
Mönchengladbach: grote kans op achtste finales laten liggen
MÖNCHENGLADBACH (ANP) - De teleurstelling bij Borussia Mönchengladbach was dinsdag groot na de nederlaag tegen Internazionale in de Champions League (2-3). De Duitsers zijn een van de verrassingen in de groepsfase dit seizoen, maar moeten er nu alsnog rekening mee houden dat ze de achtste finales niet halen.
"Dit is ongelooflijk bitter", aldus middenvelder Florian Neuhaus na het verlies. "Maar we hebben nog één wedstrijd en alles ligt nog steeds in onze eigen handen."
De wedstrijd tegen Inter betekende de eerste nederlaag voor Mönchengladbach in de poulefase. De huidige nummer zeven uit de Duitse competitie heeft na vijf speelronden 8 punten. Sjachtar Donetsk en Real Madrid staan op 7 punten en Internazionale heeft er 5.
Borussia Mönchengladbach sluit de poulefase volgende week af met een uitwedstrijd tegen Real Madrid.
Meer uit Voetbal
ORLANDO (ANP) - De Saudische voetbalclub Al-Hilal heeft voor een grote verrassing gezorgd door Manchester City uit te schakelen op het WK voor clubs in de Verenigde Staten. Het team van coach Simone Inzaghi versloeg in Orlando de Engelse ploeg van Pep Guardiola met 4-3.
49 minuten geledenCHARLOTTE (ANP) - Fluminense heeft Internazionale uitgeschakeld op het WK voor clubs in de Verenigde Staten. In Charlotte won de Braziliaanse club uit Rio de Janeiro met 2-0 van de Milanezen, waar Denzel Dumfries en Stefan de Vrij een basisplaats hadden.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft zijn contract bij Ajax verlengd tot en met 30 juni 2027. De Amsterdamse club maakte de contractverlenging van twee seizoenen van de middenvelder maandag bekend. De voetballer zou in mei al een mondeling akkoord met de club hebben bereikt.
10 uur geledenORLANDO (ANP) - Coach Pep Guardiola van Manchester City vreest dat zijn spelers deze zomer te weinig rust krijgen. Het WK voor clubs in de Verenigde Staten begon drie weken na afloop van de Premier League. Als de Engelse club de finale haalt op 13 juli, heeft de club nog een maand om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen.
20 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/AFP) - De Braziliaanse kampioen Botafogo heeft trainer Renato Paiva ontslagen na de uitschakeling op het WK voetbal voor clubs. Botafogo verloor in de achtste finales in Philadelphia met 1-0 van Palmeiras.
21 uur geledenMIAMI (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League won in het Mercedes-Benz Stadium van Atlanta met 4-0 van Inter Miami. De Franse kampioen speelt nu tegen de winnaar van het duel tussen Bayern München en Flamengo.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is volgens het jaarlijkse rapport van Football Benchmark de meest waardevolle voetbalclub van Nederland. De nummer 2 van de Eredivisie is wel gedaald naar de 27e plek en zou nog 536 miljoen euro waard zijn. PSV heeft zich inmiddels aangesloten bij de internationale elite en staat met een geschatte waarde van 494 miljoen euro op de 31e plaats van de meest waardevolle clubs.
1 dag geleden