Naberman langer bij wielerploeg DSM-Firmenich
DEVENTER (ANP) - Tim Naberman rijdt ook de komende twee jaar voor wielerploeg DSM-Firmenich. De ploeg heeft het contract van de 24-jarige renner uit Genemuiden met twee jaar verlengd. Hetzelfde geldt voor de verbintenis met de Australiër Alex Edmondson.
Naberman komt uit de eigen opleidingsploeg en maakte in 2022 de overstap naar het WorldTourteam. De ploeg roemt zijn werklust in dienst van anderen en zijn tactische inzicht. "Ik heb dit jaar al een paar klassiekers gereden en genoot van die ervaring. Die neem ik mee om te groeien in mijn rol als wegkapitein", meldt de Nederlander op de website van het team.
De 29-jarige Edmondson kwam begin dit seizoen over van Team BikeEchange-Jayco (ex-Orica), waar hij in 2016 als prof debuteerde. Hij is een voormalig Australische kampioen op de weg (in 2018) en oud-winnaar van de Ronde van Vlaanderen voor beloften (in 2015). Dit seizoen greep hij in de proloog van de ZLM Tour net naast de zege. Zijn Nederlandse teamgenoot Nils Eekhoff was een seconde sneller.
Meer uit Sport
CHARMEY (ANP) - Tadej Pogacar heeft zijn derde ritzege geboekt in de Ronde van Romandië. De wereldkampioen van UAE Team Emirates kwam in de vierde etappe na bijna 150 kilometer solo aan in Charmey. De Sloveen bleef de Duitser Florian Lipowitz 14 seconden voor en verstevigde daarmee zijn leidende positie in het algemeen klassement.
9 minuten geledenBOLOGNA (ANP/RTR) - Voormalig Formule 1-coureur en paralympisch kampioen Alex Zanardi is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie zaterdag bekendgemaakt.
4 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op de eerste racedag bij de Grote Prijs van Miami. Na de verbeteringen aan zijn Red Bull tijdens de onderbreking van het Formule 1-seizoen reed hij de tweede tijd in de vrije training en eindigde hij als vijfde in de sprintkwalificatie.
13 uur geledenMIAMI (ANP) - Coureur Lando Norris van McLaren was blij dat de verbeteringen die de renstal doorvoerde tijdens de pauze in het Formule 1-seizoen zich in Miami uitbetaalden met de beste tijd in sprintkwalificatie. "Het is een mooie beloning voor het team, dat hard heeft gewerkt aan de auto", zei de regerend wereldkampioen.
13 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen heeft zijn goede vrije training een redelijk vervolg gegeven in de sprintkwalificatie bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull tekende op het zeer warme stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium voor de vijfde tijd. Lando Norris van McLaren was de snelste in de sprintkwalificatie en start zaterdag vanaf poleposition.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.
18 uur geledenORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.
22 uur geleden