Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Murray met enkelblessure opnieuw langere tijd aan de kant

Murray met enkelblessure opnieuw langere tijd aan de kant

MIAMI (ANP) - Tennisser Andy Murray komt opnieuw langere tijd niet in actie. De 36-jarige Schot liep zondag in de derde ronde van de Miami Open een enkelblessure op. Murray verliet de baan na zijn nederlaag in drie sets tegen de Tsjech Tomas Machac met zichtbaar veel pijn.

Onderzoek maakte duidelijk dat Murray een breuk in zijn enkel heeft. "Als ik terugkom, ga ik naar een enkelspecialist om mijn volgende stappen te bepalen", schrijft de tweevoudig winnaar van Wimbledon op Instagram. "Het spreekt voor zich dat dit moeilijk te verdragen is en dat ik er voor langere tijd uit zal zijn."

Murray, die sinds 2017 wordt geplaagd door blessures, liet onlangs al weten naar alle waarschijnlijkheid bezig te zijn aan zijn laatste jaar als prof. Murray wil nog meedoen aan Wimbledon en de Olympische Spelen in Parijs. De Brit won goud bij de Spelen van 2012 en 2016.

Meer uit Sport

Schaatser De Boo blijft Stolz na eerste dag WK sprint ruim voor

HEERENVEEN (ANP) - Jenning de Boo gaat na de eerste dag van de WK sprint ruim aan de leiding. De 22-jarige Groninger won na de 500 meter ook de 1000 meter in Thialf met 1.06,52. Jordan Stolz werd net als in de eerste rit tweede, nu met 1.07,14. Joep Wennemars werd met 1.07,37 derde.

4 uur geleden
Kok leidt na eerste dag op WK sprint voor Schulting en Fledderus

HEERENVEEN (ANP) - Femke Kok leidt na de eerste dag van het WK sprint in Heerenveen voor haar landgenoten Suzanne Schulting en Marrit Fledderus. De olympisch kampioene op de 500 meter was na de zege op de eerste afstand ook de beste op de 1000 meter in Thialf. Kok won in 1.13,10 en was daarmee veel sneller dan Schulting en Béatrice Lamarche uit Canada.

5 uur geleden
Handbalsters winnen in Zwitserland derde duel in EK-kwalificatie

KRIENS (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben ook de derde wedstrijd in de kwalificatie voor het EK van 2026 ruim gewonnen. In Kriens versloeg de ploeg van bondscoach Henrik Signell Zwitserland met 39-21. Oranje had eerder net als de Zwitserse handbalsters van Italië en Bosnië en Herzegovina gewonnen.

5 uur geleden
De Boo opent WK sprint met zege en baanrecord op 500 meter

HEERENVEEN (ANP) - Jenning de Boo is het WK sprint in Thialf gestart met een zege op de 500 meter. De 22-jarige Groninger noteerde op de eerste afstand in Heerenveen een baanrecord van 33,78. Hij was daarmee ruim sneller dan Jordan Stolz, die tweede werd in 34,13. Laurent Dubreuil uit Canada eindigde als derde met 34,26.

6 uur geleden
Kok begint WK sprint met zege en baanrecord op 500 meter

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Femke Kok is het WK sprint in Heerenveen begonnen met een zege op de 500 meter. De olympisch kampioene was in Thialf met een baanrecord van 36,67 ruim sneller dan landgenote Suzanne Schulting en Kaja Ziomek-Nogal uit Polen.

7 uur geleden
Wielrenner Matthews breekt beide polsen bij training

MONACO (ANP) - Wielrenner Michael Matthews (35) is donderdag bij een training ten val gekomen en heeft breuken opgelopen in zijn beide polsen. Dat meldt zijn ploeg Jayco AlUla op sociale media. De Australiër is daardoor niet inzetbaar in "alle aankomende wedstrijden", aldus zijn ploeg.

8 uur geleden
Gemengde gevoelens Vergeer over prominente Russen op Paralympics

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Chef de mission Esther Vergeer heeft gemengde gevoelens bij de prominente aanwezigheid van Russische sporters op de Paralympische Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo. "Ze lopen hier rond in het dorp met best opvallende rood met gouden kleding. Dan vraag je je af: is dat provocatie, propaganda of zouden ze dit in elke omstandigheid hebben gedragen? Daar denk ik dan over na, maar dat vind ik lastig om in te schatten", zegt Vergeer vanuit het Italiaanse Cortina.

15 uur geleden