Mopperende Verstappen achtste in training Hongarije
BOEDAPEST (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Hongarije de achtste tijd neergezet. De Formule 1-coureur van Red Bull was bijna 1,5 seconde minder snel dan Lewis Hamilton, de wereldkampioen die in zijn Mercedes met 1.16,003 de beste tijd neerzette. De Brit was een fractie sneller dan zijn Finse teamgenoot Valtteri Bottas.
De twee Mercedes-coureurs reden ook de meeste rondes over de Hungaroring nabij Boedapest. Verstappen klaagde via de boordradio herhaaldelijk over de bestuurbaarheid van zijn bolide. Hij was ook boos op Nicholas Latifi, de Canadees die hem hinderde in de Williams. "Ben je blind of zo?", zei de Nederlander.
Later op vrijdag volgt de tweede training, zaterdag is de kwalificatie. Verstappen veroverde vorig jaar op de Hungaroring voor het eerst in zijn carrière poleposition. Hij eindigde toen in de race als tweede, achter Lewis Hamilton.
Meer uit Sport
WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn op het WK in het Poolse Warschau uitgeschakeld in de kwartfinales. Worthy de Jong, Jan Driessen, Bryan Alberts en Daen van Tilborg verloren met 21-19 van zesvoudig wereldkampioen Servië.
3 uur geledenSÁVOLY (ANP) - Motorcoureur Marc Márquez heeft zaterdag de sprintrace van de Grote Prijs van Hongarije gewonnen. De Spaanse regerend wereldkampioen startte vanaf poleposition en kwam geen moment in de problemen tijdens de sprintrace. Zondag start Márquez wederom vanaf pole op het Balaton Park Circuit met zijn Ducati.
3 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben de halve finale van het wereldkampioenschap in Polen bereikt. Dankzij een beslissend punt van Noor Driessen in de slotfase was de regerend wereldkampioen met 21-20 te sterk voor Hongarije.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva heeft een droom laten uitkomen met het winnen van Roland Garros. Het is de eerste grandslamtitel voor de 19-jarige Russin. "Ik heb Roland Garros gekeken sinds ik heel, heel jong was", zei Andrejeva na haar overwinning op het gravel in Parijs.
4 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen start bij de Grote Prijs van Monaco als tweede. De viervoudig wereldkampioen moest de poleposition bij de beroemde race in het prinsdom laten aan Mercedes-coureur Kimi Antonelli.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva (19) heeft voor het eerst Roland Garros gewonnen. De als achtste geplaatste Russin versloeg in de finale in Parijs de Poolse qualifier en verrassing Maja Chwalińska in twee sets: 6-3 6-2.
5 uur geledenSESTRIERE (ANP) - Demi Vollering (FDJ United - SUEZ) heeft de achtste etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De Nederlandse nummer 2 van het algemeen klassement was de sterkste in een sprint bergop tussen de top 4 van het klassement. Isabella Holmgren uit Canada werd tweede, net voor de Duitse Antonia Niedermaier. Klassementsleider Anna van der Breggen werd vierde in dezelfde tijd als Vollering en behoudt de roze leiderstrui met nog één etappe te gaan.
5 uur geleden