Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Moeder en dochter dansten mee met Juf Roos: 'Heel knap dat mama ook danst'

Moeder en dochter dansten mee met Juf Roos: 'Heel knap dat mama ook danst'

OUD-VOSSEMEER - Er dansen niet alleen veel vriendinnen en zusjes bij juf Roos, er zijn ook meerdere moeders en hun dochter(s) die afgelopen zaterdag samen op de dansvloer stonden. Zo ook Antje (39) en Sascha (6) van Treijen. Tot het einde bleef het een verrassing dat er ook moeders mee deden aan de voorstelling. Waar het publiek dacht dat de voorstelling erop zat kwamen de moeders ineens de dansvloer op waarna ook zij hun dansmoves lieten zien.

Sascha danste al twee jaar bij juf Roos toen er ook een groep voor volwassenen werd opgericht. “Ik vind het heel knap dat mama ook danst nu. Ik zou ook graag een keer met mama samen willen dansen”, vertelt Sascha enthousiast. Sascha was wel een beetje zenuwachtig voor de voorstelling omdat er mensen kwamen kijken. Ook moeder Antje was zenuwachtig van tevoren.

“Ik ben denk ik zenuwachtiger dan Sascha. Maar ik vind het toch wel stoer van mijzelf, waarom zou ik het niet doen. Vroeger deed ik aan fitness en toen ik jonger was heb ik aan stijldansen gedaan. Sinds vorig jaar zomer dans ik nu met een leuke groep vrouwen waarvan we met een aantal meedoen aan de voorstelling. Er heerst altijd een leuk sfeertje en we bewegen lekker. Het is dus dubbelop, gezellig en lekker bewegen”, legt Antje uit. Dochter Sascha vond het supercool dat haar mama ook meedeed aan de voorstelling.

Meer uit Tholen

Hier moet je vrijdag staan om niks te missen van de verlichte trekkertocht

SINT PHILIPSLAND/THOLEN - Vrijdagavond rijdt de landbouw lichtjestour door de gemeente Tholen. PJZ Tholen Sint-Philipsland heeft opnieuw een route uitgezet. De stoet bestaat uit zo'n zestig verlichte trekkers. Bekijk hieronder de volledige route zodat je precies weet waar je moet zijn.

7 uur geleden
Herdertjestocht met zes scènes uit het kerstverhaal door Tholen [FOTOALBUM]

THOLEN - Woensdagavond 17 december vond de jaarlijkse kerstlichtjestocht plaats in Tholen. De gezamenlijke kerken hadden samen met CNS De Regenboog een route uitgezet. Bekijk onderaan dit artikel foto's van de herdertjestocht gemaakt door Rien Burgers. 

10 uur geleden
Tholen knalt het jaar weer op traditionele wijze uit met carbidschieten

THOLEN - Carbid Stichting Tholen is weer klaar voor een nieuwe editie. Carbidschieten is vooral een traditie die in het oosten van het land zijn oorsprong heeft. Toch is het ook al geruime tijd een evenement dat op Tholen wordt georganiseerd.

1 dag geleden
Deurloo stelt vragen over onderhoud en nieuwe afsluitingen Thoolse brug

THOLEN - Arjan Deurloo heeft vragen gesteld over de nieuwe onderhoudswerkzaamheden aan de Thoolse brug. Voor inwoners komen de nieuwe afsluitingen hard aan, want wanneer houdt het op? Ook in de gemeenteraad is dit niet onopgemerkt gebleven.

1 dag geleden
Gesprekken Nieuwland en WHS lopen op niets uit, trainer vertrekt aan einde seizoen

SINT-ANNALAND - Aan het einde van dit seizoen neemt Wim Nieuwland afscheid als hoofdtrainer van voetbalvereniging WHS uit Sint-Annaland. Beide partijen hebben gekeken of ze nog een seizoen met elkaar door konden gaan, maar die gesprekken hebben niet tot een akkoord geleid.

1 dag geleden
Roest ontdekt: Tholensebrug zes avonden en nachten dicht voor onderhoud

THOLEN - Rijkswaterstaat voert in januari en februari onderhoud uit aan de Tholensebrug. Daarom is de brug zes avonden en nachten afgesloten voor weggebruikers. Het verkeer wordt omgeleid via de Oesterdam en moet daardoor rekening houden met extra reistijd.

2 dagen geleden
Dit is hoe Tholenaren hebben gestemd voor de NPO Radio 2 Top 2000

THOLEN - De Top 2000 gaat traditiegetrouw op Eerste Kerstdag weer van start. De landelijke top 10 is dit jaar grotendeels hetzelfde gebleven, maar in elke regio ziet het stemgedrag er net even anders uit. Ook Tholenaren kozen hun eigen favorieten en dit is hoe zij hebben gestemd. 

2 dagen geleden