Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Napoli heeft Osimhen weer terug voor thuisduel met Ajax

Napoli heeft Osimhen weer terug voor thuisduel met Ajax

NAPELS (ANP) - Napoli kan woensdagavond tijdens het thuisduel met Ajax in de Champions League weer een beroep doen op Victor Osimhen. De Nigeriaanse spits, twee jaar geleden voor 70 miljoen euro overgekomen van Lille OSC, is hersteld van een hamstringblessure die hem een maand aan de kant heeft gehouden.

Trainer Luciano Spalletti wilde tijdens een afsluitende persconferentie voor het vierde groepsduel nog niet zeggen of Osimhen aan de aftrap verschijnt. De verwachting is dat hij voorzichtig is met zijn aanvaller en hem nog even buiten zijn basisformatie houdt.

Voor Amir Rrahmani komt het tweede duel met Ajax te vroeg. De verdediger viel zondag geblesseerd uit tijdens het competitieduel met Cremonese en is enkele weken uitgeschakeld. Hij wordt waarschijnlijk vervangen door de Noor Leo Skiri Ă˜stigard.

Zonder puntenverlies

Napoli is halverwege de groepsfase nog zonder puntenverlies. De huidige koploper van de Serie A leidt poule A met 9 punten en een overtuigend doelsaldo van 13-2. Liverpool volgt met 6 punten en Ajax heeft 3 punten. Rangers FC is nog puntloos.

Napoli kan zich in het thuisduel met Ajax al kwalificeren voor de achtste finales. "Dat is zeker de bedoeling", zei Spalletti. "Maar laten we nu niet gaan rekenen. Daar zijn we misschien nog niet goed genoeg voor. Laten we vooral zo doorgaan. Ajax zal zeker reageren na onze wedstrijd van vorige week. Wij moeten gewoon zo doorgaan en met honger blijven spelen. Dan moet het goed komen in een vol stadion."

Meer uit Voetbal

Sparta na winst op Heracles naar achtste plaats in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.

21 minuten geleden
Ajax-trainer Grim houdt dubbel gevoel over aan zege bij Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.

1 uur geleden
Ajacied Regeer verwacht weer fit te zijn voor bekerduel met AZ

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.

1 uur geleden
Arsenal na winst bij Portsmouth verder in FA Cup

PORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.

2 uur geleden
Ajax-aanvoerder Klaassen ontevreden ondanks zege op Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.

2 uur geleden
Ajax verkleint achterstand op Feyenoord na zege op Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.

2 uur geleden
Halilovic helpt Fortuna bij rentree aan laat punt bij Go Ahead

DEVENTER (ANP) - Alen Halilovic heeft Fortuna Sittard aan een laat gelijkspel bij Go Ahead Eagles geholpen. De van een enkelblessure herstelde Kroaat maakte in de 89e minuut na negen maanden zijn rentree en gaf in de laatste minuut van de blessuretijd de assist op de gelijkmaker van Justin Hubner: 2-2.

2 uur geleden