Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Moederbedrijf overweegt verkoop T-Mobile Nederland

Moederbedrijf overweegt verkoop T-Mobile Nederland

BONN (ANP) - Telecomconcern Deutsche Telekom overweegt T-Mobile Nederland te verkopen. Het Duitse moederbedrijf onderzoekt of bepaalde onderdelen van zijn investeringsportefeuille bij andere eigenaren niet meer waard kunnen worden, staat in een persbericht voorafgaand aan zijn beleggersdag. Daarbij gaat speciale aandacht uit naar zijn Nederlandse activiteiten.

Nieuws over de verkoop van T-Mobile Nederland deed al langer de ronde. Het Financieele Dagblad meldde op basis van ingewijden dat bij een deal wordt gemikt op een verkoopprijs tussen de 4 en 5 miljard euro.

Deutsche Telekom meldt nu dat verkoop weliswaar een optie is, maar niet de enige. Er is ook geen tijdsdruk om het winstgevende bedrijf van de hand te doen, benadrukt het bedrijf. Naast T-Mobile Nederland peilt het bedrijf ook interesse van kopers van zijn zendmasten.

Deutsche Telekom heeft een belang van 75 procent in het Nederlandse dochterbedrijf. Het overige kwart is in handen van Tele2, dat in 2019 zijn Nederlandse activiteiten samenvoegde met die van T-Mobile Nederland.

Door overnames en de werving van nieuwe klanten behoort T-Mobile Nederland tot de top 3 op de Nederlandse telecommarkt. Vorig jaar nam het bedrijf nog Simpel over, waardoor het in één klap 1 miljoen nieuwe mobiele klanten binnenhaalde en de grootste speler op de mobiele markt werd.

Meer uit Financieel

Beurzen hoger, ondanks duurdere olie en oorlog Midden-Oosten

AMSTERDAM (ANP) - De Europese aandelenmarkten gingen dinsdag verder omhoog, ondanks opnieuw fors oplopende olieprijzen. De aanhoudende onrust rond de oorlog in het Midden-Oosten drukte wel op het sentiment, omdat beleggers vrezen dat het conflict het wereldwijde energieprobleem zal verergeren.

21 minuten geleden
Grondstoffenhandelaar waarschuwt voor mesttekorten West-Afrika

AMSTELVEEN (ANP/BLOOMBERG) - Cacao- en katoenboeren in West-Afrika zullen kampen met mesttekorten door de aanhoudende oorlog in het Midden-Oosten, waarschuwt ETG, een van de belangrijkste handelaren in landbouwgrondstoffen in de regio. Met de sluiting van de Straat van Hormuz worden de leveringen van meststoffen uit het Midden-Oosten verhinderd, waardoor de mestprijs stijgt.

1 uur geleden
Fortnite-maker Epic Games ontslaat duizend medewerkers

CARY (ANP) - Epic Games ontslaat meer dan 1000 van de ruim 4500 werknemers. Volgens het gamebedrijf achter Fortnite is het massaontslag nodig om geldproblemen te voorkomen.

1 uur geleden
Franse bank doorzocht in Epstein-onderzoek naar oud-werknemer

PARIJS (ANP/AFP) - Het hoofdkantoor van Edmond de Rothschild is vrijdag door het Franse bureau voor Corruptie en Financiële Misdaden doorzocht, meldt persbureau AFP. De doorzoeking is onderdeel van een onderzoek naar de banden tussen de Franse diplomaat Fabrice Aidan en zedendelinquent Jeffrey Epstein.

1 uur geleden
Nibud: overheid moet nu nadenken over steun voor huishoudens

UTRECHT (ANP) - Voorlichtingsinstituut Nibud roept de overheid op om "op tijd na te denken" over gerichte maatregelen om huishoudens te ondersteunen. Daarmee kan voorkomen worden dat de mensen die het minst te besteden hebben in de knel komen, stelt het Nationaal Instituut voor Budgetvoorlichting.

2 uur geleden
Energiebedrijf Qatar kan contracten niet nakomen door aanvallen

DOA (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Olie- en gasconcern QatarEnergy heeft gewaarschuwd dat het door overmacht afspraken uit een aantal lng-contracten niet kan nakomen door schade na aanvallen. Het gaat om langetermijncontracten die het Qatarese staatsbedrijf heeft met klanten in Italië, België, Zuid-Korea en China.

2 uur geleden
President van de Filipijnen roept 'nationale energiecrisis' uit

MANILA (ANP/AFP) - De Filipijnse president Ferdinand Marcos heeft dinsdag de noodtoestand uitgeroepen vanwege een "nationale energiecrisis". Door de oorlog in het Midden-Oosten is de toevoer van olie en gas ontregeld. De Filipijnen zijn sterk afhankelijk van de import van brandstof uit die regio.

2 uur geleden