Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Museum Scheldewerf houdt doneeractie

Museum Scheldewerf houdt doneeractie

VLISSINGEN - De stichting Scheepsbouwgeschiedenis Vlissingen bestaat sinds juli 2009. We hebben in die tijd veel bereikt, en afgelopen jaren bezoekers van alle leeftijden met de geschiedenis van scheepswerf de Schelde, de grootste Zeeuwse werf, kennis laten nemen’, aldus de stichting. ‘De gebruikersovereenkomst met de gemeente Vlissingen is na 10 jaar tot een eind gekomen en de stichting mag het pand kopen voor 100.000 euro. We zijn al een eind over de helft, maar hebben nog een flink bedrag nodig.”

Doneren kan via de website van het museum, www.museumscheldewerf.nl. ‘Elk bedrag is welkom. Als de koopsom is bereikt, krijgen donateurs bericht dat ze het toegezegde bedrag kunnen overmaken. Vanaf 50 euro krijgen donateurs het boekje ‘De Schelde schrijft geschiedenis’ van Jacques Cats cadeau (zolang de voorraad strekt).’

Meer uit Vlissingen

Anak Indië te zien bij Film by the Sea

VLISSINGEN - Op donderdag 18 september is Anak Indië te zien op het film- en literatuurfestival van Film by the Sea in Vlissingen.

1 uur geleden
Gewonde naar ziekenhuis na autobotsing Bermweg in Oost-Souburg

OOST-SOUBURG - Een automobiliste is dinsdagmiddag gewond geraakt en naar het ziekenhuis gebracht na een botsing met een andere auto in de Bermweg in Oost-Souburg.

5 uur geleden
Negen boetes uitgedeeld bij verkeerscontrole in Vlissingen

VLISSINGEN - De politie heeft dinsdag negen personen bekeurd bij een verkeerscontrole in Vlissingen.

6 uur geleden
Verkoop Singelkwartier Vlissingen in volle gang

VLISSINGEN - De verkoop van de 73 nieuwbouwappartementen in het Singelkwartier in Vlissingen verloopt voorspoedig. "Sinds het verkoopevent is er grote belangstelling. Inmiddels zijn 25 appartementen verkocht en is er een flink aantal opties genomen", vertelt makelaar Arthur Aerssens.

10 uur geleden
Film by the Sea eert Monique van de Ven en brengt bomvol programma

VLISSINGEN - De 27e editie van Film by the Sea in Vlissingen is in volle gang. Dit weekeinde was actrice Monique van de Ven eregast en kreeg de Career Achievement Award uitgereikt. Het filmfestival duurt nog tot en met zondag (21 september) en brengt dagelijks een vol programma.

1 dag geleden
Boom blokkeert toerit A58 bij Oost-Souburg

OOST-SOUBURG - Een deels omgevallen boom heeft maandagochtend voor een tijdelijke afsluiting gezorgd van een toerit van de A58 bij Oost-Souburg.

1 dag geleden
Bestuurder Tesla overgebracht naar politiebureau na crash in droge sloot [UPDATE]

VLISSINGEN- Op de kruising van de Burgemeester van Woelderenlaan en de Paauwenburgweg heeft in de nacht van zaterdag op zondag een eenzijdig ongeval plaatsgevonden. De bestuurder van een Tesla reed hier rechtdoor, rakelings langs een herdenkingsmonumentje, een droge sloot in. De politie en ambulancedienst kwamen met spoed ter plaatse. Medewerkers van de ambulancedienst controleerden de bestuurder maar hij bleek niet gewond te zijn geraakt. Later werd ook de brandweer opgeroepen omdat er mogelijk brand was. Hier bleek geen sprake van te zijn. De oorzaak van het ongeval is niet bekend. De politie heeft de bestuurder overgebracht naar het politiebureau. Ook heeft zij een andere betrokkene gehoord.

2 dagen geleden