Nagelsmann rekent na coronabesmetting op terugkeer op Bayern-bank
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Julian Nagelsmann rekent erop dinsdag weer te kunnen plaatsnemen op de bank wanneer zijn ploeg het in München voor de Champions League opneemt tegen Benfica. Nagelsmann ontbrak twee weken nadat hij besmet bleek met het coronavirus.
"Je voelt nog steeds dat er iets met je lichaam is geweest, maar dat is normaal. Ik voel me goed en hoop dat ik morgen negatief test en erbij kan zijn", vertelde de coach in een online persconferentie vanuit zijn huis. "Er zijn veel ergere dingen dan twee weken thuis te moeten zitten. Maar het is best gek, want je wilt met je spelers werken en op de bank zitten bij wedstrijden. Hopelijk gaat het er nu weer van komen."
Vanuit huis zag Nagelsmann zijn ploeg twee weken geleden met 4-0 winnen bij Benfica in Portugal, twee competitiezeges boeken maar ook met 5-0 ten onder gaan in het bekerduel met Borussia Mönchengladbach. "In die wedstrijd ging er veel mis. Tegen Union Berlin (2-5) waren we voor de rust weer scherp, maar verslapten we daarna wat. We moeten meer de duels aangaan, druk zetten, zoals eerder dit seizoen."
Bayern leidt in groep E van de Champions League met 9 punten uit drie duels. Benfica (4 punten) en Barcelona (3) volgen.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.
17 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.
1 uur geledenRABAT (ANP) - De Marokkaanse voetbalbond heeft een klacht neergelegd bij de Afrikaanse voetbalfederatie CAF en wereldvoetbalbond FIFA om een straf af te dwingen voor Senegal naar aanleiding van de gebeurtenissen in de slotfase van de finale van de Afrika Cup. De bond kondigde in een verklaring de "juridische stappen" aan.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim heeft dinsdag weer de beschikking over Youri Baas voor de uitwedstrijd in de Champions League tegen Villarreal. De 22-jarige verdediger miste de laatste twee wedstrijden van de Amsterdammers door een blessure.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.
5 uur geledenRABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.
6 uur geledenSAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
18 uur geleden