Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nagelsmann is 'geen helderziende' maar rekent voor WK op Neuer

Nagelsmann is 'geen helderziende' maar rekent voor WK op Neuer

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Julian Nagelsmann weet nog niet wanneer hij weer kan beschikken over zijn keeper Manuel Neuer, die al een tijdje uit de roulatie is met een schouderblessure. De doelman kwam drie weken geleden voor het laatst in actie voor Bayern, terwijl het WK nadert.

"Ik weet het niet, want ik ben geen helderziende. Ik ga er niet vanuit dat hij voor het WK nog in actie komt, maar als hij over vijf weken nog pijn heeft, dan zal hij niet meedoen", zei Nagelsmann op de vraag wanneer hij verwacht zijn eerste keeper weer terug te hebben en of Neuer het WK gaat halen. "We hopen dat hij zo snel als mogelijk weer kan spelen, misschien volgend weekend al. Maar ik weet het ook niet. 'Manu' is de beste keeper ter wereld, maar we hebben ook veel vertrouwen in Sven Ulreich." De 34-jarige Ulreich is de vervanger van Neuer.

Bayern neemt het zaterdag in de Bundesliga thuis op tegen Mainz 05. Dinsdag komt Internazionale naar Duitsland, maar beide ploegen zijn al zeker van overwintering in de Champions League.

Afwezigen Bayern

Ook Thomas Müller, Leroy Sané en Lucas Hernández zijn er niet bij tegen Mainz.

Duitsland begint het WK op 23 november met een wedstrijd tegen Japan.

Meer uit Voetbal

PSV vier tot zes weken zonder Boadu en Sildillia

EINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Peter Bosz kan vier tot zes weken niet beschikken over Myron Boadu en Kiliann Sildillia. De spits en verdediger kampen allebei met een bovenbeenblessure. Boadu liep die afgelopen dinsdag op in het met 3-1-verloren duel met Union in de Champions League. Sildillia raakte afgelopen zaterdag geblesseerd in de wedstrijd tegen NEC Nijmegen.

15 minuten geleden
Profvoetballer Partey bepleit zijn onschuld voor de rechter

LONDEN (ANP/RTR) - Profvoetballer Thomas Partey (32) heeft woensdag voor een rechtbank in Londen verklaard dat beschuldigingen tegen hem van verkrachting en aanranding van drie vrouwen onterecht zijn. De Ghanese international staat terecht op verdenking van vijf verkrachtingen en een aanranding in de periode tussen april 2021 en juni 2022. Partey was destijds speler van het Londense Arsenal.

4 uur geleden
De Jong terug in selectie van Barcelona voor duel in Newcastle

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is terug in de selectie van FC Barcelona. Dat meldt zijn club op X. De 28-jarige middenvelder is na een lichte blessure weer fit genoeg om donderdag in de Champions League uit bij Newcastle United te kunnen spelen. De Jong deed afgelopen zondag nog niet mee tijdens het competitieduel met Valencia.

5 uur geleden
Benfica ontslaat trainer Lage, Mourinho genoemd als opvolger

LISSABON (ANP) - Benfica heeft dinsdag na de thuisnederlaag (2-3) in de Champions League tegen Qarabag FK uit Azerbeidzjan hoofdtrainer Bruno Lage ontslagen. Lage had sinds september vorig jaar de leiding over het team van de Portugese topclub. Hij won de nationale beker en de Portugese supercup. Benfica eindigde als tweede, maar wist zich ten koste van Fenerbahçe wel te plaatsen voor de Champions League.

7 uur geleden
Messi neemt sportieve wraak op Sounders met doelpunt en assist

MIAMI (ANP) - Lionel Messi heeft opnieuw een hoofdrol gespeeld. De 38-jarige Argentijn stond met een doelpunt en een assist aan de basis van een 3-1-overwinning van Inter Miami op Seattle Sounders. Het duel in de Major League Soccer (MLS) was beladen nadat de finale van de Leagues Cup tussen beide clubs onlangs nog op vechtpartijen was uitgelopen.

7 uur geleden
Vitesse pakt bij RKC Waalwijk eerste punt in de competitie

WAALWIJK (ANP) - Vitesse heeft het eerste punt gepakt in de Keuken Kampioen Divisie sinds de terugkeer in de competitie. De Arnhemmers van coach Rüdiger Rehm speelden bij RKC Waalwijk met 1-1 gelijk.

18 uur geleden
PSV-coach Bosz spreekt van terechte zege Union

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vond dat het PSV niet had meegezeten in de eerste wedstrijd in de Champions League, maar hij noemde Union ook de terechte winnaar. "Ik vond ook dat we niet goed genoeg waren. En als je niet goed genoeg bent, moet het meezitten en dat zat het niet", zei de coach bij Ziggo Sport na de teleurstellende nederlaag van 3-1 in eigen huis tegen de Belgische kampioen.

19 uur geleden