Naberman langer bij wielerploeg DSM-Firmenich
DEVENTER (ANP) - Tim Naberman rijdt ook de komende twee jaar voor wielerploeg DSM-Firmenich. De ploeg heeft het contract van de 24-jarige renner uit Genemuiden met twee jaar verlengd. Hetzelfde geldt voor de verbintenis met de Australiër Alex Edmondson.
Naberman komt uit de eigen opleidingsploeg en maakte in 2022 de overstap naar het WorldTourteam. De ploeg roemt zijn werklust in dienst van anderen en zijn tactische inzicht. "Ik heb dit jaar al een paar klassiekers gereden en genoot van die ervaring. Die neem ik mee om te groeien in mijn rol als wegkapitein", meldt de Nederlander op de website van het team.
De 29-jarige Edmondson kwam begin dit seizoen over van Team BikeEchange-Jayco (ex-Orica), waar hij in 2016 als prof debuteerde. Hij is een voormalig Australische kampioen op de weg (in 2018) en oud-winnaar van de Ronde van Vlaanderen voor beloften (in 2015). Dit seizoen greep hij in de proloog van de ZLM Tour net naast de zege. Zijn Nederlandse teamgenoot Nils Eekhoff was een seconde sneller.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.
9 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
14 uur geledenMIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.
16 uur geledenMADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
17 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
17 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.
18 uur geleden