Na een warme zomervakantie, zijn vandaag de scholen weer begonnen
THOLEN - Na een lange, warme zomervakantie, moesten alle basisschoolkinderen op Tholen vandaag weer aan de slag. Wethouder Corniel van Leeuwen opende vanochtend het nieuwe schooljaar officieel bij de Brede School.
Na een wekenlange vakantie moesten de basisschoolkinderen van Tholen vandaag weer naar school. Vanochtend vroeg verzamelden zij zich weer in de klaslokalen. Wethouder Corniel van Leeuwen was vanmorgen met Veilig Verkeer Nederland bij de Brede School aanwezig om het nieuwe schooljaar officieel te openen. Ook was hij daar om extra aandacht te besteden aan de verkeersveiligheid op de fiets.
???????????? ?????????????? ???????? ???????? ????????????????! ?????? Wethouder Corniel van Leeuwen was vanmorgen met Veilig Verkeer Nederland bij de Brede School #Tholen voor #aandacht #verkeerveiligheid #opdefiets #schooljaar pic.twitter.com/9ZEBhrHNAF
— Gemeente Tholen (@Gemeente_Tholen) September 5, 2022Meer uit Tholen
THOLEN - Drie scholen in de gemeente Tholen doen binnenkort mee aan de Textiel Race. Samen met acht basisscholen in de Bevelanden gaan de leerlingen van groep 7 en 8 zoveel mogelijk oud textiel hergebruiken en inzamelen. De school die de meeste punten verzamelt, wint een prijs.
3 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - De landelijke griepepidemie zet door en zorgt op meerdere plekken in Nederland voor extra druk op de zorg. Dat meldde de NOS deze week op basis van cijfers van het RIVM. Ook bij het Bravis Ziekenhuis is sprake van een seizoensgebonden toename van patiënten met griep- en luchtweginfecties, al blijft de situatie daar volgens het ziekenhuis beheersbaar.
7 uur geledenPOORTVLIET - Poortvliet heeft als eerste in de gemeente Tholen een mobiliteitshub. Reizigers stappen al sinds 15 februari op bij deze nieuwe opstapplaats, maar wethouder Corniel van Leeuwen wilde tot na de voorjaarsvakantie wachten met de officiële opening. Met de hub wordt een stap gezet naar het vernieuwde vervoersysteem in Zeeland.
22 uur geledenTHOLEN - Wie in Zeeland in een hotel overnacht, betaalt dit jaar gemiddeld 1,91 euro toeristenbelasting per persoon per nacht. Dat is 6,5 procent meer dan vorig jaar. In de gemeente Tholen ligt dit percentage 40 procent hoger. Waar je in 2025 nog één euro per persoon per nacht betaalde is dat dit jaar 1,40 euro. Bijna alle Zeeuwse gemeenten voerden een prijsstijging door. Dit blijkt uit het jaarlijkse onderzoek van Bungalowparkoverzicht.nl.
1 dag geledenTHOLEN - Het is de mensen uit Tholen vast niet ontgaan: het populaire programma Winter Vol Liefde heeft dit jaar een Thoolse kandidaat, de 70-jarige Thea. Zij doet mee als kandidaat voor de Nederlandse deelnemer Hans, die in Noorwegen woont.
2 dagen geledenTHOLEN - Niet alleen de aanleg van nieuwe laadpalen staat onder druk, maar ook de beschikbaarheid en betrouwbaarheid van bestaande palen op het eiland. Dat stellen Jan Heshof en Nancy Raas-Tophoven (PvdA-GroenLinks) in nieuwe schriftelijke vragen aan het college.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geleden