Napoli heeft Osimhen weer terug voor thuisduel met Ajax
NAPELS (ANP) - Napoli kan woensdagavond tijdens het thuisduel met Ajax in de Champions League weer een beroep doen op Victor Osimhen. De Nigeriaanse spits, twee jaar geleden voor 70 miljoen euro overgekomen van Lille OSC, is hersteld van een hamstringblessure die hem een maand aan de kant heeft gehouden.
Trainer Luciano Spalletti wilde tijdens een afsluitende persconferentie voor het vierde groepsduel nog niet zeggen of Osimhen aan de aftrap verschijnt. De verwachting is dat hij voorzichtig is met zijn aanvaller en hem nog even buiten zijn basisformatie houdt.
Voor Amir Rrahmani komt het tweede duel met Ajax te vroeg. De verdediger viel zondag geblesseerd uit tijdens het competitieduel met Cremonese en is enkele weken uitgeschakeld. Hij wordt waarschijnlijk vervangen door de Noor Leo Skiri Østigard.
Zonder puntenverlies
Napoli is halverwege de groepsfase nog zonder puntenverlies. De huidige koploper van de Serie A leidt poule A met 9 punten en een overtuigend doelsaldo van 13-2. Liverpool volgt met 6 punten en Ajax heeft 3 punten. Rangers FC is nog puntloos.
Napoli kan zich in het thuisduel met Ajax al kwalificeren voor de achtste finales. "Dat is zeker de bedoeling", zei Spalletti. "Maar laten we nu niet gaan rekenen. Daar zijn we misschien nog niet goed genoeg voor. Laten we vooral zo doorgaan. Ajax zal zeker reageren na onze wedstrijd van vorige week. Wij moeten gewoon zo doorgaan en met honger blijven spelen. Dan moet het goed komen in een vol stadion."
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
4 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
6 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
6 uur geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
8 uur geleden