Mulder verlengt bij RKC en begint aan tiende seizoen in Waalwijk
WAALWIJK (ANP) - Hans Mulder heeft zijn contract bij RKC Waalwijk verlengd tot de zomer van 2022 en gaat zodoende zijn tiende seizoen in bij de Brabantse club. De 34-jarige middenvelder heeft al 233 officiële duels voor RKC gespeeld.
"Hans is met zijn ervaring en leiderschap zowel als speler en als mens belangrijk voor de club en de spelersgroep", aldus algemeen directeur Frank van Mosselveld. "Hij belichaamt waar wij als RKC voor staan; strijd, passie en trots. Hij is hiermee een ware cultuurbewaker van de club."
Mulder maakt deel uit van de top 10 van spelers met de meeste duels voor RKC. Hij speelde van 2006 tot 2011 in Waalwijk en keerde er in 2017 terug. Tussendoor speelde hij onder meer voor Willem II en NEC.
RKC eindigde afgelopen seizoen als vijftiende, net boven de degradatiestreep. De ploeg van trainer Fred Grim had een beter doelsaldo dan nummer 16 FC Emmen, dat play-offs om promotie en degradatie moet spelen.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
21 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
2 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
5 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
5 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
6 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
6 uur geleden