Mountainbiken, voetballen en suppen: volop activiteiten in de zomer dankzij Jij op Tholen
THOLEN - De zomervakantie staat bijna voor de deur. En ook deze zomer hoeft niemand op het eiland zich te vervelen door de activiteiten van Jij op Tholen. Tijdens de ‘summergames’ kunnen kinderen tot en met 12 jaar en jongeren van 12 tot 23 jaar meedoen met verschillende activiteiten.
Op het programma staan onder andere mountainbiken, voetbalmiddag, suppen en outdoor games. De Summergames starten met een skateboard clinic op dinsdag 18 juli. Bijna iedere dinsdag en donderdag in de zomervakantie is er wat te doen. Bij iedere activiteit staat aangegeven voor welke leeftijden de activiteit geschikt is. Ook staat erbij of een zwemdiploma verplicht is en andere handige informatie. De meeste activiteiten kosten 2 euro per persoon. Voor alle activiteiten geldt: vol is vol.
Jij op Tholen
Het team Jij op Tholen van de gemeente Tholen wil iedereen, jong en oud, in beweging krijgen én houden door het aanbieden van activiteiten. Naast dat bewegen gezond is en zorgt dat je fit en vitaal blijft, is het ook gezellig om bij elkaar te komen met anderen. Dit draagt bij aan een betere kwaliteit van wonen én leven in onze mooie gemeente.
Meer uit Tholen
STAVENISSE - Een paard is zondagochtend door de brandweer uit een sloot bij Stavenisse geholpen. Het dier was om onbekende reden in de sloot langs de weg terechtgekomen. Met behulp van een hulpverleningsvoertuig van de Stallandse brandweer kregen de brandweerlieden het paard weer op het droge.
17 uur geledenPOORTVLIET - Het dorp stond vrijdagavond 30 januari in het teken van licht en gezelligheid tijdens de jaarlijkse lichtjesoptocht, georganiseerd door Activiteitencomité Poortvliet.
17 uur geledenPOORTVLIET/THOLEN - Arjan Deurloo heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college van burgemeester en wethouders over de aanleg van de mobiliteitshubs in Tholen en Poortvliet. Volgens de raadslid lopen de werkzaamheden achter op schema en zijn er knelpunten rond onder meer toegankelijkheid en verkeersveiligheid.
1 dag geledenTHOLEN/WOENSDRECHT - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Leslie Vermonden, kinderdagverblijf Het Toverbloempje.
1 dag geledenTHOLEN - De VVD wil van de gemeente Tholen weten of er ruimte is voor extra investeringen, nu accountantsbureau BDO de meerjarenbegroting van de gemeente hoog heeft beoordeeld. Volgens BDO behoort Tholen tot de financieel gezondste middelgrote gemeenten van Nederland en kreeg de gemeente voor 2024 het hoogste rapportcijfer.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geledenTHOLEN - Vijf culturele en erfgoedprojecten in de gemeente Tholen ontvangen in 2026 subsidie uit de Regioarrangementen. De Zeeuwse gemeenten en de Provincie Zeeland ondersteunen hiermee initiatieven die bijdragen aan een levendig cultureel aanbod en maatschappelijke meerwaarde. De vijf subsidies zijn in januari 2026 toegekend en gelden voor activiteiten die plaatsvinden in de gemeente Tholen.
3 dagen geleden