Mourinho: groepsduels Europa League niet motiverend voor spelers
LONDEN (ANP) - De spelers van Tottenham Hotspur hebben moeite om zich op te laden voor de groepsfase van de Europa League. Dat heeft trainer José Mourinho bekend na het 3-3-gelijkspel tegen het Oostenrijkse LASK Linz.
Gevraagd naar wat Mourinho had geleerd van het optreden van Tottenham zei hij: "Niks nieuws eigenlijk. Alleen dat de groepswedstrijden in de Europa League sommige spelers niet kunnen motiveren. Maar dat wist ik al."
"Toen ik de warming-up zag van de spelers, was er een groot verschil met de warming-up van de tegenstander. In intensiteit, communicatie en enthousiasme. Maar niks verrast me", vervolgde hij.
Gelijkspel
Tottenham Hotspur is door het punt uit het gelijkspel door naar de volgende ronde. De ploeg staat tweede in de groep, met 10 punten uit vijf wedstrijden. Antwerp FC, de tegenstander van volgende week, heeft 3 punten meer.
De Spurs zijn koploper in de Premier League. Komend weekend is stadgenoot Arsenal de tegenstander.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
8 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
10 uur geledenTIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.
10 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.
11 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.
12 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.
16 uur geleden