Mourinho: groepsduels Europa League niet motiverend voor spelers
LONDEN (ANP) - De spelers van Tottenham Hotspur hebben moeite om zich op te laden voor de groepsfase van de Europa League. Dat heeft trainer José Mourinho bekend na het 3-3-gelijkspel tegen het Oostenrijkse LASK Linz.
Gevraagd naar wat Mourinho had geleerd van het optreden van Tottenham zei hij: "Niks nieuws eigenlijk. Alleen dat de groepswedstrijden in de Europa League sommige spelers niet kunnen motiveren. Maar dat wist ik al."
"Toen ik de warming-up zag van de spelers, was er een groot verschil met de warming-up van de tegenstander. In intensiteit, communicatie en enthousiasme. Maar niks verrast me", vervolgde hij.
Gelijkspel
Tottenham Hotspur is door het punt uit het gelijkspel door naar de volgende ronde. De ploeg staat tweede in de groep, met 10 punten uit vijf wedstrijden. Antwerp FC, de tegenstander van volgende week, heeft 3 punten meer.
De Spurs zijn koploper in de Premier League. Komend weekend is stadgenoot Arsenal de tegenstander.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.
9 uur geledenZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.
14 uur geledenZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.
15 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.
16 uur geleden