Mourinho: groepsduels Europa League niet motiverend voor spelers
LONDEN (ANP) - De spelers van Tottenham Hotspur hebben moeite om zich op te laden voor de groepsfase van de Europa League. Dat heeft trainer José Mourinho bekend na het 3-3-gelijkspel tegen het Oostenrijkse LASK Linz.
Gevraagd naar wat Mourinho had geleerd van het optreden van Tottenham zei hij: "Niks nieuws eigenlijk. Alleen dat de groepswedstrijden in de Europa League sommige spelers niet kunnen motiveren. Maar dat wist ik al."
"Toen ik de warming-up zag van de spelers, was er een groot verschil met de warming-up van de tegenstander. In intensiteit, communicatie en enthousiasme. Maar niks verrast me", vervolgde hij.
Gelijkspel
Tottenham Hotspur is door het punt uit het gelijkspel door naar de volgende ronde. De ploeg staat tweede in de groep, met 10 punten uit vijf wedstrijden. Antwerp FC, de tegenstander van volgende week, heeft 3 punten meer.
De Spurs zijn koploper in de Premier League. Komend weekend is stadgenoot Arsenal de tegenstander.
Meer uit Voetbal
BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
11 uur geledenSYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
13 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
14 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
16 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
23 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
23 uur geleden