Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Na negen jaar weer werk van Nederlandse Junkie XL uitgebracht

Na negen jaar weer werk van Nederlandse Junkie XL uitgebracht

LOS ANGELES (ANP) - Voor het eerst in negen jaar is weer muziek uitgebracht van Junkie XL, de artiestennaam van de Nederlander Tom Holkenborg. Het gaat om een EP met vier nieuwe nummers met de titel A Fluff Scam, die dit weekend beschikbaar komt via streamingplatforms als Apple Music en Spotify.

De Nederlander is wereldberoemd; velen zullen hem kennen van de bewerking van het Elvis-nummer A Little Less Conversation. Hij woont en werkt in de Verenigde Staten en schreef de afgelopen jaren vooral muziek voor grote Hollywoodfilms en -series. Tijdens het werken aan de Netflix-serie White Lines die zich afspeelt op Ibiza, raakte hij geïnspireerd om opnieuw in zijn dansmuziekverleden te duiken.

Hij schreef een reeks nummers die hij naar een oude vriend stuurde voor feedback. Deze vroeg of hij de tracks als EP mocht uitbrengen op zijn eigen label, Sasha's Last Night on Earth.

"Deze nummers waren iets leuks en persoonlijks voor mij, een kans om mijn dansvloerspieren weer te strekken, nadat ik zoveel van mijn Ibiza herinneringen had opgeroepen tijdens White Lines", stelt Holkenborg. "Ze zijn heel anders dan het klassieke Junkie XL-geluid, en ik was nooit van plan om ze uit te brengen. Maar toen Sasha mij erom vroeg, kon ik geen nee zeggen."

Meer uit Binnenland

Gemeenten: meer geld nodig voor uitvoeren inburgeringswet

DEN HAAG (ANP) - Den Haag, Amsterdam, Utrecht en de G40-steden, het netwerk van 41 grote en middelgrote steden, doen "opnieuw een dringend beroep op het Rijk" om extra geld beschikbaar te stellen voor het uitvoeren van de inburgeringswet. Het aantal inburgeraars is verdubbeld ten opzichte van eerdere inschattingen, maar het budget voor de uitvoeringskosten is ondanks eerder gemaakte afspraken niet verhoogd, stellen de gemeenten in een persbericht.

15 minuten geleden
Burgemeester Utrecht: we gaan het er niet bij laten zitten

UTRECHT (ANP) - De Utrechtse burgemeester Sharon Dijksma noemt de aangekondigde stop op stroomnetaansluitingen "een bittere pil". Dat schrijft zij op haar Instagramkanaal.

3 uur geleden
Politie grijpt opnieuw in bij azc-protest Loosdrecht

LOOSDRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft opnieuw moeten ingrijpen bij een demonstratie tegen de opvang van asielzoekers in Loosdrecht. Er zijn minstens twee personen aangehouden voor openbare geweldpleging, meldt een woordvoerder van de politie. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten.

4 uur geleden
Man overleden bij steekincident in Hoensbroek

HOENSBROEK (ANP) - Bij een steekincident in het Limburgse Hoensbroek is een man overleden. De politie meldt dat zij een onderzoek heeft gestart.

4 uur geleden
Grote brand in kringloopwinkel Sevenum

SEVENUM (ANP) - In het Limburgse dorp Sevenum woedt een grote brand in een winkel aan de Maasbreeseweg in het centrum van het dorp. Dat meldt de veiligheidsregio.

4 uur geleden
Politie grijpt opnieuw in bij azc-protest Loosdrecht

LOOSDRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft opnieuw moeten ingrijpen bij een demonstratie tegen de opvang van asielzoekers in Loosdrecht. Er zijn minstens twee personen aangehouden voor openbare geweldpleging, meldt een woordvoerder van de politie. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten.

8 uur geleden
Kabinet onderzoekt of Amerikaanse rapper Ye geweigerd kan worden

DEN HAAG (ANP) - Het kabinet onderzoekt of de Amerikaanse rapper Ye, voorheen bekend als Kanye West, toch geweigerd kan worden. Minister David van Weel (Veiligheid, VVD) zei dat zijn collega Bart van den Brink van Asiel en Migratie (CDA) kijkt of er redenen zijn om Ye de toegang tot Nederland te ontzeggen.

10 uur geleden