Nadal niet blij met trage tennisballen op koud gravel
PARIJS (ANP) - Het koudere septemberweer zal Rafael Nadal parten spelen op Roland Garros. De bal zal veel langzamer zijn op het gravel van Parijs en dat komt de snelheid van zijn spel niet ten goede, zei de Spaanse tennisser in aanloop naar het Franse grandslamtoernooi. De nummer 2 van de wereld jaagt de komende twee weken op zijn dertiende titel op Roland Garros. "De omstandigheden hier zijn waarschijnlijk de moeilijkste ooit voor mij."
Roland Garros wordt traditioneel in mei gespeeld in aangename temperaturen, maar door de coronapandemie is het toernooi verplaatst naar eind september, begin oktober. "De bal is supertraag, zwaar. Het is koud. Dat is niet gunstig voor mij. Ook de voorbereiding is minder goed geweest dan anders, maar dat alles zal me er niet van weerhouden alles te geven. Ik ben hier gekomen om voor die titel te strijden", aldus de Spaanse favoriet.
Meer uit Sport
ROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.
1 uur geledenPOTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.
17 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.
1 dag geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
1 dag geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
1 dag geledenCATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
1 dag geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
2 dagen geleden