
Mooie routes bij de Kees Wessels wintertocht
THOLEN - Zaterdag 26 februari 2022 is de 10e Kees Wessels wintertocht. Er zijn weer leuke routes uitgezet over ons eiland met verschillende afstanden.
In verband met de nog steeds geldende corona maatregelen zouden wij het prettig vinden als u van tevoren via http://oosterscheldestappers.nl/inschrijven-kees-wessels-wintertocht/ inschrijft en de betaling voldoet op het bankrekeningnummer: NL85 RABO 0160294711.Afstand en starttijden staan op de onderstaande flyer, voor de 20 en 30 km is het startgeld 3.50 euro en voor de 5-10 en 15 km 2.50 euro.
Leden van de Oosterscheldstappers lopen gratis mee aan de wandeltocht!
Betalen/pinnen kan eventueel nog op het startbureau.
Voor-inschrijving scheelt een aantal handelingen, dus ook risico’s. Wilt u zeker, de dan geldende, corona regels in acht nemen! Bij binnenkomst wordt (verplicht) om een geldige QR-code gevraagd.
Meer uit Tholen
SCHERPENISSE/SINT-ANNALAND - De Provincie Zeeland start woensdag met asfaltwerkzaamheden op twee plekken. Fietsers en automobilisten moeten rekening houden met afsluitingen op de Oude Zeedijk in Sint-Annaland en op het fietspad bij de Poortvlietsedijk in Scherpenisse. De werkzaamheden duren een paar dagen en kunnen zorgen voor hinder in het verkeer.
20 minuten geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 3 mei allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 23 van de derde klasse en speelronde 20 van de vierde en vijfde klasse.
3 uur geledenTHOLEN - De Provincie Zeeland voert vanaf vandaag tot en met donderdag werkzaamheden uit aan de parallelweg van de Postweg (N286) in Tholen. De weg is in beide richtingen volledig afgesloten. Tankstation Deehoeve is tijdens de werkzaamheden bereikbaar, maar de carpoolplaats en de landbouwweg niet. Fietsers en het landbouwverkeer worden omgeleid via de Eeweg.
7 uur geledenTHOLEN - In het wandelpark bij de Vossemeersepoort is zondagavond de Dodenherdenking gehouden. Tijdens de plechtigheid stonden inwoners, jongeren, veteranen en internationale gasten in stilte stil bij de slachtoffers van oorlog en geweld. Burgemeester Marleen Sijbers hield een toespraak.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK/THOLEN - De buitenzwembaden De Spetter in Tholen en Haestinge in Sint-Maartensdijk gaan vanmiddag eindelijk open. Bezoekers kunnen vanaf 13.00 uur terecht voor een frisse duik op Bevrijdingsdag.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Aan de Grote Nol bij Sint-Annaland is zaterdag een nieuw oorlogsmonument onthuld ter nagedachtenis aan drie Britse militairen die tachtig jaar geleden omkwamen tijdens een Duitse overval. Zestien familieleden van de omgekomen soldaten waren aanwezig bij de plechtigheid.
2 dagen geledenTHOLEN - Concordia Tholen viert haar 140-jarig bestaan met meerdere optredens in het kader van dit jubileum. Van vrijdag 16 tot zaterdag 17 mei vindt er een muziekmarathon plaats waarbij er geprobeerd wordt om 24 uur lang aan één stuk door muziek wordt gespeeld.
3 dagen geleden