Na regen komt zonneschijn: Temperaturen rond dertig graden in vooruitzicht
THOLEN - Afgelopen dagen was het bewolkt met hier en daar wat lichte motregen, maar daar gaat de komende dagen verandering in komen. De temperaturen gaan stijgen en het wordt droog. Lokaal kan de temperatuur zelfs oplopen tot zo'n dertig graden. Dat meldt weeronline.nl
Dinsdag
Morgenochtend is het bewolkt. In het zuiden komen opklaringen voor en schijnt af en toe de zon. De opklaringen breiden zich in de middag geleidelijk uit en in het zuiden en westen gaat op veel plaatsen de zon flink schijnen. De zon warmt de lucht goed op en de temperaturen worden dan ook hoger dan maandag. Het wordt morgen maximaal 18-19 graden in de Kop van Noord-Holland, Friesland en Groningen en 20-22 graden elders. In oostelijk Brabant en in Limburg kan het 23 graden worden. Dinsdagavond en in de nacht naar woensdag is het vrij helder met hooguit wat velden sluierwolken. Het blijft droog en het koelt af naar 10-13 graden.
Woensdag
Woensdag schijnt de zon, maar er zijn ook sluierwolken zichtbaar. Landinwaarts komen stapelwolken tot ontwikkeling en heel lokaal is kans op een bui. De temperatuur stijgt naar 23-24 graden in het noorden, midden en westen van het land en naar 25-26 graden in het oosten en zuiden.
Donderdag en vrijdag
Op beide dagen is er een mix van wolken en zon met in de middag enkele buien. Bij die buien is een kleine kans op onweer. De temperatuur stijgt naar 22 graden in het noordwesten en naar 26 graden in het zuidoosten.
Weekend
In het weekend schijnt geregeld de zon, maar op beide dagen komt het ook tot buien. Vooral zaterdag is de kans op onweer groot. De temperatuur stijgt zowel op zaterdag als op zondag naar 23-25 graden in het westen en noordwesten en naar 26-28 graden in het midden, zuiden en oosten.
Begin volgende week lijkt het zomers warm te blijven met zon, wolken en soms een bui. De temperatuur ligt de eerste dagen tussen de 25 en lokaal 30 graden.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Wat eerst bedoeld was als één van de vele activiteiten binnen het jubileumprogramma rond 550 jaar Sint-Annaland, groeit nu uit tot de muzikale apotheose van het feestjaar. Op zaterdag 13 december verzorgen Accelerando, Kir Royal en het Schorrekoor twee grootse finaleconcerten in sportcomplex De Wellevaete. "Dit wil je niet missen."
23 minuten geledenSINT-MAARTENSDIJK - De straat in de nieuwe woonbuurt die komt op de plek van basisschool De Rieburch krijgt de naam Kubus. De gemeente Tholen heeft al de eerste vergunningsaanvraag ontvangen voor de bouw van een woning in deze straat.
4 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Senioren Vereniging Vosmeer viert komend jaar haar 75-jarig jubileum. Ter gelegenheid daarvan ontvangt de vereniging een incidentele subsidie van 2.925 euro van het college van burgemeester en wethouders. Hiermee kan de vereniging een mooi programma neerzetten.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Stichting Corazon is begonnen met de Caritas-koffieactie, een initiatief waarmee inwoners kunnen bijdragen aan een warmere en eerlijkere samenleving. Het idee: door een pak Fairtrade biologische koffie te bestellen, steun je niet alleen duurzame landbouw, maar ook mensen in de eigen omgeving.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Sinds 2021 organiseert het bestuur van de Dorpsgemeenschap Sint-Annaland speciale welkomstbijeenkomsten voor nieuwe inwoners van Sint-Annaland. Voor wie hier net zijn komen wonen of die wachten op de oplevering van hun nieuwe woning. Deze avonden zijn een ludieke vorm van inburgering in het dorp aan de Krabbenkreek.
1 dag geledenTHOLEN - Een groepje Tholenaren organiseren op Tweede Kerstdag een speciaal kerstdiner voor mensen die kerst anders alleen zouden doorbrengen. Zij willen ervoor zorgen dat niemand tijdens de feestdagen eenzaam hoeft te zijn.
2 dagen geledenTHOLEN - De meteorologische winter start dit jaar zacht, met temperaturen die regelmatig boven normaal uitkomen. Volgens Weeronline blijft het in de eerste helft van december nat, somber en onstuimig, zonder kans op echt winterweer. Richting kerst neemt de kans op winterse neerslag iets toe, waardoor de kans op een witte kerst stijgt naar 10 à 15 procent.
2 dagen geleden