Nagelsmann rekent na coronabesmetting op terugkeer op Bayern-bank
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Julian Nagelsmann rekent erop dinsdag weer te kunnen plaatsnemen op de bank wanneer zijn ploeg het in München voor de Champions League opneemt tegen Benfica. Nagelsmann ontbrak twee weken nadat hij besmet bleek met het coronavirus.
"Je voelt nog steeds dat er iets met je lichaam is geweest, maar dat is normaal. Ik voel me goed en hoop dat ik morgen negatief test en erbij kan zijn", vertelde de coach in een online persconferentie vanuit zijn huis. "Er zijn veel ergere dingen dan twee weken thuis te moeten zitten. Maar het is best gek, want je wilt met je spelers werken en op de bank zitten bij wedstrijden. Hopelijk gaat het er nu weer van komen."
Vanuit huis zag Nagelsmann zijn ploeg twee weken geleden met 4-0 winnen bij Benfica in Portugal, twee competitiezeges boeken maar ook met 5-0 ten onder gaan in het bekerduel met Borussia Mönchengladbach. "In die wedstrijd ging er veel mis. Tegen Union Berlin (2-5) waren we voor de rust weer scherp, maar verslapten we daarna wat. We moeten meer de duels aangaan, druk zetten, zoals eerder dit seizoen."
Bayern leidt in groep E van de Champions League met 9 punten uit drie duels. Benfica (4 punten) en Barcelona (3) volgen.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
39 minuten geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
40 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
41 minuten geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
2 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
12 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
14 uur geleden