Mooie opbrengst Moederdagactie Vrienden van Siem
SINT-ANNALAND - Op zaterdag 7 mei werden de bestellingen van de moederdagactie van stichting Vrienden van Siem opgehaald bij hun pop-up locatie aan de koelhuisdreef in Sint-Annaland. Ook werden er door verschillende bezorgers pakketten bezorgd bij de mensen thuis. De opbrengst is zeker mooi te noemen.
Afgelopen weken konden er namelijk twee soorten pakketten worden besteld voor het goede doel. Er kon gekozen worden uit advocaat of moederdagsoezen, waar in beide pakketten een bedrukte ovenhandschoen zat.
De actie heeft uiteindelijk een bedrag opgeleverd van €700,-, waarvan €500 naar het goede doel van 2022, Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis gaat. Daarnaast heeft de stichting vanwege de vreselijke omstandigheden in Oekraïne besloten dat de overige €200 aan Stichting Metadidomi wordt gedoneerd. Stichting Metadidomi zet zich in om noodhulp te verlenen in Oekraïne en aan gevluchte Oekraïners in omliggende landen.
De stichting bedankt iedereen die zijn of haar steentje heeft bijgedragen aan deze geslaagde actie!
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Wie bij de Kleine Muiterij langs de rand van Sint-Annaland stopt, waant zich even in een andere tijd. De kopgevel met het bouwjaar 1646 in rode steentjes gemetseld is voor menig Stallander een bekend gezicht. Maar welke verhalen er achter die bakstenen schuilgaan, blijven voor velen onbekend. Hier woont vrijgezel Nico Kodde (75), de derde en waarschijnlijk laatste generatie van zijn familie die nog boert op één van de oudste boerderijen van Zeeland.
8 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Muziekvereniging Euterpe verzorgt op zaterdag 20 december haar jaarlijkse kerstconcert in Haestinge in Sint-Maartensdijk. Dit jaar gebeurt dat in samenwerking met gospelkoor Polyhymnia.
14 uur geledenSINT PHILIPSLAND/THOLEN - Vrijdagavond rijdt de landbouw lichtjestour door de gemeente Tholen. PJZ Tholen Sint-Philipsland heeft opnieuw een route uitgezet. De stoet bestaat uit zo'n zestig verlichte trekkers. Bekijk hieronder de volledige route zodat je precies weet waar je moet zijn.
1 dag geledenTHOLEN - Woensdagavond 17 december vond de jaarlijkse kerstlichtjestocht plaats in Tholen. De gezamenlijke kerken hadden samen met CNS De Regenboog een route uitgezet. Bekijk onderaan dit artikel foto's van de herdertjestocht gemaakt door Rien Burgers.
1 dag geledenTHOLEN - Carbid Stichting Tholen is weer klaar voor een nieuwe editie. Carbidschieten is vooral een traditie die in het oosten van het land zijn oorsprong heeft. Toch is het ook al geruime tijd een evenement dat op Tholen wordt georganiseerd.
2 dagen geledenTHOLEN - Arjan Deurloo heeft vragen gesteld over de nieuwe onderhoudswerkzaamheden aan de Thoolse brug. Voor inwoners komen de nieuwe afsluitingen hard aan, want wanneer houdt het op? Ook in de gemeenteraad is dit niet onopgemerkt gebleven.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Aan het einde van dit seizoen neemt Wim Nieuwland afscheid als hoofdtrainer van voetbalvereniging WHS uit Sint-Annaland. Beide partijen hebben gekeken of ze nog een seizoen met elkaar door konden gaan, maar die gesprekken hebben niet tot een akkoord geleid.
2 dagen geleden