Na een warme zomervakantie, zijn vandaag de scholen weer begonnen
THOLEN - Na een lange, warme zomervakantie, moesten alle basisschoolkinderen op Tholen vandaag weer aan de slag. Wethouder Corniel van Leeuwen opende vanochtend het nieuwe schooljaar officieel bij de Brede School.
Na een wekenlange vakantie moesten de basisschoolkinderen van Tholen vandaag weer naar school. Vanochtend vroeg verzamelden zij zich weer in de klaslokalen. Wethouder Corniel van Leeuwen was vanmorgen met Veilig Verkeer Nederland bij de Brede School aanwezig om het nieuwe schooljaar officieel te openen. Ook was hij daar om extra aandacht te besteden aan de verkeersveiligheid op de fiets.
???????????? ?????????????? ???????? ???????? ????????????????! ?????? Wethouder Corniel van Leeuwen was vanmorgen met Veilig Verkeer Nederland bij de Brede School #Tholen voor #aandacht #verkeerveiligheid #opdefiets #schooljaar pic.twitter.com/9ZEBhrHNAF
— Gemeente Tholen (@Gemeente_Tholen) September 5, 2022Meer uit Tholen
SCHELLUINEN/SCHERPENISSE - Dominee L. Blok, emeritus predikant van de Gereformeerde Gemeenten, is op 14 januari in zijn woonplaats Schelluinen overleden. Hij werd 83 jaar. Blok stond tot op hoge leeftijd in de eredienst en leidde onder meer de bevestigingsdienst van zijn zoon in Scherpenisse.
7 uur geledenGRÔÔT PESÔÔT - Al wekenlang was onder de Vosmeerse jeugd de spanning voelbaar. Wie zouden de nieuwe jeugdprinses, jeugdnar, jeugdboer of jeugdpolitie worden en de komende Woaidaehen hand in hand lopen met Prins Leroy, Nar Silla, Boer Pot en Pliessie Witte? En of het zo zou moeten zijn: er waren precies elf aanmeldingen van Vosmeerse Luusjes. In uitzendingen van Luuze TV was te zien dat de hofhouding het dit jaar eerst zonder jeugdgevolg wilde proberen, maar dit bleek geen optie, zo blikt Prins Leroy terug.
10 uur geledenHALSTEREN/THOLEN - Rijkswaterstaat begint vanavond met het verwijderen van roest op de Thoolse brug. Door de werkzaamheden is de brug tussen Halsteren en Tholen tien avonden en nachten dicht. Van 20.00 tot 06.00 uur is de hoofdrijbaan volledig afgesloten voor weggebruikers.
13 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: bestuurslid Thana Kammeijer en vrijwilliger Saar van Keulen van Stichting Goed Ontmoet.
1 dag geledenWEST-BRABANT- Het landelijke servicenummer van de politie, 0900-8844, heeft een groot aantal meldingen ontvangen van mensen die een e-mail van Europol en de Nationale Politie hebben ontvangen. Ze worden beschuldigd van het in bezit hebben en verspreiden van kinderporno. Deze e-mail, waaronder de naam van Korpschef Janny Knol staat, is nep. De politie adviseert met klem om de mail te negeren.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geledenWOENSDRECHT- Na uitgebreid rechercheonderzoek en een goede samenwerking met de vier districten van de eenheid Zeeland-West-Brabant en het cyberteam van de Dienst Regionale Recherche, is het gelukt om een verdachte uit de gemeente Woensdrecht aan te houden. De 22-jarige man wordt ervan verdacht minderjarigen als nepagent aan te sturen en daarmee mensen op te lichten.
2 dagen geleden