Myrthe Linders helpt beweegbos op gang
SINT-ANNALAND - Het beweegbos komt weer een stukje dichterbij. Myrthe Linders heeft het marketingcommunicatieplan gereed en na maanden van intensief onderzoek is Myrthe bijzonder enthousiast. "Het eiland Tholen krijgt er met de komst van het beweegbos een mooie nieuwe recreatieve voorziening bij.'
Myrthe Linders (22) is afgestudeerd aan de opleiding Management Toerisme aan de Breda University of Applied Sciences. Haar afstudeerstage deed ze bij de gemeente Tholen waar ze zich op het marketingcommunicatieplan voor het beweegbos in Sint-Annaland stortte.
Uitdaging
Inmiddels heeft ze een baan gevonden bij Waterrijk Oesterdam, maar kijkt terug op een leuke tijd bij de gemeente Tholen. "Ik heb tijdens mijn opleiding stage gelopen bij een toeristisch, winstgevend bedrijf, wat ik erg leuk vond, maar ik wilde ook graag ervaring opdoen in een niet-winstgevende organisatie die toch gericht is op de toeristisch, recreatieve branche. De gemeente Tholen kwam met het idee om onderzoek te doen voor het beweegbos. "Dit idee sprak mij direct aan, omdat ik hier mogelijkheden in zag. Ik wilde mijzelf verder verdiepen in marketingcommunicatie en het beweegbos had hier behoefte aan. Het schrijven van een marketingcommunicatieplan voor het beweegbos was voor mij een uitdaging en voor het management van het beweegbos een kans", zo legt ze uit.
Spelen
Het beweegbos is een nieuw concept met veel mogelijkheden. Ikzelf hou van bewegen, maar ook van natuur en rust. Elementen die het beweegbos te bieden zal hebben. Bewegen is een trend waar veel behoefte aan is. Het beweegbos zal een plek worden voor iedereen. Een plek waar men individueel kan komen om kosteloos te ontspannen, te bewegen of met de hond te spelen, maar het is ook mogelijk om met meerdere generaties te gaan bewegen. De gemeente heeft er met de komst van het beweegbos dan ook een nieuwe recreatieve voorziening bij en dat levert voor de gemeente Tholen weer meer naamsbekendheid op.
Voldoening
De opdracht was Myrthe op het lijf geschreven. "Ik vind bewegen heel leuk en belangrijk. Bewegen houdt de mens fit, gezond, maar ook gelukkiger. Bewegen brengt mensen samen en bewegen in het openbaar zal zorgen voor meer sociale cohesie. Dit is goed voor de maatschappij. Bewegen maakt mij gelukkiger en geeft mij ook ontspanning. Voor iedereen is het belangrijk om te bewegen en het beweegbos zal er op een eenvoudige manier voor zorgen dat iedereen er voldoening uit kan halen doordat het op eigen tempo gedaan kan worden."
Meer uit Tholen
ZEELAND - Er is een storm onderweg naar Nederland. De storm heeft de naam Austen gekregen. Zowel zware windstoten als overvloedige regenval kunnen overlast veroorzaken.
2 uur geledenTHOLEN - Ambachtsbakker van Oost uit Tholen maakt de lekkerste speculaas met amandelen van Zeeland. Een vakjury en een consumentenpanel kozen de speculaas met amandelen als winnaar tijdens de landelijke Beko Speculaaskeuring, waar 300 producten van ambachtelijke bakkers meededen.
5 uur geledenTHOLEN - "Morgen ben ik thuis", zei Iman Bout (98) tegen zijn vrouw Cornelia. Een dag later, op 27 oktober 1976, zat de Tholenaar na een lange nachtdienst in de trein naar huis. Tussen Goes en Middelburg botste die in dichte mist op een goederentrein. Bout overleefde de ramp en hielp gewonden. De herinneringen van die ochtend draagt hij nog altijd met zich mee.
10 uur geledenZEELAND - De staking in het streekvervoer van donderdag 22 oktober gaat niet door. FNV Streekvervoer schort de acties tijdelijk op tot 7 november, omdat werkgevers hun loonbod verbeterden en een deel van hun voorstellen introkken.
13 uur geledenTHOLEN - Deze week zijn extra veel vallende sterren te zien. Dat komt door de meteorenzwerm Orioniden. Gemiddeld zijn er ongeveer 11 vallende sterren per uur te bewonderen. Tijdens het hoogtepunt kunnen dat er een stuk meer zijn.
1 dag geledenTHOLEN - De gemeente Tholen heeft uit voorzorg een aantal websites offline gezet. Aanleiding is een waarschuwing voor twee kritieke beveiligingslekken in de programmeertaal. Daardoor kunnen inwoners tijdelijk niet de gemeentelijke website bezoeken.
1 dag geledenTHOLEN - De ruiten van kapperszaak The Saloon in Tholen zijn in de nacht van dinsdag op woensdag opnieuw ingegooid met stenen. Het is de tweede keer in een maand tijd dat eigenaar Karzan Karim met vernielingen te maken krijgt.
1 dag geleden