Mulder verlengt bij RKC en begint aan tiende seizoen in Waalwijk
WAALWIJK (ANP) - Hans Mulder heeft zijn contract bij RKC Waalwijk verlengd tot de zomer van 2022 en gaat zodoende zijn tiende seizoen in bij de Brabantse club. De 34-jarige middenvelder heeft al 233 officiële duels voor RKC gespeeld.
"Hans is met zijn ervaring en leiderschap zowel als speler en als mens belangrijk voor de club en de spelersgroep", aldus algemeen directeur Frank van Mosselveld. "Hij belichaamt waar wij als RKC voor staan; strijd, passie en trots. Hij is hiermee een ware cultuurbewaker van de club."
Mulder maakt deel uit van de top 10 van spelers met de meeste duels voor RKC. Hij speelde van 2006 tot 2011 in Waalwijk en keerde er in 2017 terug. Tussendoor speelde hij onder meer voor Willem II en NEC.
RKC eindigde afgelopen seizoen als vijftiende, net boven de degradatiestreep. De ploeg van trainer Fred Grim had een beter doelsaldo dan nummer 16 FC Emmen, dat play-offs om promotie en degradatie moet spelen.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
1 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
10 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
10 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
17 uur geleden