
Motorrijder naar ziekenhuis na botsing bij Yerseke
YERSEKE - Op de Zanddijk nabij Yerseke is donderdagmorgen een motorrijder gewond geraakt bij een botsing met een bestelbusje. Hij is naar het ziekenhuis overgebracht.
Het ongeluk gebeurde rond 9.30 uur. De bestelbus en motor kwamen vlak bij de spoorovergang in botsing met elkaar. De motorrijder was bij kennis na het ongeluk. Hij is per ambulance met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht. De bestuurder van het bestelbusje kon na het afleggen van een verklaring weer zijn weg vervolgen.
Meer uit Reimerswaal
GOES - Op dinsdag 27 mei vindt in theater De Mythe in Goes de elfde editie plaats van de Zeeuwse Ondernemersdag. Het evenement is bedoeld voor (pre)starters, zzp'ers en kleine mkb-bedrijven die kennis, inspiratie en een sterker netwerk zoeken.
8 uur geledenKRUININGEN - Een binnenvaartschip heeft maandagmiddag schade opgelopen bij het binnenvaren van de voorhaven in het Kanaal door Zuid-Beveland. Door snel ingrijpen van bemanning en hulpdiensten kon worden voorkomen dat het schip zonk.
11 uur geledenREIMERSWAAL - Er kunnen 15 nieuwe Lief & Leedstraten worden opgezet in de gemeente Reimerswaal. Dit volgt op de toevoeging van 8 nieuwe straten, en nu is het aan de bewoners om de handen ineen te slaan.
1 dag geledenRILLAND - Gisterenmiddag is een persoon gewond geraakt na een val op de motorcrossbaan in Rilland. De politie meldde dat de val een medische oorzaak had.
1 dag geledenHANSWEERT - Afgelopen weekend tijdens de landelijke Reddingbootdag in Hansweert hebben bezoekers van het KNRM-reddingstation een bijzondere ervaring opgedaan toen ze getuige waren van een daadwerkelijke hulpverleningsactie.
1 dag geledenREIMERSWAAL - De gemeente Reimerswaal organiseert op dinsdag 3 juni 2025 een bijeenkomst voor deelnemers van de Reimerswaalse wandelgroepen. Het is de start van een jaarlijkse traditie, bedoeld om wandelaars te verbinden en te inspireren.
2 dagen geledenRILLAND- De hulpdiensten zijn zaterdagmorgen ingezet voor een verkeersongeval op de Bathseweg. Ter plaatse bleek dat één persoon medische hulp nodig had en voor nader onderzoek met spoed naar het ziekenhuis overgebracht moest worden. Dit gebeurde onder politiebegeleiding. De politie laat weten dat er sprake was van een medisch ongeval.
3 dagen geleden