Motorcrosser Coldenhoff zevende in Grote Prijs van Mantova
MANTOVA (ANP) - Motorcrosser Glenn Coldenhoff is in de Grote Prijs van Mantova in de MXGP niet in de buurt van het podium gekomen. De Brabander, afgelopen zondag nog tweede in de GP van Lombardije en eerder dit jaar winnaar van de GP van Letland, kwam niet verder dan de zevende plaats. Coldenhoff eindigde als zevende in de eerste manche en werd vijfde in de tweede.
De winst in Mantova ging naar de Fransman Romain Febvre, die met de derde plaats in de eerste heat en winst in de tweede de meeste punten vergaarde. De Spanjaard Jorge Prado werd tweede en de Sloveen Tim Gajser derde. Hij bleef de Italiaan Antonio Cairoli in de daguitslag voor, ook al haalden beide crossers evenveel punten.
Gajser leidt het kampioenschap met 352 punten, 5 punten meer dan negenvoudig wereldkampioen Cairoli. Coldenhoff is de nummer vijf met 303 punten. Jeffrey Herlings zakte naar de zevende plaats met 263. De wereldkampioen van 2018 miste door een nekblessure al zijn vierde grand prix op rij en de Brabander keert voorlopig nog niet terug.
Meer uit Sport
BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.
37 minuten geledenOEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).
1 uur geledenSCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.
2 uur geledenMONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
5 uur geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
5 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
7 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
1 dag geleden