NAC Breda verslaat Fortuna dankzij late goal invaller Kostorz
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft ten koste van Fortuna Sittard de tweede zege van het seizoen geboekt. In het eigen Rat Verlegh Stadion werden de Limburgers met 1-0 verslagen.
Het doelpunt viel pas in de 85e minuut. De Poolse aanvaller Kacper Kostorz kopte raak uit een corner van Dominik Janosek. Het betekende het vijfde doelpunt van NAC dit seizoen en drie van die goals werden gemaakt uit een standaardsituatie.
De matchwinner was acht minuten eerder in de ploeg gekomen voor Elías Már Ómarsson. Die heeft dit seizoen nog niet weten te scoren voor de Bredanaars. Voor Kostorz was het zijn eerste doelpunt voor NAC. Hij werd in de zomer overgenomen van FC Den Bosch, waar hij vorig seizoen in 38 duels zestien keer tot scoren was gekomen.
Rode kaart
NAC-trainer Carl Hoefkens maakte het doelpunt van Kostorz vanaf de tribune mee. De Belgische coach werd met een rode kaart weggestuurd wegens aanmerkingen op de leiding.
In de eerste helft was Alen Halilovic namens Fortuna het dichtst bij een doelpunt. NAC wist vrij weinig kansen te creëren. Het leek op 0-0 uit te draaien, maar de invaller bezorgde het Brabantse publiek nog een juichmoment op het 'Avondje NAC'.
Een kleine maand geleden won NAC ook van Ajax, toen met 2-1. De drie andere duels gingen verloren.
Meer uit Voetbal
RABAT(ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
11 minuten geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.
3 uur geledenALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.
5 uur geleden