
Multimate wordt omgebouwd naar Hubo
Ook in Zeeland worden de Multimate vestigingen omgebouwd naar Hubo, één daarvan is Multimate Serooskerke. Donderdag 14 november opent zij de deuren als Hubo XL Serooskerke. Hubo is een nieuwe weg ingeslagen waarbij het vertrouwde van Multimate blijft en de buitendienst nog beter tot zijn recht komt, een totaaloplossing voor iedereen.
Bij Hubo staat de totaaloplossing voor de klant centraal. Dit is omgezet naar de garantie van het 9x ontzorgen. "Hubo doet meer dan alleen producten verkopen. Meten, maken en monteren aan huis is 1 van de 9 pijlers uit die garantie. Wij nemen desgewenst de klus uit handen", volgens Jacob Passenier.
Toegevoegde waarde
'Hubo helpt' heeft in zich dat Hubo er is om iedereen te helpen, zowel voor de beginner, de zelfstandige als de ervaren klusser. Meten, maken en monteren aan huis staat centraal, maar ook vakmanschap, een breed assortiment en uiteraard alles op maat.
Met de belofte 'Hubo helpt' richt Hubo zich op een toekomst waarin de klant niet altijd meer tijd heeft om het zelf te doen. Hiermee denkt de bouwmarkt niet de snelste of de slimste te zijn, maar degene die het beste reageert op veranderende omstandigheden. Met andere woorden: klaar voor de toekomst.
Waarom wordt Multimate Hubo?
Om de eenvoudige reden dat achter de schermen hard is gewerkt aan een totaal nieuw en fris concept, waarbij de naam Hubo landelijk en Europees gezien bekender is.
Eind 2020 zullen alle Multimate bouwmarkten zijn omgebouwd naar Hubo.
Waarbij onderscheidt wordt gemaakt in winkelgrootte, namelijk Hubo basis (Hubo city),
middel (Hubo) en groot (Hubo XL), welke nu in Serooskerke is gevestigd.
Multimate en Hubo, zijn al 3 jaar onderdeel van DGN retail. Met zo'n 150 winkels vormen zij een belangrijk onderdeel van Euretco/Ek, één van de grootste retailservice-organisatie in Europa, die samenwerkt met zo'n 1.900 ondernemers en franchisenemers. In totaal exploiteren zij bijna 2.750 winkels in de branches wonen (Decorette), mode, sport (Intersport), doe-het-zelf en media.
"We hebben de laatste weken hard gewerkt om de puntjes op de i te kunnen zetten waarbij ook alle verlichting in de bouwmarkt is omgezet naar led. Veel werk, maar in onze ogen een prachtig resultaat, we zijn daarom ook supertrots", aldus Jacob Passenier.
Deze week is het vanaf donderdag tot en met zaterdag dan ook volop feest in de bouwmarkt in Serooskerke.
Meer uit Reimerswaal
REIMERSWAAL - De gemeenteraad van Reimerswaal heeft de Kadernota goedgekeurd voor de komende jaren. In 2026 en 2027 lijkt de gemeente het financieel goed te doen: er blijft dan geld over. Maar vanaf 2028 krijgt Reimerswaal minder geld van de overheid. Dat betekent dat er daarna waarschijnlijk bezuinigd moet worden.
7 uur geledenREIMERSWAAL - De gemeenteraad van Reimerswaal heeft de Kadernota goedgekeurd voor de komende jaren. In 2026 en 2027 lijkt de gemeente het financieel goed te doen: er blijft dan geld over. Maar vanaf 2028 krijgt Reimerswaal minder geld van de overheid. Dat betekent dat er daarna waarschijnlijk bezuinigd moet worden.
12 uur geledenKAPELLE - De politie onderzoekt een woninginbraak aan de Cederlaan in Kapelle en roept getuigen op zich te melden. De inbraak vond zaterdag rond 12.25 uur plaats. Volgens de politie is de woning met geweld betreden.
16 uur geledenWEMELDINGE - Een man is zondagmiddag per traumahelikopter overgebracht naar het Universitair Ziekenhuis Antwerpen (UZA), nadat hij onwel was geworden bij het Sluisplateau in Wemeldinge. De hulpdiensten rukten massaal uit na de melding rond 16.20 uur.
18 uur geledenHANSWEERT - Voorgaande jaren trok het tuinconcert van Muziekvereniging Scheldegalm in Hansweert altijd veel bezoekers die zichtbaar genoten harmonie en slagwerkgroep. Dit jaar geen tuinconcert maar een pleinconcert en wel op maandagavond 30 juni. Locatie is het dorpsplein voor Dorpshuis Kaj Munk.
2 dagen geledenYERSEKE - Deze zomer vaart de voet- en fietsveerboot "De Zwerver 3" tussen Yerseke (Beatrixhaven) en Tholen (Bergse diepsluis). Van donderdag 10 juli tot en met vrijdag 29 augustus 2025, met uitzondering van vrijdag 15 augustus, vaart het veer wekelijks op donderdag en vrijdag.
3 dagen geledenWEMELDINGE - Tijdens het jaarlijkse zomerfeest in Wemeldinge op zaterdag 5 juli krijgt jong muzikaal talent dit jaar voor het eerst een eigen plek op het programma. Met steun van ruim vijfduizend euro uit de Zeeuwse regeling 'Impuls Jongerencultuur' wordt het nieuwe jeugdpodium mogelijk gemaakt. Het initiatief komt van Stichting Evenementen Wemeldinge en muziekdocent Wim Steenbakker.
4 dagen geleden