Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC-fans verdacht van rellen in Kuip mogen zaak thuis afwachten

NAC-fans verdacht van rellen in Kuip mogen zaak thuis afwachten

ROTTERDAM (ANP) - De drie NAC-supporters die verdacht worden van betrokkenheid bij de rellen na de wedstrijd Feyenoord-NAC zitten niet langer in voorarrest. Ze mogen na hun voorgeleiding aan de rechter-commissaris woensdag hun zaak in vrijheid afwachten, meldt het Openbaar Ministerie in Rotterdam. De drie krijgen wel een gebiedsverbod voor het stadion van NAC tijdens wedstrijden en ze mogen zich niet ophouden bij voetbalwedstrijden in Nederland.

Het trio, mannen van 22, 41 en 45 jaar oud uit Breda, wordt aangeklaagd voor poging tot zware mishandeling en daarnaast ook voor openlijk geweld.

De verdachten hoorden bij een groep NAC-supporters die zondag na de wedstrijd in de Kuip onder andere een horecakraam omgooiden en vernielden. Daardoor raakten vijf horecamedewerkers bekneld tegen een hek. De ME moest eraan te pas komen om de orde in het stadion weer terug te brengen.

Het onderzoek van de politie Rotterdam, onder leiding van de officier van justitie, is nog gaande. Het OM sluit meer aanhoudingen niet uit.

Meer uit Buitenland

Qatarese luchtvaartautoriteit staat beperkt luchtverkeer toe

DOHA (ANP/AFP) - De Qatarese luchtvaartautoriteit meldt dat de Golfstaat het luchtruim gedeeltelijk gaat heropenen voor beperkt luchtverkeer. Qatar sloot het luchtruim nadat Iran was begonnen met vergeldingsaanvallen na Amerikaans-Israëlische aanvallen vorige week.

1 uur geleden
Explosies gehoord in Dubai en Manama

DUBAI (ANP/AFP) - Journalisten van het Franse persbureau AFP melden dat er explosies te horen zijn in Dubai en in de hoofdstad van Bahrein, Manama.

1 uur geleden
Luchtalarm in heel Oekraïne, meerdere doden in regio Charkiv

CHARKIV (ANP/AFP) - Oekraïne heeft zaterdagochtend vroeg een landelijk luchtalarm afgekondigd, nadat bij Russische aanvallen zeker drie doden vielen in de regio Charkiv.

1 uur geleden
Poetin betuigt solidariteit met Iraanse president Pezeshkian

MOSKOU (ANP/DPA) - De Russische president Vladimir Poetin heeft zijn ambtgenoot in Teheran, Masoud Pezeshkian, tijdens een telefoongesprek verzekerd van de solidariteit van Rusland.

4 uur geleden
Amerikaanse minister: vannacht grootste bombardementen op Iran

WASHINGTON (ANP/DPA) - De Amerikaanse minister van Financiën, Scott Bessent, heeft tijdens een interview met de Amerikaanse zender Fox Business gezegd dat vannacht "de grootste bombardementscampagne" zal plaatsvinden.

4 uur geleden
Directeur orkest Kennedy Center vertrekt om onrust rond centrum

NEW YORK (WASHINGTON) - De directeur van het National Symphony Orchestra, het orkest dat voornamelijk optreedt in het John F. Kennedy Center in Washington, heeft haar ontslag ingediend. Dat meldt The New York Times.

8 uur geleden
Moedwillige inslag op ruimterots had groter effect dan gedacht

WASHINGTON (ANP) - Een experiment waarbij doelbewust een sonde crashte op een ruimterots heeft een groter effect gehad dan tot nu toe bekend was. Niet alleen de rots zelf werd uit zijn baan geslagen, maar de koers van een rots waar hij omheen draait blijkt nu ook te zijn veranderd.

9 uur geleden