
NAC Breda raakt door nederlaag tegen Excelsior verder achterop
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft in de strijd om tweede plaats in de Keuken Kampioen Divisie én promotie naar de Eredivisie 3 punten verspeeld. De ploeg van coach Maurice Steijn ging in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Excelsior. NAC blijft staan op 67 punten, 6 minder dan nummer 2 De Graafschap, dat later vrijdag in de topper tegen Almere City verder kan uitlopen.
NAC kwam vlak voor rust nog wel op voorsprong. Scheidsrechter Alex Bos wees naar de stip nadat Mats Wieffer Kaj de Rooij heel licht had vastgehouden. Mounir El Allouchi benutte de strafschop.
In de tweede helft kwam Excelsior terug via Reuven Niemeijer. Die tikte de rebound binnen nadat de kopbal van Ahmad Mendes Moreira op de paal was beland. 5 minuten later was het opnieuw Niemeijer die na een snelle omschakeling zijn tweede van de avond maakte.
Helmond Sport won de derby tegen FC Eindhoven met 1-0. Alec Van Hoorenbeeck maakte in blessuretijd het enige doelpunt.
Meer uit Voetbal
GENÈVE (ANP) - De voetbalsters van Italië en Portugal hebben met 1-1 gelijkgespeeld op het EK. Het was het eerste gelijkspel op het toernooi in Zwitserland.
7 uur geledenTHUN (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben tegen België ook hun tweede EK-duel overtuigend gewonnen. Tot vroeg in de tweede helft hield België het nog spannend tegen de wereldkampioen en kwam het twee keer terug van een achterstand, maar daarna drukte Spanje de overmacht uit in de score: 6-2.
13 uur geledenZURICH (ANP/RTR) - Engeland-middenveldster Georgia Stanway kan niet wachten op het EK-duel van woensdag met het Nederlands elftal. De speelster van Bayern München vindt dat er na de nederlaag tegen Frankrijk genoeg is gepraat en dat het tijd is voor actie. "Daarom wilde ik deze persconferentie eigenlijk overslaan. We willen dit zo snel mogelijk op het veld rechtzetten", zei Stanway in het spelershotel in speelstad Zürich.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - De Poolse keeper Wojciech Szczesny heeft na een succesvol seizoen zijn contract bij FC Barcelona met twee jaar verlengd. De 35-jarige keeper heeft bijgetekend tot en met juni 2027, meldt de Catalaanse club.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Lily Yohannes verruilt Ajax voor de Franse topclub Olympique Lyon. Ajax meldt dat beide clubs akkoord zijn met de overgang van de 18-jarige middenveldster, die zelf maandag op Instagram al haar vertrek bij de Amsterdamse club had aangekondigd.
15 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Oranje-verdedigster Lynn Wilms heeft tijdens het EK in Zwitserland haar transfervrije overgang naar Aston Villa afgerond. De 54-voudig international, zaterdag nog invalster tegen Wales (3-0), komt over van de Duitse topclub VfL Wolfsburg. Daar speelde ze de afgelopen vier jaar meer dan honderd wedstrijden.
17 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft aanvaller Moussa Soumano overgenomen van Ajaccio, dat uitkomt op het tweede niveau in Frankrijk. De 19-jarige Fransman met Malinese roots tekent voor vier jaar, als de laatste details zijn afgerond. Dat meldt de nummer 15 van de Eredivisie van vorig seizoen.
17 uur geleden