Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Motorcrosser Herlings derde in Grote Prijs van Zweden

Motorcrosser Herlings derde in Grote Prijs van Zweden

UDDEVALLA (ANP) - Jeffrey Herlings is bij de Grote Prijs van Zweden in de MXGP-klasse als derde geëindigd. De 29-jarige motorcrosser finishte op het circuit in Uddevalla in de twee races als vijfde en tweede, wat hem 38 punten opleverde. De zege in Zweden ging naar de Spanjaard Jorge Prado die beide manches won. Tim Gajser werd tweede.

Prado liep door de 50 punten iets in op Gajser. De Sloveen leidt nog steeds in het WK met 757 punten. Prado staat tweede met 740 punten en Herlings derde met 709 punten.

Calvin Vlaanderen werd zesde en vijfde en staat in het WK vierde. Glenn Coldenhoff was goed voor een negende en zesde plaats en staat zevende in de WK-stand.

MX2-klasse

De volgende race is de Grote Prijs van Nederland die over een week plaatsvindt in Arnhem. Daarna volgen nog vier raceweekenden.

Kay de Wolf zag concurrent Lucas Coenen dichterbij komen in de WK-stand van de MX2-klasse. De Belg won beide manches, terwijl de 19-jarige Brabander genoegen moest nemen met een zevende en vierde plaats. De Wolf heeft 725 punten. Coenen volgt met 676 punten.

Meer uit Sport

Olympisch kampioene Meester stopt na zestien jaar met toproeien

AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.

7 uur geleden
Raad van commissarissen Ajax draagt vijf leden voor

AMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.

9 uur geleden
Flamboyante oud-winnares Osaka naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.

9 uur geleden
Shorttracker De Laat vervangt niet fitte Kos in selectie Spelen

UTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.

9 uur geleden
Formule 1-team Mercedes ziet topontwerper dit jaar vertrekken

LONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.

10 uur geleden
Watson wint proloog wielerkoers Tour Down Under

ADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.

11 uur geleden
Titelverdedigster Keys komt met de schrik vrij op Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.

13 uur geleden