NAC Breda raakt door nederlaag tegen Excelsior verder achterop
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft in de strijd om tweede plaats in de Keuken Kampioen Divisie én promotie naar de Eredivisie 3 punten verspeeld. De ploeg van coach Maurice Steijn ging in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Excelsior. NAC blijft staan op 67 punten, 6 minder dan nummer 2 De Graafschap, dat later vrijdag in de topper tegen Almere City verder kan uitlopen.
NAC kwam vlak voor rust nog wel op voorsprong. Scheidsrechter Alex Bos wees naar de stip nadat Mats Wieffer Kaj de Rooij heel licht had vastgehouden. Mounir El Allouchi benutte de strafschop.
In de tweede helft kwam Excelsior terug via Reuven Niemeijer. Die tikte de rebound binnen nadat de kopbal van Ahmad Mendes Moreira op de paal was beland. 5 minuten later was het opnieuw Niemeijer die na een snelle omschakeling zijn tweede van de avond maakte.
Helmond Sport won de derby tegen FC Eindhoven met 1-0. Alec Van Hoorenbeeck maakte in blessuretijd het enige doelpunt.
Meer uit Voetbal
LOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.
33 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."
39 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creëren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.
39 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.
39 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.
39 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk is blij dat het Nederlands elftal het oefenduel met Oezbekistan winnend heeft afgesloten. "Dat geeft een goed gevoel", zei hij na de 2-1-zege op Oezbekistan bij de NOS.
39 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de laatste oefenwedstrijd voor het WK op het nippertje gewonnen. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman versloeg Oezbekistan (2-1) in een leeg Icahn Stadium in New York.
2 uur geleden