Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Motorcrosser Seewer wint in Lombardije na straffen, Coldenhoff 2e

Motorcrosser Seewer wint in Lombardije na straffen, Coldenhoff 2e

MANTOVA (ANP) - De Zwitserse motorcrosser Jeremy Seewer heeft de Grote Prijs van Lombardije gewonnen, nadat er na afloop diverse straffen zijn uitgedeeld door de wedstrijdleiding. De Spaanse motorcrosser Jorge Prado leek met twee tweede plaatsen de dagzege te hebben gegrepen, maar hij eindigde door straffen als derde. Glenn Coldenhoff eindigde overall als tweede.

De tweede manche werd gewonnen door wereldkampioen Tim Gajser. De eerste manche was een prooi geworden voor Seewer. De Zwitser schoof in de tweede manche door naar de derde plaats en eindigde daarom overall als eerste. Gajser was in de eerste manche als achtste gefinisht en werd met de zege in de tweede manche vierde.

De crossers Prado, Gautier Paulin en Romain Febvre kregen straffen omdat ze bij situaties met gele vlaggen toch waren doorgesprongen. Zij zakten daardoor in de uitslagen.

Tweede plaats

Coldenhoff reed in Mantova naar een vierde en tweede plaats en eindigde daarmee als tweede overall. Calvin Vlaanderen werd knap vijfde in de eerste manche en elfde in de tweede manche. Brian Bogers eindigde als twaalfde en dertiende.

Motorcrosser Jeffrey Herlings ontbrak nog in de Grote Prijs van Lombardije. De Brabander kwam anderhalve week geleden zwaar ten val en mist waarschijnlijk vier grands prix.

Meer uit Sport

Sinner ook op gravel in Monaco tegen Zverev in halve finales

MONACO (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich in zijn jacht op zijn eerste titel op een groot graveltoernooi geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De nummer 2 van de wereld versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime met 6-3 6-4.

2 uur geleden
Tennisser Zverev in drie sets naar halve finales Monte Carlo

MONACO (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich als eerste geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Duitse nummer 3 van de wereldranglijst boekte een zege in drie sets op de Braziliaan João Fonseca: 7-5 6-7 (3) 6-3.

4 uur geleden
Volleybalster Plak stelt zich niet beschikbaar voor Oranje

UTRECHT (ANP) - Volleybalster Celeste Plak heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de wedstrijden van Oranje deze zomer. Dat meldde de volleybalbond op de eigen website. De 30-jarige diagonaalspeelster ontbreekt op de 'longlist' van bondscoach Felix Koslowski voor de komende periode, waarin Nederland speelt op de Four Nations Cup en de Volleyball Nations League.

5 uur geleden
Golfer McIlroy begint goed aan jacht op titelprolongatie Masters

AUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy is uitstekend begonnen aan zijn jacht op titelprolongatie op de Masters. De 36-jarige Noord-Ier deelt na een eerste ronde van 67 slagen (5 onder par) de leiding met de Amerikaan Sam Burns.

10 uur geleden
Van Gerwen klopt Bunting na achterstand en bereikt finale

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.

19 uur geleden
Van Gerwen klopt Van Veen in kwartfinale Premier League

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League Gian van Veen verslagen. De 36-jarige Brabander zette zijn landgenoot in Brighton met 6-4 aan de kant.

20 uur geleden
Schaker Giri speelt remise en ziet koploper Sindarov uitlopen

PEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is er bij het Kandidatentoernooi op Cyprus niet in geslaagd voor de derde keer op rij te winnen. Na zeges op Rameshbabu Praggnanandhaa uit India en de Amerikaan Fabiano Caruana, moest de 31-jarige Nederlander donderdag in de tiende speelronde tegen de Amerikaan Hikaru Nakamura genoegen nemen met een remise.

1 dag geleden