NAC Breda raakt door nederlaag tegen Excelsior verder achterop
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft in de strijd om tweede plaats in de Keuken Kampioen Divisie én promotie naar de Eredivisie 3 punten verspeeld. De ploeg van coach Maurice Steijn ging in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Excelsior. NAC blijft staan op 67 punten, 6 minder dan nummer 2 De Graafschap, dat later vrijdag in de topper tegen Almere City verder kan uitlopen.
NAC kwam vlak voor rust nog wel op voorsprong. Scheidsrechter Alex Bos wees naar de stip nadat Mats Wieffer Kaj de Rooij heel licht had vastgehouden. Mounir El Allouchi benutte de strafschop.
In de tweede helft kwam Excelsior terug via Reuven Niemeijer. Die tikte de rebound binnen nadat de kopbal van Ahmad Mendes Moreira op de paal was beland. 5 minuten later was het opnieuw Niemeijer die na een snelle omschakeling zijn tweede van de avond maakte.
Helmond Sport won de derby tegen FC Eindhoven met 1-0. Alec Van Hoorenbeeck maakte in blessuretijd het enige doelpunt.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.
49 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.
4 uur geledenROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.
5 uur geledenDUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.
11 uur geledenBERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
22 uur geledenRABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.
23 uur geleden