Napoli is opnieuw veel te sterk voor Ajax in Champions League
NAPELS (ANP) - Ajax heeft ook de uitwedstrijd tegen Napoli in de Champions League verloren. De koploper van de Serie A zegevierde met 4-2 in Stadio Diego Armando Maradona.
Napoli, dat vorige week met 6-1 won in Amsterdam, leidde na 16 minuten al met 2-0. Hirving Lozano kopte in de vierde minuut raak. Giacomo Raspadori verdubbelde twaalf minuten later de score.
Trainer Alfred Schreuder besloot Ajax na de afstraffing van vorige week niet helemaal aan te passen aan Napoli. Ajax moest van hem wel compacter verdedigen, maar daar kwam weinig van. Napoli was opnieuw veel te goed voor Ajax.
Davy Klaassen maakte in de 49e minuut de 2-1, maar Khvicha Kvaratskhelia benutte in de 62e minuut een strafschop na een handsbal van Jurriën Timber. Ook Steven Bergwijn scoorde in de 83e minuut uit een strafschop, na een overtreding op de ingevallen Brian Brobbey. Een fout van Daley Blind leidde in de 89e minuut tot de 4-2 van Victor Osimhen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
4 uur geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.
4 uur geledenBELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
15 uur geleden