Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Na bijna acht maanden weer echte wedstrijden in amateursport

Na bijna acht maanden weer echte wedstrijden in amateursport

DEN HAAG (ANP) - Voor het eerst in bijna acht maanden staan in de Nederlandse amateursport weer echte wedstrijden op het programma. De jeugd tot en met 17 jaar mag vanaf zaterdag in competitieverband gaan spelen tegen andere clubs. Ook de sportkantines mogen hun deuren weer openen.

De overheid besloot onlangs om de derde stap in het zogeheten openingsplan iets te vervroegen. De mogelijkheden om te sporten worden verruimd. Voetbalbond KNVB heeft de Regiocup opgezet, een regionaal toernooi waar jeugdteams van clubs die bij elkaar in de buurt zitten tegen elkaar gaan spelen. Ook hockeybond KNHB heeft een regionale competitie opgezet voor de laatste weken tot aan de zomervakantie.

Iedereen van achttien jaar en ouder mag nog steeds alleen op de eigen club sporten in verband met het coronavirus. De maximale groepsgrootte is omhoog gegaan naar vijftig personen en de leeftijdsgrens is opgeheven. Tot zaterdag moesten teamsporters van 27 jaar en ouder ook op het veld 1,5 meter afstand houden. De amateurvoetballers van VV Voorwaarts 5 uit Utrecht maakten direct gebruik van die mogelijkheid en begonnen in de nacht van vrijdag op zaterdag om 00.01 uur aan een partijtje.

Meer uit Binnenland

Rutte in tafelrede: diner op paleis helpt top tot succes te maken

DEN HAAG (ANP) - Het diner met de NAVO-leiders op Paleis Huis ten Bosch gaat helpen hun top in Den Haag te doen slagen, denkt NAVO-chef Mark Rutte. Hij verwacht "vruchtbare gesprekken", ook al is het etentje op uitnodiging van koning Willem-Alexander en koningin Máxima niet als werkdiner bedoeld.

32 minuten geleden
Wereldleiders binnen bij Huis ten Bosch voor diner

DEN HAAG (ANP) - Zo'n 35 regeringsleiders, staatshoofden en ministers zijn aangekomen op Paleis Huis ten Bosch voor het diner met koning Willem-Alexander en koningin Máxima. De Amerikaanse president Donald Trump kwam als laatste aan.

1 uur geleden
Ook Utrecht verbiedt demonstratie van Pegida tijdens NAVO-top

UTRECHT (ANP) - Pegida mag woensdag niet demonstreren in Utrecht. De gemeente heeft de demonstratie verboden, omdat er door de NAVO-top onvoldoende politie beschikbaar is om die veilig te begeleiden. Ook in Arnhem, Enschede en Emmen werden acties van Pegida al verboden om die reden.

1 uur geleden
Trump gearriveerd bij Huis ten Bosch voor diner en overnachting

DEN HAAG (ANP) - De president van de Verenigde Staten Donald Trump is gearriveerd op Paleis Huis ten Bosch in Den Haag, ziet een verslaggever ter plaatse. Trump woont daar het diner met wereldleiders bij. Ook blijft hij op uitnodiging van koning Willem-Alexander logeren in het paleis.

1 uur geleden
Trump vanaf Schiphol onderweg naar Den Haag in The Beast

SCHIPHOL (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump is vanaf Schiphol vertrokken naar Den Haag, ziet een verslaggever ter plekke. Hij stapte in The Beast, zijn dienstvoertuig. De wagen vertrok in een colonne van ruim dertig voertuigen, begeleid door de Nederlandse politie en de Amerikaanse Secret Service.

1 uur geleden
Protest Scheveningen tegen 'medeplichtigheid NAVO in oorlog Gaza'

DEN HAAG (ANP) - Enkele honderden mensen hebben dinsdag actie gevoerd op het strand van Scheveningen omdat ze vinden dat NAVO-landen medeplichtig zijn aan de oorlog in Gaza. "Op de NAVO-top wordt Gaza doodgezwegen", schrijft de organisatie op Instagram. De top vindt dinsdag en woensdag plaats in Den Haag. "Ze houden hier verderop een top, maar je kunt het beter een dieptepunt noemen", zei een spreker.

2 uur geleden
Amerikaanse president Trump aangekomen op Schiphol voor NAVO-top

SCHIPHOL (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump is aangekomen in Nederland voor de NAVO-top. Trump reisde met de Air Force One, zijn presidentiële vliegtuig. Rond 13.00 uur Nederlandse tijd vertrok hij vanaf Joint Base Andrews, om 19.37 uur landde hij op Schiphol.

2 uur geleden