Nachtelijke zoekactie naar drenkeling bij Tholen levert niks op
HALSTEREN/THOLEN - In de nacht van maandag op dinsdag vond een grootschalige zoekactie plaats in het Schelde-Rijnkanaal, nadat een melding binnenkwam dat mogelijk iemand te water was geraakt. De twee uur durende zoektocht werd rond 01.30 uur zonder resultaat gestaakt. Het scheepvaartverkeer, dat tijdens de zoekactie stil lag, is inmiddels hervat.
Meer uit Tholen
Wie een Oudejaarslot koopt, hoopt natuurlijk in de prijzen te vallen. Toch blijkt dat lang niet iedereen die prijs heeft, deze ook daadwerkelijk claimt. Maar liefst 3,7 miljoen euro een prijzengeld is nog niet opgehaald, laat woordvoerder van de Staatsloterij Bjorn Rosner weten.
2 uur geledenTHOLEN - De gemeente Tholen sluit in februari 2026 de crisisnoodopvang aan de Molenvlietsedijk, omdat het COA voor alle bewoners nieuwe opvangplekken heeft gevonden. De opvang is sinds december 2022 in gebruik als tijdelijke noodopvanglocatie. De gemeente wilde hiermee voorkomen dat mensen in Ter Apel buiten moesten slapen.
9 uur geledenTHOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 5: september en oktober.
12 uur geledenSINT-ANNALAND - Het is nog geen oud en nieuw en toch is de plaatselijke jeugd al volop bezig met knalvuurwerk. Deze knallen vallen echter in het niet bij het geluid wat de 'Carbidboys Stalland' produceren met hun melkbussen. Routinematig staan ze in drie groepjes van vier op rij, de carbidbussen die deze middag knallen voor de drie goede doelen waar stichting Vrienden van Siem dit jaar geld voor inzamelt; Warm Nest en Pluszorg van AZ Zeno en Roparun team Vrienden van Siem. Vooraf hadden ze niet kunnen dromen dat het recordbedrag van 2024 geëvenaard zou worden, toch bleek niets minder waar. Er is maar liefst €10.850,- opgehaald.
1 dag geledenTHOLEN - Het KNMI heeft maandag code geel afgekondigd. Dit vanwege gladheid. "De gladheid kan plaatselijk en verraderlijk zijn", aldus het KNMI.
1 dag geledenTHOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 4: juli en augustus.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Wie in Sint-Annaland woont, weet het: het dorp wordt bewaakt door een houten reus. De Standerdmolen, de oudste molen van Zeeland, staat al ruim drie eeuwen met zijn poten in de Zeeuwse klei. Voor vrijwillig molenaar Julian de Jonge (53) ligt hij letterlijk om de hoek. "En toch blijft hij me elke keer pakken."
2 dagen geleden