Milan, dat nu 2 punten meer heeft. Inter staat derde, op 1 punt van de stadgenoot.
Al in de openingsfase zette Ruslan Malinovski de bezoekende partij op voorsprong. Vlak voor rust maakte Piotr Zielinski gelijk. Meteen na de hervatting kwam Napoli door Dries Mertens op voorsprong.
Daarna zette Atalanta aan voor een offensief. Dat leidde in de 66e minuut tot de 2-2. Merih Demiral schoot oog in oog met doelman David Ospina hard en hoog raak. Na opnieuw een fraai uitgespeelde aanval zorgde Remo Freuler zelfs voor de voorsprong voor de gasten, 2-3.
Marten de Roon stond in de basis bij Atalanta. Hans Hateboer viel meteen na rust in. Teun Koopmeiners bleef op de bank.
AC Milan had eerder op de dag gewonnen van Salernitana, 2-0. Inter won bij AS Roma, 0-3.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
7 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
8 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
8 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
9 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
12 uur geleden