Mourinho: groepsduels Europa League niet motiverend voor spelers
LONDEN (ANP) - De spelers van Tottenham Hotspur hebben moeite om zich op te laden voor de groepsfase van de Europa League. Dat heeft trainer José Mourinho bekend na het 3-3-gelijkspel tegen het Oostenrijkse LASK Linz.
Gevraagd naar wat Mourinho had geleerd van het optreden van Tottenham zei hij: "Niks nieuws eigenlijk. Alleen dat de groepswedstrijden in de Europa League sommige spelers niet kunnen motiveren. Maar dat wist ik al."
"Toen ik de warming-up zag van de spelers, was er een groot verschil met de warming-up van de tegenstander. In intensiteit, communicatie en enthousiasme. Maar niks verrast me", vervolgde hij.
Gelijkspel
Tottenham Hotspur is door het punt uit het gelijkspel door naar de volgende ronde. De ploeg staat tweede in de groep, met 10 punten uit vijf wedstrijden. Antwerp FC, de tegenstander van volgende week, heeft 3 punten meer.
De Spurs zijn koploper in de Premier League. Komend weekend is stadgenoot Arsenal de tegenstander.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
4 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
6 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
8 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
9 uur geleden