
Na Empoli promoveert ook Salernitana naar Serie A
PESCARA (ANP) - Salernitana keert na lange tijd afwezigheid terug in de Serie A. De Italiaanse club won maandag tijdens de laatste speelronde in de Serie B met 3-0 bij het gedegradeerde Pescara en eindigde daarmee als tweede. Kampioen Empoli stelde vorige week promotie al veilig. Salernitana voetbalde in het seizoen 1998/1999 voor het laatst op het hoogste niveau.
Monza, de club van Silvio Berlusconi, eindigde als derde en gaat nu proberen via de play-offs te promoveren. Berlusconi is sinds september 2018 eigenaar van Monza. Anderhalf jaar eerder verkocht hij AC Milan.
Bij Monza voetballen onder anderen Mario Balotelli en Kevin-Prince Boateng.
Meer uit Voetbal
BRUSSEL (ANP) - Union Sint-Gillis heeft in de strijd om de Belgische titel een zege geboekt bij Anderlecht. De koploper in de play-offs om het landskampioenschap won de Brusselse derby met 1-0.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Alexander Sørloth heeft Atlético Madrid naar de 4-0-zege op Real Sociedad geleid. De Noorse aanvaller maakte in het eerste halfuur in Madrid alle vier de doelpunten, waarvan de eerste drie in vijf minuten tijd.
9 uur geledenALMERE (ANP) - Sparta Rotterdam blijft door een zege op Almere City FC in de race voor een plek in de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdamse ploeg van trainer Maurice Steijn won in Almere met 3-0.
9 uur geledenHAMBURG (ANP) - Hamburger SV keert na zeven jaar terug in de Bundesliga. De club uit de Noord-Duitse stad won in eigen huis met 6-1 van Ulm en is daarmee zeker van de eerste twee plekken in de tweede Bundesliga, die recht geven op directe promotie.
10 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-Sittard heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van het seizoen afgesloten met een overwinning. In Sittard wonnen de Limburgers van coach Danny Buijs met 1-0 van NAC Breda door een treffer van Kaj Sierhuis.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Landskampioen Bayern München heeft de laatste thuiswedstrijd van het seizoen gewonnen van Borussia Mönchengladbach. De ploeg van coach Vincent Kompany gaf met de 2-0-zege clubicoon Thomas Müller een passend afscheid.
12 uur geledenROME (ANP) - Lazio heeft in de strijd om de vierde plek in de Serie A ternauwernood een nederlaag tegen Juventus voorkomen. In het Stadio Olimpico in Rome eindigde de wedstrijd in 1-1.
12 uur geleden