
Motor en auto botsen in Middelburg
MIDDELBURG - Op de Torenweg in Middelburg zijn dinsdagochtend een motorrijder en een automobiliste met elkaar in botsing gekomen. Geen van de twee raakte ernstig gewond.
De botsing vond omstreeks 11.20 uur plaats bij de rotonde op de kruising met de Dauwendaelselaan en de Torenweg. De motorrijder en de automobiliste kwamen met elkaar in botsing aan de kant van de Dauwendaelselaan. Na de melding van het ongeluk werd de ambulancedienst opgeroepen maar al snel bleek dat er niemand naar het ziekenhuis hoefde te worden vervoerd. De politie heeft de betrokkenen ondersteund bij het afhandelen van de ontstane schade.
Meer uit Middelburg
VEERE - Zaterdagavond 19 juli van 19.00 uur tot 20.00 uur zal beiaardier Rosemarie Seuntiëns het carillon van het stadhuis in Veere laten klinken. Dit concert is gratis te volgen in de luistertuin.
6 uur geledenZOUTELANDE - Voor natuur en avontuur kun je Ruben (25) en Daniël (23) Saaman al van kleins af aan wakker maken. Sinds kort is daar een nieuwe liefde bijgekomen. De broers uit Zoutelande zijn verknocht geraakt aan de hangmat. Deze week gaan ze op pad voor de eerste reis met hun eigen bedrijf Hammock Haven. Zes dagen lang trekken door de bossen van Zweden met alles wat je nodig hebt op je rug. Natuurlijk zit daar een hangmat bij.
13 uur geledenMIDDELBURG - HZ University of Applied Sciences heeft een nieuw College van Bestuur. Hendrik-Jan van Arenthals is per 1 november de nieuwe voorzitter, Richard Liefting begint op 1 september als lid. "Met deze bestuurders hebben we een ervaren en zeer kundig bestuur", zegt Susana Menendez, voorzitter van de Raad van Toezicht van de HZ.
13 uur geledenARNEMUIDEN - De Zeeuwse Vliegdagen gaan niet door vanwege de slechte weersverwachting. De jaarlijkse vliegdagen zouden dit weekend gehouden worden. Het wordt broeierig warm en er kunnen onweersbuien voorkomen. Deelnemende vliegtuigen zouden daarom niet kunnen landen of opstijgen. De organisatie laat weten dat ze na overleg met Luchtvaart Meteodienst van Nederland en België heeft moeten besluiten het evenement af te lassen. Het programma zou op zaterdag én zondag een gevarieerd programma bieden voor jong en oud met veel facetten tegen van de Luchtvaart zoals rondvluchten, zeefvluchten, helikopters, simulators, demonstraties, drones, braderie, muziek, en foodtrucks.
14 uur geledenMIDDELBURG/DOMBURG - De MONO-handhavingsactie van de politie heeft in de eerste helft van 2025 wederom de urgentie van het probleem van afleiding achter het stuur aangetoond. 'Tijdens 10 intensieve controledagen zijn 1.603 processen-verbaal opgemaakt, waarvan 1.312 voor het vasthouden van een telefoon tijdens het rijden', meldt de politie donderdag. 'Deze cijfers laten opnieuw zien dat afleiding in het verkeer een reëel gevaar vormt voor de verkeersveiligheid.'
1 dag geledenVEERE - Ben je gek op klassieke zeilschepen, zeilwedstrijden en een gezellige nautische sfeer? Kom dan naar Veere voor de 30e editie van de Hendrik Willem van Loon Hardzeildag op het Veerse Meer. Dit unieke maritieme evenement wordt op zaterdag 19 juli georganiseerd door de Stichting Behoud Hoogaars. Traditiegetrouw wordt de hardzeildag voorafgegaan door de aanbrengtocht op vrijdag 18 juli.
1 dag geledenDOMBURG - Wethouder René de Visser is gaan kijken bij de oogstactiviteiten in zijn agrarische gemeente Veere.
1 dag geleden