Mulder verlengt bij RKC en begint aan tiende seizoen in Waalwijk
WAALWIJK (ANP) - Hans Mulder heeft zijn contract bij RKC Waalwijk verlengd tot de zomer van 2022 en gaat zodoende zijn tiende seizoen in bij de Brabantse club. De 34-jarige middenvelder heeft al 233 officiële duels voor RKC gespeeld.
"Hans is met zijn ervaring en leiderschap zowel als speler en als mens belangrijk voor de club en de spelersgroep", aldus algemeen directeur Frank van Mosselveld. "Hij belichaamt waar wij als RKC voor staan; strijd, passie en trots. Hij is hiermee een ware cultuurbewaker van de club."
Mulder maakt deel uit van de top 10 van spelers met de meeste duels voor RKC. Hij speelde van 2006 tot 2011 in Waalwijk en keerde er in 2017 terug. Tussendoor speelde hij onder meer voor Willem II en NEC.
RKC eindigde afgelopen seizoen als vijftiende, net boven de degradatiestreep. De ploeg van trainer Fred Grim had een beter doelsaldo dan nummer 16 FC Emmen, dat play-offs om promotie en degradatie moet spelen.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
5 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
8 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
12 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
14 uur geleden