Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC-fans verdacht van rellen in Kuip mogen zaak thuis afwachten

NAC-fans verdacht van rellen in Kuip mogen zaak thuis afwachten

ROTTERDAM (ANP) - De drie NAC-supporters die verdacht worden van betrokkenheid bij de rellen na de wedstrijd Feyenoord-NAC zitten niet langer in voorarrest. Ze mogen na hun voorgeleiding aan de rechter-commissaris woensdag hun zaak in vrijheid afwachten, meldt het Openbaar Ministerie in Rotterdam. De drie krijgen wel een gebiedsverbod voor het stadion van NAC tijdens wedstrijden en ze mogen zich niet ophouden bij voetbalwedstrijden in Nederland.

Het trio, mannen van 22, 41 en 45 jaar oud uit Breda, wordt aangeklaagd voor poging tot zware mishandeling en daarnaast ook voor openlijk geweld.

De verdachten hoorden bij een groep NAC-supporters die zondag na de wedstrijd in de Kuip onder andere een horecakraam omgooiden en vernielden. Daardoor raakten vijf horecamedewerkers bekneld tegen een hek. De ME moest eraan te pas komen om de orde in het stadion weer terug te brengen.

Het onderzoek van de politie Rotterdam, onder leiding van de officier van justitie, is nog gaande. Het OM sluit meer aanhoudingen niet uit.

Meer uit Buitenland

Vance brengt boek uit over zijn katholieke geloof

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse vicepresident JD Vance heeft de verschijning aangekondigd van een boek dat gewijd is aan zijn katholieke geloof. Communion: Finding My Way Back to Faith is vanaf 16 juni verkrijgbaar in de Verenigde Staten.

1 uur geleden
Grote brand op luchthaven Koeweit door Iraanse droneaanval

KOEWEIT-STAD (ANP/RTR) - Een Iraanse droneaanval heeft brandstoftanks op de internationale luchthaven van Koeweit getroffen. De aanval veroorzaakte een enorme brand, maar eiste geen slachtoffers, meldde het Koeweitse staatspersbureau KUNA.

1 uur geleden
Trump beweert oorlog Iran binnen twee, drie weken te beëindigen

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft tijdens een persconferentie in het Witte Huis gezegd dat hij verwacht dat de Verenigde Staten "de klus zullen klaren" in Iran. Gevraagd wanneer de VS klaar zijn met de oorlog, antwoordde Trump: "Ik denk binnen twee of drie weken."

1 uur geleden
Trump: woensdag waarschijnlijk persoonlijk naar Hooggerechtshof

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump gaat woensdag mogelijk persoonlijk naar het Hooggerechtshof voor een zaak betreffende burgerschap op basis van geboorteplaats. "Dat denk ik wel," zei Trump toen hem werd gevraagd of hij woensdag naar het hof zou gaan.

6 uur geleden
Trump beveelt ingrijpende hervorming van stemmen per post

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft een uitvoerend bevel ondertekend waarin hij zijn regering opdraagt de landelijke regels voor stemmen per post aan te scherpen. Trump stelt al jaren dat stemmen per post tot veel fraude heeft geleid aan Democratische zijde.

6 uur geleden
Pro-Iraanse strijder opgepakt voor ontvoering journalist uit VS

WASHINGTON (ANP/AFP/RTR) - Een pro-Iraanse strijder is opgepakt na de ontvoering van een Amerikaanse journalist in Irak, bevestigt het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken. Eerder op dinsdag werd bekend dat een buitenlandse journalist uit de Iraakse hoofdstad Bagdad was ontvoerd. Bronnen meldden dat het gaat om de Amerikaanse Shelly Kittleson, die onder andere voor de Britse omroep BBC en Politico schrijft.

9 uur geleden
Buitenlandse journalist ontvoerd in Irak

BAGDAD (ANP/RTR) - Een buitenlandse journalist is ontvoerd in de Iraakse hoofdstad Bagdad door nog onbekende daders, meldt het Iraakse ministerie van Binnenlandse Zaken. Eén verdachte zou zijn gearresteerd. Volgens het ministerie wordt er alles aan gedaan om de journalist vrij te krijgen.

9 uur geleden