Napoli heeft Osimhen weer terug voor thuisduel met Ajax
NAPELS (ANP) - Napoli kan woensdagavond tijdens het thuisduel met Ajax in de Champions League weer een beroep doen op Victor Osimhen. De Nigeriaanse spits, twee jaar geleden voor 70 miljoen euro overgekomen van Lille OSC, is hersteld van een hamstringblessure die hem een maand aan de kant heeft gehouden.
Trainer Luciano Spalletti wilde tijdens een afsluitende persconferentie voor het vierde groepsduel nog niet zeggen of Osimhen aan de aftrap verschijnt. De verwachting is dat hij voorzichtig is met zijn aanvaller en hem nog even buiten zijn basisformatie houdt.
Voor Amir Rrahmani komt het tweede duel met Ajax te vroeg. De verdediger viel zondag geblesseerd uit tijdens het competitieduel met Cremonese en is enkele weken uitgeschakeld. Hij wordt waarschijnlijk vervangen door de Noor Leo Skiri Østigard.
Zonder puntenverlies
Napoli is halverwege de groepsfase nog zonder puntenverlies. De huidige koploper van de Serie A leidt poule A met 9 punten en een overtuigend doelsaldo van 13-2. Liverpool volgt met 6 punten en Ajax heeft 3 punten. Rangers FC is nog puntloos.
Napoli kan zich in het thuisduel met Ajax al kwalificeren voor de achtste finales. "Dat is zeker de bedoeling", zei Spalletti. "Maar laten we nu niet gaan rekenen. Daar zijn we misschien nog niet goed genoeg voor. Laten we vooral zo doorgaan. Ajax zal zeker reageren na onze wedstrijd van vorige week. Wij moeten gewoon zo doorgaan en met honger blijven spelen. Dan moet het goed komen in een vol stadion."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.
13 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.
1 uur geledenLENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
13 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
13 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
13 uur geleden