
Motorrijder naar ziekenhuis na botsing bij Yerseke
YERSEKE - Op de Zanddijk nabij Yerseke is donderdagmorgen een motorrijder gewond geraakt bij een botsing met een bestelbusje. Hij is naar het ziekenhuis overgebracht.
Het ongeluk gebeurde rond 9.30 uur. De bestelbus en motor kwamen vlak bij de spoorovergang in botsing met elkaar. De motorrijder was bij kennis na het ongeluk. Hij is per ambulance met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht. De bestuurder van het bestelbusje kon na het afleggen van een verklaring weer zijn weg vervolgen.
Meer uit Reimerswaal
KAPELLE - De hulpdiensten zijn vrijdagmiddag gealarmeerd voor een ongeval op de snelweg A58 ter hoogte van Kapelle. Eenmaal ter plaatse bleek het om onwel geworden passagiers van een touringcar te gaan.
9 uur geledenWEMELDINGE - Op zaterdag 17 september is de 4e Wemeldingeloop.
13 uur geledenYERSEKE - De Zanddijk-Molendijk is de route van en naar Yerseke. Op dit moment is de weg niet veilig genoeg. Daarom heeft de provincie besloten de Zanddijk te verbreden en een nieuwe verbindingsweg te maken naar Yerseke en bedrijventerrein Olzendepolder.
1 dag geledenKAPELLE - De sloop van het voormalige, asbesthoudende sportcentrum Groene Woud aan de Vroonlandseweg in Kapelle is begonnen. ‘De afgelopen periode vond er op het met bouwhekken afgezette sloopterrein en in het pand, buiten werktijden, vandalisme door jeugd plaats’, aldus de gemeente Kapelle. Daarom brengt de gemeente afzetlint met een asbestwaarschuwing aan.
2 dagen geledenYERSEKE - De brandweer moest dinsdagmiddag uitrukken voor een buitenbrand aan de Ankerweg in Yerseke. Daar stond een stuk dijk in brand en dat trok aardig wat toeschouwers.
3 dagen geledenYERSEKE - Toen de fanfare in 1992 werd opgericht hadden we niet kunnen bevroeden dat deze in 2022, 30 jaar later nog zou bestaan, maar we zijn er nog steeds, en springlevend.
4 dagen geledenWEMELDINGE - Afgelopen zaterdag heeft ringrijderijvereniging ‘Ons Genoegen’ uit Wemeldinge een demonstratie wedstrijd gereden tijdens Jumpin’ de Weel in Nisse.
4 dagen geleden