Napoli is opnieuw veel te sterk voor Ajax in Champions League
NAPELS (ANP) - Ajax heeft ook de uitwedstrijd tegen Napoli in de Champions League verloren. De koploper van de Serie A zegevierde met 4-2 in Stadio Diego Armando Maradona.
Napoli, dat vorige week met 6-1 won in Amsterdam, leidde na 16 minuten al met 2-0. Hirving Lozano kopte in de vierde minuut raak. Giacomo Raspadori verdubbelde twaalf minuten later de score.
Trainer Alfred Schreuder besloot Ajax na de afstraffing van vorige week niet helemaal aan te passen aan Napoli. Ajax moest van hem wel compacter verdedigen, maar daar kwam weinig van. Napoli was opnieuw veel te goed voor Ajax.
Davy Klaassen maakte in de 49e minuut de 2-1, maar Khvicha Kvaratskhelia benutte in de 62e minuut een strafschop na een handsbal van Jurriën Timber. Ook Steven Bergwijn scoorde in de 83e minuut uit een strafschop, na een overtreding op de ingevallen Brian Brobbey. Een fout van Daley Blind leidde in de 89e minuut tot de 4-2 van Victor Osimhen.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
58 minuten geledenSYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
3 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
4 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
5 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
13 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
13 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
16 uur geleden