Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Na noodweer hittegolf met temperaturen tot 35 graden

Na noodweer hittegolf met temperaturen tot 35 graden

THOLEN - Nadat afgelopen week meerdere keren een noodalarm werd afgegeven door het KNMI, is er komende week een hittegolf op komst. 

Vanaf komende zondag wordt het heet. Er is een grote kans dat het begin volgende week landinwaarts meerdere dagen achter elkaar ruim 30 graden wordt. Mogelijk wordt het in het zuiden en oosten zelfs ruim 35 graden. Daarbij is het weerbeeld veelal zonnig en de buienkans klein. Als er een lokale bui ontstaat zal dit wel gelijk een onweersbui zijn. Vrijdagmiddag start de astronomische zomer. Met 18-22 graden hebben we dan nog normale temperaturen voor juni.

Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag kan het zeer heet worden met 28-30 graden in de kustgebieden en 30-36 graden in het binnenland. Er zijn zelfs computerberekeningen die voor Zuid- en Oost-Nederland op dinsdag en woensdag maxima van 36-38 graden geven. Er is officieel sprake van een hittegolf als de maximumtemperatuur in De Bilt vijf dagen achter elkaar 25,0 graden of hoger is, waarvan minimaal drie dagen minstens 30,0 graden. De kans op een hittegolf volgende week is nu circa 60%.

Vanaf volgende week donderdag neemt de onzekerheid in de verwachting flink toe. Mogelijk volgt volgende week vrijdag een overgang naar wisselvallig weer met 20-25 graden. Misschien volgt deze weersverandering zelfs al op de donderdag. Tot en met zaterdag normale maxima, hoge zonkracht.

Meer uit Tholen

CDA Tholen: ‘Wij kiezen voor samenwerking en gezond verstand’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 5: CDA Tholen.

1 uur geleden
Nieuwe Bravis wordt gebouwd door vier bedrijven met ervaring bij andere ziekenhuizen

WEST-BRABANT/THOLEN - Op weg naar het nieuwe Bravis ziekenhuis in West-Brabant is een belangrijke mijlpaal bereikt. Na een uitvoerige selectie, die bijna zes maanden heeft geduurd, is de bouw voorlopig gegund aan consortium FourCare. FourCare is een samenwerking tussen de gerenommeerde bouwbedrijven Trebbe en Van Wijnen en technisch dienstverleners Unica en Equans.

4 uur geleden
Thoolse lijsttrekkers gaan donderdag met elkaar in debat over zes onderwerpen

OUD-VOSSEMEER - In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen gaan lijsttrekkers op donderdag 12 maart met elkaar in debat in De Vossenkuil. Ze bespreken zes actuele thema's, zoals parkeerproblemen en woningbouw. Alle lijsttrekkers zijn uitgenodigd om aan te schuiven.

19 uur geleden
ChristenUnie Tholen: ‘Wij willen samen met u blijven bouwen aan een ‘Mooi Tholen’’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 4: ChristenUnie Tholen.

22 uur geleden
Algemeen Belang Tholen: ‘Bestuur hoort niet op afstand te staan, maar tussen de mensen’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 3: Algemeen Belang Tholen.

1 dag geleden
Burgerpeiling 2025: Tholenaren waarderen hun gemeente op alle fronten hoger

THOLEN - Tholenaren zijn positiever geworden over hun leefomgeving en de gemeente. Dat laat de burgerpeiling van 2025 zien. Op alle hoofdthema's scoort de gemeente Tholen beter dan in 2021. De stijgende lijn is bovendien sterker dan het Nederlandse gemiddelde.

1 dag geleden
Slaakbrug vijf weken dicht deze zomer én nog vier nachtafsluitingen voor onderhoud

SINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - Rijkswaterstaat voert dit jaar tot en met september onderhoud uit aan de Slaakbrug (N257). Tijdens deze periode vinden werkzaamheden plaats. In juli en augustus is de brug vijf weken lang volledig afgesloten voor autoverkeer.

1 dag geleden