Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mopperende Verstappen achtste in training Hongarije

Mopperende Verstappen achtste in training Hongarije

BOEDAPEST (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Hongarije de achtste tijd neergezet. De Formule 1-coureur van Red Bull was bijna 1,5 seconde minder snel dan Lewis Hamilton, de wereldkampioen die in zijn Mercedes met 1.16,003 de beste tijd neerzette. De Brit was een fractie sneller dan zijn Finse teamgenoot Valtteri Bottas.

De twee Mercedes-coureurs reden ook de meeste rondes over de Hungaroring nabij Boedapest. Verstappen klaagde via de boordradio herhaaldelijk over de bestuurbaarheid van zijn bolide. Hij was ook boos op Nicholas Latifi, de Canadees die hem hinderde in de Williams. "Ben je blind of zo?", zei de Nederlander.

Later op vrijdag volgt de tweede training, zaterdag is de kwalificatie. Verstappen veroverde vorig jaar op de Hungaroring voor het eerst in zijn carrière poleposition. Hij eindigde toen in de race als tweede, achter Lewis Hamilton.

Meer uit Sport

Olympische vlam bereikt Bologna maand voor Spelen

BOLOGNA (ANP/RTR) - De olympische vlam is een maand voor het begin van de Winterspelen in Milaan aangekomen in Bologna. De fakkeltocht begon een maand geleden vanuit Rome aan zijn reis en heeft de eilanden Sardinië en Sicilië aangedaan, net als de steden Napels en Bari, als onderdeel van een tocht van 12.000 kilometer die op 6 februari eindigt in het San Siro-stadion in Milaan.

9 uur geleden
Klassementsleider Van den Brink wint derde etappe Dakar Rally

AL-ULA (ANP) - Klassementsleider Mitchel van den Brink heeft de derde etappe in de Dakar Rally in de categorie Truck op zijn naam geschreven. De Nederlandse chauffeur, die wordt bijgestaan door navigator Bart van Heun en mecanicien Jarno van de Pol, was in Saudi-Arabië de snelste over 666 kilometer van Yanbu naar Al-Ula. Van den Brink heeft zijn voorsprong in het algemeen klassement uitgebreid van ruim drie minuten naar ruim acht minuten op de nummer 2.

15 uur geleden
Australian Open keert in 2026 recordbedrag aan prijzengeld uit

MELBOURNE (ANP/DPA) - De Australian Open keert een recordbedrag aan prijzengeld uit voor de editie van 2026. In totaal is er 74,9 miljoen Amerikaanse dollar te verdelen, zo'n 64 miljoen euro. Dat is een toename van 16 procent in vergelijking met vorig jaar, meldt de organisatie.

18 uur geleden
Tennisster Williams verliest in voorbereiding op Australian Open

AUCKLAND (ANP) - Tennisster Venus Williams is uitgeschakeld in de eerste ronde van het tennistoernooi van Auckland. De 45-jarige Amerikaanse verloor in drie sets van de Poolse Magda Linette: 4-6 6-4 2-6.

23 uur geleden
Tennisser Djokovic onvoldoende fit voor toernooi in Adelaide

ADELAIDE (ANP) - Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het tennistoernooi van Adelaide. De winnaar van 24 grandslamtoernooien is nog onvoldoende fit. "Jammer genoeg ben ik er fysiek niet klaar voor", meldt hij op X.

1 dag geleden
Verdediger Gvardiol van City heeft gebroken scheenbeen

MANCHESTER (ANP) - Verdediger Josko Gvardiol van Manchester City heeft zijn rechterscheenbeen gebroken. De Kroaat wordt volgens zijn club snel geopereerd. Het is nog onduidelijk hoelang hij moet revalideren.

1 dag geleden
Darter Van Veen staat voor debuut in Premier League

LONDEN (ANP) - Gian van Veen debuteert volgende maand in de Premier League. De verliezend WK-finalist is zoals verwacht door de bond PDC opgenomen in een select gezelschap van acht darters.

1 dag geleden