Napoli is opnieuw veel te sterk voor Ajax in Champions League
NAPELS (ANP) - Ajax heeft ook de uitwedstrijd tegen Napoli in de Champions League verloren. De koploper van de Serie A zegevierde met 4-2 in Stadio Diego Armando Maradona.
Napoli, dat vorige week met 6-1 won in Amsterdam, leidde na 16 minuten al met 2-0. Hirving Lozano kopte in de vierde minuut raak. Giacomo Raspadori verdubbelde twaalf minuten later de score.
Trainer Alfred Schreuder besloot Ajax na de afstraffing van vorige week niet helemaal aan te passen aan Napoli. Ajax moest van hem wel compacter verdedigen, maar daar kwam weinig van. Napoli was opnieuw veel te goed voor Ajax.
Davy Klaassen maakte in de 49e minuut de 2-1, maar Khvicha Kvaratskhelia benutte in de 62e minuut een strafschop na een handsbal van Jurriën Timber. Ook Steven Bergwijn scoorde in de 83e minuut uit een strafschop, na een overtreding op de ingevallen Brian Brobbey. Een fout van Daley Blind leidde in de 89e minuut tot de 4-2 van Victor Osimhen.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.
6 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.
10 uur geledenBREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.
12 uur geledenNYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.
1 dag geleden