Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nachtelijke fietstocht tussen Tholen en Bergen op Zoom: ‘Iedere vrouw moet veilig de weg op kunnen’

Nachtelijke fietstocht tussen Tholen en Bergen op Zoom: ‘Iedere vrouw moet veilig de weg op kunnen’

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Komende vrijdag om 23.00 uur start vanuit de Vestetuin in Tholen een gezamenlijke nachtelijke fietstocht naar de Grote Markt in Bergen op Zoom. Met deze actie wordt aandacht gevraagd voor een fundamenteel recht: vrouwen en meisjes moeten zich altijd veilig kunnen verplaatsen, ook in het donker.

Meer uit Tholen

Overleden persoon gevonden in water aan de Boulevard in Sint-Annaland

SINT-ANNALAND - Aan de Boulevard in Sint-Annaland is donderdagochtend een overleden persoon aangetroffen in het water. Dat bevestigt de politie. De brandweer heeft de plek afgezet met schermen.

7 uur geleden
Tweede editie boerderijfair ’t Buuteleven met ruim 30 kraampjes en ringsteken

 OUD-VOSSEMEER - Na een succesvolle eerste editie vorig jaar krijgt boerderijfair 't Buuteleven een tweede editie. Komende zaterdag 13 september verandert het erf aan de Molenweg 54 in Oud-Vossemeer weer in een ontmoetingsplek voor jong en oud.

10 uur geleden
Dit kun je verwachten van Open Monumentendag op Tholen en Flupland

SINT PHILIPSLAND/THOLEN - De officiële opening van de Open Monumentendag vindt dit jaar plaats in het Holland Huis in Scherpenisse, op vrijdagavond 12 september om 19.00 uur. Er is bewust gekozen voor de avond voorafgaand aan de monumentendag, zodat ook de eigenaren van de deelnemende monumenten aanwezig kunnen zijn. De openingshandeling wordt verricht door wethouder Hilde Moerland, waarna gildebroeder Peter Suurland vertelt over het eeuwenoude Cloveniersgilde. Bezoekers kunnen bovendien een expositie bekijken over de rijke geschiedenis van dit gilde.

1 dag geleden
Inschrijving jubileumeditie Voetbalschool Sint Philipsland opent vanmiddag

SINT PHILIPSLAND - De inschrijving voor de 20e editie van de Voetbalschool in Sint Philipsland gaat vanmiddag open. Jongens en meisjes van 6 tot 12 jaar krijgen op 13, 14 en 15 oktober opnieuw de kans om drie dagen lang te trainen als een prof, samen met bekende gasttrainers.

1 dag geleden
Ruim tien rollen gras in brand bij Oud-Vossemeer, brandweer uren bezig

OUD-VOSSEMEER - In het buitengebied van Oud-Vossemeer zijn dinsdagavond meerdere grasrollen in brand gevlogen. De brandweer had uren nodig om het vuur onder controle te krijgen.

1 dag geleden
Man (83) vermist in omgeving Tholen, mogelijk op elektrische fiets

THOLEN - Een 83-jarige man is dinsdagmiddag vermist geraakt in de omgeving van Tholen. Daarom is er een burgernetmelding verspreid.

2 dagen geleden
Sint Philipsland maakt zich op voor vierde rommeltocht door het dorp

SINT PHILIPSLAND - Voor de vierde keer organiseren de bewoners van Sint Philipsland deze maand een gezellige rommeltocht door het dorp. Wie mee wil doen kan zijn overbodige spullen verkopen in de eigen tuin, op het erf of in de garage.

2 dagen geleden