Mulder bij Schalke 04 in raad van commissarissen
GELSENKIRCHEN (ANP) - Oud-aanvaller Youri Mulder keert in een toezichthoudende functie terug bij Schalke 04. De voormalige spits van de Duitse volksclub, die dit seizoen uit de Bundesliga is gedegradeerd, is toegetreden tot de raad van commissarissen.
Mulder (52) speelde van 1993 tot en met 2002 voor Schalke 04. Nadien was hij bij de club uit Gelsenkirchen ook een paar jaar werkzaam in de technische staf. Zijn vroegere trainer Huub Stevens maakte sinds 2018 deel uit van de rvc van Schalke. Hij stelde zich echter niet herkiesbaar voor een nieuwe termijn.
"Na het vertrek van Huub Stevens hebben we in Youri Mulder een zeer bekwame vervanger gevonden", laat rvc-voorzitter Jens Buchta weten. "Ik ben erg blij dat hij na een aantal gesprekken verantwoordelijkheid voor Schalke 04 op zich wil nemen."
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
2 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
2 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
3 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
11 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden