Nagelsmann rekent na coronabesmetting op terugkeer op Bayern-bank
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Julian Nagelsmann rekent erop dinsdag weer te kunnen plaatsnemen op de bank wanneer zijn ploeg het in München voor de Champions League opneemt tegen Benfica. Nagelsmann ontbrak twee weken nadat hij besmet bleek met het coronavirus.
"Je voelt nog steeds dat er iets met je lichaam is geweest, maar dat is normaal. Ik voel me goed en hoop dat ik morgen negatief test en erbij kan zijn", vertelde de coach in een online persconferentie vanuit zijn huis. "Er zijn veel ergere dingen dan twee weken thuis te moeten zitten. Maar het is best gek, want je wilt met je spelers werken en op de bank zitten bij wedstrijden. Hopelijk gaat het er nu weer van komen."
Vanuit huis zag Nagelsmann zijn ploeg twee weken geleden met 4-0 winnen bij Benfica in Portugal, twee competitiezeges boeken maar ook met 5-0 ten onder gaan in het bekerduel met Borussia Mönchengladbach. "In die wedstrijd ging er veel mis. Tegen Union Berlin (2-5) waren we voor de rust weer scherp, maar verslapten we daarna wat. We moeten meer de duels aangaan, druk zetten, zoals eerder dit seizoen."
Bayern leidt in groep E van de Champions League met 9 punten uit drie duels. Benfica (4 punten) en Barcelona (3) volgen.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
5 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
11 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
11 uur geleden