Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

MVV neemt tweede plaats over van Zwolle, Heracles onderuit

MVV neemt tweede plaats over van Zwolle, Heracles onderuit

ZWOLLE (ANP) - MVV heeft de tweede plaats in de Keuken Kampioen Divisie overgenomen van PEC Zwolle. De ploeg uit Maastricht was in Zwolle in een rechtstreeks gevecht met 1-0 te sterk.

PEC was de tweede periode prima begonnen met zeges op Jong FC Utrecht en koploper Heracles Almelo, terwijl MVV punten had gemorst tegen Jong PSV. Het betekende dat de ploeg uit Zwolle voor aanvang twee punten meer achter de naam had.

De thuisploeg ging in het eerste halfuur op zoek naar een vroege treffer om de goede serie een vervolg te geven. Apostolos Vellios en Thomas van den Belt waren gevaarlijk, terwijl Lennart Thy met een fraaie omhaal Romain Matthys testte. De MVV-keeper speelde vervolgens een belangrijke rol bij de verrassende 1-0. Een snelle uittrap van Matthys viel via basisdebutant Ruben van Bommel voor de voeten van Sven Blummel, die via een Zwolle-speler binnenschoot.

Mogelijkheden voor de 2-0

Matthys had na rust geluk dat een kopbal van Vellios op de paal plofte en een inzet van Chardi Landu van de lijn werd gehaald. Aan de andere kant misten Rico Zeegers en Blummel namens MVV grote kansen op de 2-0.

Tien minuten voor tijd legde de scheidsrechter de wedstrijd kortstondig stil vanwege het gooien van plastic bekers door de Zwolle-aanhang. Een minuut later kon de wedstrijd worden hervat.

Puntverlies Heracles bij Almere

Koploper Heracles Almelo verspeelde drie punten op bezoek bij middenmoter Almere City FC. De ploeg van John Lammers verkwanselde een snelle 2-0-voorsprong en verloor met 3-2.

Samuel Armenteros en Emil Hansson scoorden voor Heracles binnen het half uur, maar Almere kwam na rust via doelpunten van Stije Resink, Ilias Alhaft en Joey Jacobs ijzersterk terug. Heracles-verdediger Mateo Les zag in de slotfase nog rood.

Gelijkspel FC Eindhoven - Jong PSV, verlies ADO

FC Eindhoven speelde na een hectische slotfase met 2-2 gelijk tegen Jong PSV. Charles-Andreas Brym opende snel de score namens Eindhoven, maar in de slotfase zetten Mohammed Amin Doudah en Fodé Fofana Jong PSV op voorsprong. Brym vond toch nog tijd voor de 2-2. Eindhoven blijft de nummer 4 met 23 punten, vijf minder dan Heracles.

ADO Den Haag verloor met 2-1 bij Helmond Sport. Håkon Lorentzen en Martijn Kaars scoorden voor Helmond. FC Den Bosch boekte een 3-2-zege op NAC Breda na een 3-0-voorsprong via treffers van Faris Hammouti, Danny Verbeek en Joey Konings. Roda JC versloeg Jong FC Utrecht met 4-1 na goals van Arjen van der Heide, Romano Postema, Dylan Vente en Phil Sieben.

Meer uit Voetbal

Lewandowski leidt Barcelona langs Celta, rood voor De Jong

VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.

12 uur geleden
Internazionale koploper in Serie A na zege op Lazio

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.

13 uur geleden
Van Persie noemt verloren duel met Eagles 'een magere wedstrijd'

DEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.

13 uur geleden
Feyenoord is koppositie kwijt na nederlaag bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.

13 uur geleden
Voetbalsters Manchester City koploper na zege en doelpunt Miedema

LIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.

14 uur geleden
VfL Wolfsburg bevestigt vertrek trainer Simonis

WOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het vertrek van trainer Paul Simonis bevestigd. De 40-jarige voormalige coach van Go Ahead Eagles is per direct uit zijn functie ontheven, meldde de Duitse club, die veertiende staat in de Bundesliga.

15 uur geleden
Uitblinker Til groeit met drie treffers verder in rol als spits

ALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.

16 uur geleden