Na Mbappé breekt ook Zwitser Schär neus tijdens EK voetbal
KEULEN (ANP/RTR) - De Zwitserse international Fabian Schär heeft tijdens het EK voetbal een gebroken neus opgelopen. Dat gebeurde in de groepswedstrijd van woensdag tegen Schotland in Keulen (1-1). Eerder brak ook de Fransman Kylian Mbappé zijn neus op het EK.
Rechtervleugelverdediger Schär botste in de negentiende minuut van het duel met de Schot Anthony Ralston. Beide spelers hadden verzorging nodig, maar speelden wel verder. Zes minuten eerder was Schär betrokken bij het tegendoelpunt van de Zwitsers.
"Mijn neus is gebroken", zei Schär tegen de Zwitserse zender Blue Sport. "Er waren, zoals we verwacht hadden, veel tackles en duels. Ze maakten het ons enorm lastig."
Schär brak in 2018 ook al zijn neus en hij liep in zowel 2019, 2022 als 2023 een hersenschudding op. De Zwitserse bond heeft nog niet laten weten of de verdediger zondag mee kan doen in de laatste groepswedstrijd tegen Duitsland. De Duitsers zijn met 6 punten al zeker van een plek in de achtste finales. Zwitserland is met 4 punten ook nagenoeg zeker van een vervolg op het EK.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.
51 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."
1 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
17 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geleden